Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen 1090
Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Danseressen 1083
Onduidelijk, Danseressen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
J. Barboth, Meisje in klederdracht 1054
J. Barboth, Meisje in klederdracht

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Anton Karssen, Bomschuiten op strand 1047
Anton Karssen, Bomschuiten op strand

Resultaat:

750 EUR

W. Paerels, Vissersboten in baai 1040
W. Paerels, Vissersboten in baai
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Gezicht op Zierikzee 1033
Ongesigneerd, Gezicht op Zierikzee

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder 1004
Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder

Resultaat:

200 EUR

Collier van barnsteen 909
Collier van barnsteen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Paar gouden oorknoppen 902
2 Paar gouden oorknoppen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5 Armbanden met edelstenen 866
5 Armbanden met edelstenen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Armband met parel en granaat 859
Armband met parel en granaat

Resultaat:

170 EUR

Gouden ring met diamant en saffier 852
Gouden ring met diamant en saffier
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zilveren koordcollier met zwarte kralen 816
Zilveren koordcollier met zwarte kralen

Resultaat:

40 EUR

Gouden oorknoppen met granaat 809
Gouden oorknoppen met granaat
Startprijs 110 EUR
Lot edelstalen sieraden 802
Lot edelstalen sieraden
Startprijs 40 EUR
3 Chinese plaquettes 7255
3 Chinese plaquettes
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chinese drakenkom Ø 20 cm. 7248
Chinese drakenkom Ø 20 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Engelse kolenbak, 1880 4244
Engelse kolenbak, 1880

Resultaat:

70 EUR

Franse speeltafel van rozenhout 4237
Franse speeltafel van rozenhout
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Antieke toiletspiegel 4230
Antieke toiletspiegel

Resultaat:

100 EUR

Antieke Chinese vaas 7212
Antieke Chinese vaas
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Grote Kang Xi schotel Ø 31 cm. 7205
Grote Kang Xi schotel Ø 31 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Penvuur revolver 2719
Penvuur revolver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vijf Oost-Duitse medailles 2712
Vijf Oost-Duitse medailles

Resultaat:

25 EUR