Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
E. Villanis, Marmeren buste 5024
E. Villanis, Marmeren buste

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antiek bronzen beeld 'Arc de Triomphe' 5023
Antiek bronzen beeld 'Arc de Triomphe'

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen beeld 5022
Bronzen beeld

Resultaat:

200 EUR

Houtgesneden beer op rotsblok 5021
Houtgesneden beer op rotsblok
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Oosterse bronzen tempel met olifanten 5020
Oosterse bronzen tempel met olifanten

Resultaat:

180 EUR

Antieke Venus van Milo 5019
Antieke Venus van Milo
Startprijs 200 EUR
Bronzen kinderportret 5018
Bronzen kinderportret
teruggetrokken
Bronzen beeld, Marianne Houtkamp 5017
Bronzen beeld, Marianne Houtkamp
Startprijs 500 EUR
Bronzen figuur, L. Riche 5016
Bronzen figuur, L. Riche
Startprijs 1.200 EUR
Zeldzame farao door J. Sertorio, 1920 5015
Zeldzame farao door J. Sertorio, 1920
Startprijs 600 EUR
Bronzen teckel 5014
Bronzen teckel
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Dames buste, 1900 5013
Dames buste, 1900

Resultaat:

120 EUR

Antiek bronzen figuur, 1900 5012
Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antieke bronzen schenkkan, 1900 5011
Antieke bronzen schenkkan, 1900

Resultaat:

300 EUR

Bronzen figuur met ivoor 5010
Bronzen figuur met ivoor
Startprijs 950 EUR
18e Eeuws beeld, Maria met kindje Jezus 5009
18e Eeuws beeld, Maria met kindje Jezus
Startprijs 650 EUR
Antiek snijwerk, 1930 5008
Antiek snijwerk, 1930
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Bronzen beeld 5007
Bronzen beeld

Resultaat:

425 EUR

Bronzen beeld 5006
Bronzen beeld
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Stel bronzen figuren 5005
Stel bronzen figuren

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur, 1915 5004
Antiek Frans bronzen figuur, 1915

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen Mercurius figuur 5003
Bronzen Mercurius figuur

Resultaat:

1.250 EUR

Porseleinen figuur door D. v.d. Bossche 5002
Porseleinen figuur door D. v.d. Bossche
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Marmeren beeld 5001
Marmeren beeld

Resultaat:

1.400 EUR