Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Keith Haring,
Resultaat: 650 EUR

Keith Haring nr. 71/200 mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 109 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Heidegezicht in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Winters dorpgezicht
Resultaat: 120 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Winters dorpsgezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. Idserda, Boerderij met knotwilg
Resultaat: 80 EUR

A. Idserda. 1879 - 1952. Boerderij met knotwilg. Pastel op papier. Afmeting: H 32 x 28 cm. In goede staat.

P.A. Schipperus, Riviergezicht met vele zeilboten
Resultaat: 500 EUR

P.A. Schipperus. 1840 - 1929. Riviergezicht met vele zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 42 cm. In goede staat.

C.Cornelisz, stilleven met tinnen bord en citroen,
Resultaat: 180 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

L. Scheen, Poes met lint
Startprijs 120 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Poes met lint. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

P.H. Topalski, Joodse man
Resultaat: 200 EUR

P.H. Topalski. Joodse man met baard en gouden bril. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Piet Kleinschmit, Landschap met vakwerkhuis
Resultaat: 50 EUR

Piet Kleinschmit. Circa 1920. Landschap met vakwerkhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 58 cm. In goede staat.

2x Oosterse schilderijen, Indonesië + Chinees
Resultaat: 50 EUR

Twee Oosterse schilderijen. China + Indonesië. Chinees schilderij met paradijsvogels, gesigneerd. Afmeting: H 36 x B 21 cm. En een Indonesisch landschap met figuren, ongesigneerd? Afmeting: H 40 x B 2...

B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien
Startprijs 100 EUR

B. Ligtenberg. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

S. Bowe, Wintergezicht met ruïne
Resultaat: 110 EUR

S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ruïne en figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

J.W.D. Hartog, Bloemstilleven
Resultaat: 150 EUR

J.W.D. Hartog. Circa 1930. Stilleven met chrysanten en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Floraal stilleven
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Floraal stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.

A. van Bloppoel, Boerenschuur met kippen
Startprijs 100 EUR

Anthony van Bloppoel. 1879 - 1971. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 50 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

Ed Huber Andorf, Renaissance stilleven
Resultaat: 300 EUR

Eduard Huber Andorf. 1877 - 1965. Münchener Schule. Duits Renaissance stilleven met pronkkamer, pronkschotel, Perzisch kleed en fruit. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 70 x B 100 cm...

Monogram A.B., Liggende naakte dame
Startprijs 300 EUR

Monogram A.B. Tweede helft 20e eeuw. Liggende naakte dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 80 x B 107 cm. In goede staat.

Koperen samovaar, 1820
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse koperen samovaar, kraantjeskan met atlas. Circa 1820. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

2x Majolica bokalen
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Majolica bokalen (lampenvoeten). Met compositie metalen voet. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Houten hoedendoos
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten hoedendoos met bronzen sluitwerk. Afmeting: 25 x 35 x 32 cm. In goede staat.

Bronzen schaaltje
Resultaat: 50 EUR

Bronzen Jugendstil schaal met negroïde man in oesterschelp. Circa 1910. Afmeting: 16 x 13 x 4 cm. In goede staat.

Tinnen kraankan
Resultaat: 40 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Stel petroleumlampen
Resultaat: 325 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met floraal/vlinder decor en verguld messing. Eén lamp geëlektrificeerd. Afmeting: H 40 - 42 cm. In goede staat.

6 Hangende lampenbollen
Resultaat: 250 EUR

Zes 60ste jaren design hanglampen met mondgeblazen glazen bollen en rood/zwarte fittingen. 35xø23cm. In goede staat

Antieke Murano kroonluchter
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Italiaanse Murano glazen kroonluchter. Circa 1920. Afmeting: 100 x Ø 65 cm. In goede staat.