Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren servethouder
Resultaat: 100 EUR

Zilveren servethouder, 833/000, met zeilschip en dolfijnen aan de zijkanten. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: F:1940. 14x11x3cm. ca 121 gram. In goede staat.

Lot zilver (6x)
Resultaat: 60 EUR

Lot met 4 kurken en 2 voetstukken, 833/000. in redelijke staat.

2 Beursjes met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Twee beurzen met zilver, 833/000. Kralentas met zilveren beugel, rond gezaagd model, MT.:L. van Gelderen, Schoonhoven, 1837-1873, voorzien van restauratie,en een meanderkolderbeursje met gecontourneer...

Kristallen bowlpot met zilver
Resultaat: 80 EUR

Kristallen bowlpot met amandelslijpsel, voorzien van een onderschotel met gelobde rand en deksel voorzien van een zilveren knop met parelranden, 833/000. ø17x36cm. Minimale chips, In goede staat

Zilveren zwavelstokdoos
Resultaat: 70 EUR

Zilveren zwavelstokdoosje, 925/000, in de vorm van een boekje versierd met graveerwerk. MT.: Begeer, Utrecht jl.:O:1998. ca 72 gram. 6x3,5x1cm In goede staat

Antieke zilveren papegaaibeugelbeugel
Resultaat: 110 EUR

Zilveren tasbeugel, 18e eeuw, papegaaibeugel voorzien van graveerwerk, binnenbeugel en draagoog. MT.: Jan Roozenburg, Schoonhoven, jl:B:1795. 16x16cm. ca 170 gram. In goede staat.

Engels bouilloir
Resultaat: 70 EUR

Plated Engels boulloir. Klassisistische stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Lot bestek
Resultaat: 80 EUR

Cassette met plated bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 7 x 50 cm. In goede staat.

3 Zilveren lepels
Startprijs 80 EUR

Een lot met 3 zilveren lepels, voorzien van een strooilepel met rechthoekig gezaagde bak met ster en zon decor en de tekst "souvenir", bevestigd aan een steel model puntfilet, MT.: R.Gilles, Den Bosch...

4 Delen kristal met zilver
Resultaat: 90 EUR

Vier delen kristal met zilver, 833/000, een ronde schaal met ruitslijpsel en een zilveren beugel met parelrand, voorzien van restauratie, ø23x19cm. een bonboniere met Russisch slijpsel en een zilveren...

Zilveren tafelbel
Resultaat: 200 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000. Rond model voorzien van floraal graveerwerk en met een knop voorzien van een parelrand. MT.: P.Saaks, Haarlem, jl.: p:1874 De bel heeft een metalen binnenbel. ø 11x14cm. Ra...

Zilveren huwelijkslepel, 1966
Startprijs 70 EUR

835/000 Zilveren huwelijkslepel met driekantige steel en kwabornamenten. Bekroond met William en Mary. Graveerbaar. Mr. Zaanlandse Zilversmederij. jl: G. 1966. L 17,5 cm. Gewicht circa 48 gram. In goe...

Paar zilveren strooiers
Resultaat: 60 EUR

Paar zilveren strooiers, 925/000, op ronde voet met een rond gecontourneerde pilaar. Art Deco stijl. 4,5x15cm. Minimaal deukje, in goede staat

Zilveren klontjestang
Resultaat: 80 EUR

Zilveren klontjestang, 833/000, waarvan de grepen voorzien zijn van hoorn des overvloeds. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Zaandam. 13cm. ca 50 gram. In goede staat

6 Zilveren lepels en theezeef
Startprijs 50 EUR

Zilveren lepels en theezeef, 833/000. Zes zilveren theelepels, Art deco , met steel voorzien van een matte bewerking met bloemenvaas, MT.: P. van Oostrum, Schoonhoven en een klein glad rond theezeefje...

Houten kast met groot zilveren bestek
Startprijs 2.500 EUR

Groot zilveren bestek, 800/000, met monogramgravure. Bestek met 18 tafelvorken en 16 -lepels, 21 cm, en 18 tafelmessen met zilveren heft, 25 cm. 18 visvorken, 18 cm, en 18 vismessen, 22 cm. 18 dessert...

2 Bonbonnieres en odeurflacon met zilver
Startprijs 100 EUR

Twee bonbonnieres en een odeurflacon met zilver. Blauw glazenschaal, voorzien van geschilderde bloemen, met gekartelde rand geplaatst op een ronde zilveren voet, 833/000, met parelrand, ø15x9cm, enkel...

Twee zilveren apostellepels, 1860
Startprijs 160 EUR

Twee antieke Groninger 835/000 zilveren apostellepels. Tussenstuk reliëf decor met vogel en getorste steel. Bekroond met apostel. Mr. R. Scheltens-Groningen. jl: A 1860. L 19 cm. Gewicht totaal circa ...

Kristallen beschuitbus met zilver
Resultaat: 100 EUR

Kristallen beschuitbus met ster- en rasterslijpsel voorzien van een onderschotel met waaierslijpsel en een ster op de bodem. De bus heeft een bijpassend deksel met zilveren knop met punt, versierd met...

Zilveren fruitschaal op pootjes
Resultaat: 280 EUR

Grote zilveren fruitschaal, 835/000, rond model met floraal gezaagde stukken en een omgeslagen rand met opgesoldeerde bewerking. De schaal is geplaatst op vier bewerkte poten. ø30x15cm. ca 660 gram. V...

Zilveren koker
Resultaat: 90 EUR

Zilveren filigrainkoker, rechthoekige model volledig uit filigrain vervaardigd met scharnier. 10x8cm. ca 100 gram. In goede staat

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 60 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig met handgezaagd spijlendecor, voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, jl.:Q:1926. 13x7,5x5cm. ca 64 gram. In goede staat

Voorsnijcouvert met zilver
Startprijs 60 EUR

Voorsnijcouvert, vork en mes, voorzien van zilveren, BWG, gecontourneerde heften met voluten. 32 cm. In goede staat

Zilveren miniatuur kabinet
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog, 3 lades en versierd met graveerwerk. Geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: J.Weeda, Haarlem (argentor) jl.: c: 1987. 6x10x3c...