Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Indonesisch houtgestoken figuur 7433
Indonesisch houtgestoken figuur
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Oosterse schenkkan 7437
Oosterse schenkkan

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
S. Bowe, Wintergezicht met ruïne 1277
S. Bowe, Wintergezicht met ruïne

Resultaat:

110 EUR

Antiek boeddha hoofd 7450
Antiek boeddha hoofd
Startprijs 200 EUR
Verkocht
12x Delfts aardewerk 6108
12x Delfts aardewerk

Resultaat:

40 EUR

Chinese celadon vaas 7467
Chinese celadon vaas
Startprijs 200 EUR
Verkocht
J.W.D. Hartog, Bloemstilleven 1294
J.W.D. Hartog, Bloemstilleven

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Platelen dekselvaas 6126
Platelen dekselvaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Floraal stilleven 1311
Ongesigneerd, Floraal stilleven

Resultaat:

50 EUR

5x Japanse borden Ø 20 - Ø 21 cm. 7484
5x Japanse borden Ø 20 - Ø 21 cm.
Startprijs 80 EUR
5x Bierpullen (divers) 6143
5x Bierpullen (divers)
Startprijs 150 EUR
A. van Bloppoel, Boerenschuur met kippen 1328
A. van Bloppoel, Boerenschuur met kippen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
4x Oosters brons 7501
4x Oosters brons

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Theeservies 6160
Theeservies

Resultaat:

130 EUR

L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens 1345
L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ed Huber Andorf, Renaissance stilleven 1362
Ed Huber Andorf, Renaissance stilleven

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Porseleinen beeldje uit Enschede, (vis) 6177
Porseleinen beeldje uit Enschede, (vis)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Chinese schenkkannen 7518
2 Chinese schenkkannen

Resultaat:

1.000 EUR

Delfts blauw kaststel, 1900 6190
Delfts blauw kaststel, 1900
Startprijs 50 EUR
Monogram A.B., Liggende naakte dame 1379
Monogram A.B., Liggende naakte dame
Startprijs 300 EUR
2x 18e Eeuwse Fayence borden Ø 22,5 cm. 6194
2x 18e Eeuwse Fayence borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 90 EUR
Lips kluis 2266
Lips kluis
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antiek Chinees sabel 7535
Antiek Chinees sabel

Resultaat:

425 EUR

5x Antieke Delftse Fayence borden Ø 23 cm. 6207
5x Antieke Delftse Fayence borden Ø 23 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Koperen samovaar, 1820 2015
Koperen samovaar, 1820

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
8x Koek/speculaas planken 2279
8x Koek/speculaas planken

Resultaat:

140 EUR