Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Theo van Wijngaarden, Riviergezicht 1197
Theo van Wijngaarden, Riviergezicht

Resultaat:

150 EUR

J.L. v.d. Meide, Riviergezicht 1190
J.L. v.d. Meide, Riviergezicht
Startprijs 600 EUR
Verkocht
18e Eeuwse boerentafel 4080
18e Eeuwse boerentafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Petrus Regout kommen, 1890 6223
6x Petrus Regout kommen, 1890

Resultaat:

45 EUR

D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee 1183
D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Twents kabinet (eiken) 4051
Twents kabinet (eiken)

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Mahonie eettafel, 1850 4044
Mahonie eettafel, 1850

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuws Barok kabinet 4037
18e Eeuws Barok kabinet

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Japanse/Chinese opium pijp 7605
Japanse/Chinese opium pijp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
K.V. Mayr, Papegaai 1147
K.V. Mayr, Papegaai

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Meissen Mokka-kan 6187
Meissen Mokka-kan

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek aquarel, Brand in huis van vermaak 1140
Antiek aquarel, Brand in huis van vermaak

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese Lange Lijs vaas 7598
Chinese Lange Lijs vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Japanse bronzen voorwerpen 7591
2x Japanse bronzen voorwerpen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4 Indische olifanten van keramiek 6180
4 Indische olifanten van keramiek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap 1133
Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap

Resultaat:

50 EUR

Porseleinen figuur, Stierenvechter 6173
Porseleinen figuur, Stierenvechter
Startprijs 60 EUR
Bank + 2 armleunstoelen, 1820 4001
Bank + 2 armleunstoelen, 1820
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Antieke Westminster staande klok, 1920 3662
Antieke Westminster staande klok, 1920

Resultaat:

250 EUR

Friese staartklok 3655
Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Chine de Commande bord Ø 22,7 cm. 7555
Chine de Commande bord Ø 22,7 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7548
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Penvuur revolver 2719
Penvuur revolver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vijf Oost-Duitse medailles 2712
Vijf Oost-Duitse medailles

Resultaat:

25 EUR