47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

Zilveren gelegenheidslepel, 1920
Startprijs 80 EUR

835/000 Zilveren gelegenheidslepel (graveerbaar) met gevlochten steel met driemaster. Bak met afbeelding en tekst 'Woonhuis'. Jaarletter T = anno 1920. L 20 cm. Gewicht circa 39 gram. In goede staat.

Zilveren geboortelepel, 1863
Resultaat: 110 EUR

Zilveren kapset
Resultaat: 70 EUR

Stel antieke zilveren lepels, 1770
Resultaat: 130 EUR

Stel antieke 18e eeuwse zilveren lepels. Bakken met rattestaart en stelen rond model met kam. Mr. Toussaunt Brunel-Middelburg. Anno 1770. L 20 cm. Gewicht circa 112 cm. In goede staat.

Zilveren soeplepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren soeplepel, 835/000, met een ovale gecontourneerde bak en een gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. 33 cm. ca 158 gram. in goede staat

Bonbonniere & lepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren borstel
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren Zweedse Oostzee lepels
Startprijs 150 EUR

4 Zilveren miniaturen
Startprijs 90 EUR

Twee zilveren zoutvaatjes
Startprijs 70 EUR

Twee antieke 925/000 zilveren zoutvaatjes op gebogen pootjes met blauw-glazen binnenbakjes Afmeting: 5,5 x 3,5 cm. / 5 x 3 cm. Birmingham. Anno 1904 en 1908. In goede staat.

3-Delige zilveren tafelset, 1920
Resultaat: 100 EUR

Plated koffieset
Startprijs 40 EUR

Zilveren geboortelepel, 1826
Resultaat: 110 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 1939
Resultaat: 70 EUR

835/000 Zilveren gelegenheidslepel (graveerbaar) met driekantige steel en kwabornamenten. Mr. A. de Haas-Sneekl. jl: E. 1939. L 17,5 cm. Gewicht circa 50 gram. In goede staat.

Zilveren thee- & suikerschep
Resultaat: 70 EUR

Gouden potlood
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden vulpotlood, 585/000, zeskantig met diverse guilloche bewerkingen. Voorzien van onedele binnenkant. 9 cm. Brutogewicht ca 11 gram. In goede staat.

2 Zilveren pillendoosjes
Startprijs 50 EUR

Bijbel met zilveren slot
Resultaat: 50 EUR

Zilveren geboortelepel
Startprijs 100 EUR

Lot zilver (brillen)
Resultaat: 140 EUR

Lot zilveren met brillen, pen en flessenstop. Totaal ca 73 gram. In goede staat

Zilveren vork, 1740
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse zilveren vork. Steelaanzet dubbel lof met rug en steeleinde Haags lof. Mr. Gregorius van den Toorn II. 's-Gravenhage. Anno 1740. L 19 cm. Gewicht circa 56 gram. In goede staat.

2 Zilveren schaaltjes
Startprijs 100 EUR

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 225 EUR

Gembercopupe met zilver bestek
Resultaat: 60 EUR