AFHALEN ALLEEN OP AFSPRAAK! After-Sales / Naverkoop Januariveiling 2021

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
341 Resultaten
Moderne kunst paspop
2000
Moderne kunst paspop

2.250 EUR

2 Cassolettes met kandelaar
2001
2 Cassolettes met kandelaar

300 EUR

Koloniaal reiskabinet
2002
Koloniaal reiskabinet

900 EUR

Duits draaiorgel
2003
Duits draaiorgel

1.100 EUR

Houten draaiorgel + speelrollen
2004

600 EUR

Design lamp Gino Sarfatti
2005
Design lamp Gino Sarfatti

7.000 EUR

Men koets
2006
Men koets

600 EUR

Antieke globe
2007
Antieke globe

850 EUR

Empire lamp
2008
Empire lamp

500 EUR

Kristallen vaas met vergulding
2009

150 EUR

Twee vergulde kandelaren met putti's
2010

350 EUR

Antieke polyphon speeldoos, 1900
2011

350 EUR

2 Kandelaren met putti, 1870
2012
2 Kandelaren met putti, 1870
Startprijs 350 EUR
19e Eeuws sier snijwerkstuk
2013
19e Eeuws sier snijwerkstuk

200 EUR

18e Eeuwse kist met beslag
2014
18e Eeuwse kist met beslag
Startprijs 250 EUR
Koperen samovaar, 1820
2015
Koperen samovaar, 1820

250 EUR

Vier Hoedendozen
2016
Vier Hoedendozen

200 EUR

Theekist, 18e eeuw
2017
Theekist, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Aristocrat Kingsway gokkast
2018
Aristocrat Kingsway gokkast

275 EUR

2x Bronzen kandelaren
2019
2x Bronzen kandelaren

450 EUR

Antiek vergulde bronzen lakstempel
2020

140 EUR

Antiek Majolica
2021
Antiek Majolica
Startprijs 130 EUR
Spekstenen figuur + rapport
2022
Spekstenen figuur + rapport

300 EUR

3x Vijzels
2023
3x Vijzels
Startprijs 400 EUR