Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek Oostenrijks servies 6036
Antiek Oostenrijks servies

Resultaat:

375 EUR

3x Meissen soepborden 6029
3x Meissen soepborden
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Lot kristal (13x) 5560
Lot kristal (13x)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Set geslepen kandelaren 5553
Set geslepen kandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kristalglazen zwaard 5546
Kristalglazen zwaard

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kristallen vrijmetselaar bokaal 5510
Kristallen vrijmetselaar bokaal

Resultaat:

150 EUR

2x Duitse pronkbokalen 5503
2x Duitse pronkbokalen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Russisch orthodox Heilig figuur 5100
Russisch orthodox Heilig figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek figuur, Ridder te paard 5064
Antiek figuur, Ridder te paard

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Varken 5057
Bronzen figuur, Varken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen boekensteun, Napoleon 5050
Bronzen boekensteun, Napoleon

Resultaat:

140 EUR

Bronzen teckel 5014
Bronzen teckel
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Bronzen beeld 5007
Bronzen beeld

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Engelse kolenbak, 1880 4244
Engelse kolenbak, 1880

Resultaat:

70 EUR

Franse speeltafel van rozenhout 4237
Franse speeltafel van rozenhout
Startprijs 500 EUR
2x Chinese vazen 7755
2x Chinese vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke toiletspiegel 4230
Antieke toiletspiegel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuws Chinees porselein 7748
2x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zakkroonluchter 2116
Zakkroonluchter

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Japanse kop en schotels 7741
3x Japanse kop en schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Sigaren humidor 2109
Sigaren humidor

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Miniatuur schilderijen 2102
4x Miniatuur schilderijen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Penvuur revolver 2719
Penvuur revolver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vijf Oost-Duitse medailles 2712
Vijf Oost-Duitse medailles

Resultaat:

25 EUR