Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire kabinet (mahonie)
Startprijs 800 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met messing vergulde lijsten, kapitellen en ringbeslag. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 160 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

Bank + 2 armleunstoelen, 1820
Startprijs 1.250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten bank met twee armleunstoelen, met dolfijnkoppen en goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 95 x 180 x 70 cm./93 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Pronkbuffet, Vlaanderen
Resultaat: 650 EUR

Pronkbuffet uit massief eiken, Vlaanderen 1870. Zijkanten met geborste panelen, bovengedeelte gedragen met muzikantfiguren. Onder met breugeliaanse voorstelling. 198x150x62cm. In goede staat

19e Eeuws Frans schrijfbureau
Startprijs 750 EUR

19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.

Antieke wortelnoten vitrine
Resultaat: 450 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten één-deurs Barok vitrine opzet-porseleinkast. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 205 x 160 x 50 cm. In zeer goede staat.

Secretaire met inlegwerk
Resultaat: 1.000 EUR

Hollands dubbelgebogen mahoniehouten secretaire met florale intarsia en bijzonder mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 125 x 64 cm. In goede staat.

Gründerzeit buffetkast, 1880
Startprijs 300 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen, snijwerk, panelen en leeuwenkop. Circa 1880. Historisme. Eén buffetblad mist. Afmeting: 170 x 70 x 230 cm. In redelijk/goede staat.

Kast met plaquettes
Startprijs 550 EUR

19e Eeuws notenhouten kastje met handbeschilderde porseleinen plaquettes en vergulde bronzen versieringen. Afmeting: 90 x 50 x 36 cm. In goede staat.

Marqueterie dressoir
Resultaat: 600 EUR

Bijzondere marqueterie ingelegd dressoir/vitrine 19e eeuws. Het meubel is rondom compleet ingelegd met bloemen op vaas decor en diverse vogels en vlinders prachtig stukje vakmanschap.
100x152x44 cm i...

Twents kabinet
Resultaat: 400 EUR

18e eeuw Twents eikenhouten boerenkabinet met verguld messing beslag. 240x190x65cm. In goede staat

Buffetkast, 1870
Resultaat: 950 EUR

Buffetkast, ca 1870, uit wortelnoten hout, deels massief en gefineerd, 2 Delig meubel. In goede staat. 230x140x65cm.

Louis Philippe glaskast
Resultaat: 250 EUR

Duitse notenhouten Louis Philippe glaskast met zijkanten van glas + twee lades. Circa 1860. Afmeting: 195 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Eiken secretaire
Resultaat: 300 EUR

18e eeuwse massief eiken schrijfsecretaire met opzet omstreeks 1780. Achter de schuine klep bevinden zich diverse vakken en lades. Meubel is recent gerestaureerd, 196x110x54 cm in goede staat.

18e Eeuws meubelstuk
Resultaat: 200 EUR

Antieke 19e eeuwse neo gotische eikenhout gestoken kleine tafel of bedbankje. Houtgepind. Afmeting: 64 x 52 x 30 cm. In goede staat.

Franse virinekast met beschildering.
Resultaat: 375 EUR

Franse palisanderhouten 19e eeuwse vitrinekast, de deur en zijkanten handbeschilderd met een romantisch tafereel en afgezet met messing. Bovenblad met marmer en messing omranding. 162x70x34cm in goede...

Eiken buffetkast Frans, 1880
Startprijs 450 EUR

Eiken buffetkast, Frankrijk ca 1880, met glasopzet, geborste zuilen, doorlopend. Deuren met snijwerk van muzieksymbolen. 260x145x65cm. In zeer goede staat

Empire klapbuffet
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollandse Louis Seize mahoniehouten klapbuffet met marmeren blad, drie lades en bandintarsia. Circa 1810. Topblad beschadigd (krassen). Afmeting: 97 x 116 x 57 cm. In redelijk/goede st...

Eiken Gründerzeit buffetkast
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen en floraal snijwerk. Circa 1880. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 160 x 72 x 245 cm. In zeer goede staat.

Eiken kast met inlegwerk
Startprijs 800 EUR

Brede Duitse eikenhouten Biedermeier (uitneembare) boerenkast met wortelnoten fineer, medaillons en (band)intarsia. Drie schappen. Circa 1830. Afmeting: 74 x 200 x 190 cm. In zeer goede staat.

WIII dames bureau.
Resultaat: 275 EUR

Holland WIII notenhouten dames bureau omstreeks 1870. Bureau is geheel afgezet met zwart. En achter de gebogen klep bevinden zich 3 lades. 112x105x43cm in goede staat.

Franse etagere tafel
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten gesneden etagere tafel met afneembaar presenteerblad met fratzen. Neo Rococo. Circa 1870. Afmeting: 75 x 44 x 57 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Noten buffetkast
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuws notenhouten buffet. Gesigneerd J.H. Haag + Zn. meubelfabrikanten Amsterdam. Historisme met etages, spiegels en hekwerk. Afmeting: 200 x 136 x 45 cm. In zeer goede staat.

Duitse secretaire, 1850
Resultaat: 450 EUR

Noord-Duitse laat Biedermeier mahoniehouten secretaire. Twee-delig. Mooi binnenleven, met intarsia. Circa 1850. Afmeting: 157 x 97 x 50 cm. In goede staat.

Franse gesneden tafel, 1870
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten gesneden tafel met Arabisch figuur met tulband. Circa 1870. Lichte beschadigingen. Afmeting: 93 x 34 x 32 cm. In redelijk/goede staat.