Twee delen Royal Copenhagen porselein. 20e Eeuw. 1x Kakadu + jongen in regenjas. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Delftse wandplaquettes. Circa 1920. Zuiderzee met boten + landschap met windmolens. Eén chip. Afmeting: H 26 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met karpers in waterpartij decor. Tekst + signatuur. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee Chinese Banko Ware trekpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein met bodemmerken. 1x Kom, gelijmd. 1x Bord met granaatappel/vleermuis decor, gelijmd. 1x Bord met floraal/libelle decor. Afmeting: Ø 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geribbeld. Floraal/coulissen decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Sung + Swatou. Floraal/vis decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees terracotta cargo aardewerk. Teksing Cargo. Bestaande uit: drie potten en één schaal. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen met chicken decor. Eén Familie Rose gemberpot met chicken decor. Eén dekseldoos met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 6,5 - 14 cm. In goed...
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen kastkommen. Divers. Waarvan één met zes bodemtekens. Haarlijnen. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Japanse of Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 36 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen. 20e Eeuw. 1x Panda's op zijde, handarbeid, geen schildering, afmeting: H 26 x B 25 cm. 1x Geschilderd landschap met figuren, Oost-Indische inkt op papier, vochtvlekk...
Grote antieke Chinese uit speksteen gesneden figuur staande op een draak. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinese Geisha van mineralen, geplaatst op houten sokkel. Beschadigingen. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.
Zes delen antiek Chinees miniatuur porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee kommen, drie borden en één schaal. Chips. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Japans porseleinen sierschotels met bodemmerken. Circa 1900. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met draak/paradijsvogel decor. Familie Rose. Deksel mogelijk niet origineel. Gerestaureerd. Afmeting: 15 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Foo-hond. Pootje mist, chips. Afmeting: 8 cm. In matige staat.
Twee delen antiek tin. Bestaande uit: Eén Chinese schenkkan. En een kruik met bodemmerk. Afmeting: 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde Chinese of Japanse bronzen wierookbrander. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Japans Satsuma keramieken miniatuur kaststel met fijn geschilderde figuren decors. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 4,5 cm. In goede staat.
Lot met negen zilveren ringen, diverse gehaltes, met zirconia's in diverse kleuren, emaille en parelmoer. totaal ca 61 gram. In goede staat
Lot met een zilveren zoutvaatje en 4 mesjes met zilveren heft. Rond zoutvaatje, 835/000, versierd met cannelures, geplaatst op een ronde voet, voorzien van glazen binnenbakje en zilveren lepeltje, ø4,...
Antieke 835/000 zilveren theeschep en een bijbehorende 835/000 zilveren suikerschep. Beiden met gegraveerde vleugelbak, deels getorste steel en opgedikt gegraveerd heft. Inscriptie J.R. Mr. Chr. J. Br...
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model voorzien van floraal decor met voorstellingen met figuren.MT.: onduidelijk, Schoonhoven jl.: 1920. Voorzien van jasseronketting. 19x22cm. In goed...
Vier 835/000 zilveren mokka lepels met spitse eivormige bak en gegraveerde steel en opgedikt heft. En een 835/000 zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak, deels getorste steel en opgedikt gegrav...
Zilveren gesp en breipenhouder, 833/000, markiesvormige gesp versierd met diverse bewerkte randen, 8x6cm, gemaakt uit een tasbeugel en een breipenhouder met bewerkte banden met o.a. sterren en rasterd...
Lot met sieraden met bijbelsloten, 833/000, 2 sloten vermaakt als broche en een bijbelslot vermaakt tot armband. MT armband, Firma van der Meij, Deventer, jl.:g:1891. Totaal ca 37,8 gram. In goede sta...
835/000 Zilveren huwelijkslepel met driekantige steel en kwabornamenten. Bekroond met William en Mary. Graveerbaar. Mr. Zaanlandse Zilversmederij. jl: G. 1966. L 17,5 cm. Gewicht circa 48 gram. In goe...
Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een peervormige bak. Een dubbel getorste steel bekroond met een zeilschip. MT.: Fa. Niekerk, Schoonhoven jl.: u:2004. 21 cm.ca 60 gram. Nieuw in goede staat
Twee antieke 925/000 zilveren zoutvaatjes op gebogen pootjes met blauw-glazen binnenbakjes Afmeting: 5,5 x 3,5 cm. / 5 x 3 cm. Birmingham. Anno 1904 en 1908. In goede staat.
Zilveren lepel en vaasje, 833/000. Een sauslepel model prinses, 17,5cm en 65 gram, en een vaasje op ronde voet met een iets uitlopende hals, ø5x14cm. In goede staat
Antieke 835/000 zilveren Biedermeier suikertang. L 11,5 cm. Mr. W.T. Geis-Amsterdam. Anno 1864. En een antiek 835/000 zilveren vleesvork met gecontourneerde gegraveerde steel. L 12,5 cm. Mr. G. v.d. V...
Zwarte slatang, schaarmodel. Met zilveren grepen. Afmeting: L 27 cm. In goede staat.
Twee zilveren doosjes met één doosje in de vorm van een beursje met bewerking, 835/000, ,met ketting, 4x4cm en een Havdala specerijendoosje, 925/000, gemaakt uit filigrain met scharnierend deksel. 3x...
Zilveren aardappellepel, 833/000, met Haags lof. L 22 cm. Mr. H. Hooykaas-Schoonhoven. jl: Y 1933. Gewicht circa 72 gram. In goede staat.
Collier van zwarte kralen met een zilveren oogsluiting met daaraan een hanger, 9 cm, met paarse en zwarte steen en een tussenoog met zirconia's. 925/000. Merk: Giorgio Martello. Lengte collier 46 cm. ...
Zilveren oorstekers, 925/000, met zirconia's en blauw topaas. Grote rozet oorknoppen met een ovaal gefacetteerde blauw topaas en een rand met zirconia's. De oorstekers heeft een clipsluiting. Grootte ...
Granaatcollier met zilveren sluiting, 835/000. Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø13,5mm, door draad aan elkaar verbonden en voorzien van een grote zilveren bolsluiting deels voorzien van grave...
Oorstekers, 333/000, gemaakt uit gedraaide ovalen in drie kleuren, wit rood en geel met een deels matte bewerking. 9,5x15,5mm. totaal ca 2,4 gram. Nieuw.
Zilveren ramband, 835/000, met bloedkoraal. armband met 5 floraal gevormde schakels in het midden bezet met een ronde cabouchon bloedkoraal. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 20 mm. leng...
Double armband en hanger met granaat. Rozethanger met granaten, ø 27 mm, en een armband met schakels voorzien van 5 granaten. Breedte 9 mm, 19 cm. In goede staat
Goud op zilveren slavenband, 835/000 585/000, bolmodel voorzien van een scharnier en bakslot. Breedte 6 mm. 6x53,5mm. Voorzien van gebruiksporen. ca 12,9 gram.
Geelgouden creolen, 585/000, b0lmodel met een gefacetteerde bewerking aan de voorkant. ø 2,4mm dik. ø 16 mm. ca 0,8 gram. nieuw
Geelguden solitairhanger, 585/000, met zirconia. ø 8mm. ca 0,7 gram. In goede staat
Zilveren choker, 800/000, met hanger. Collier van een fantasieschakel en een ovael hanger met agaat en groene stenen. 63x27mm. 45 cm. ca 14,7 gram. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia's. Gouden hanger in hartvorm bezet met 12 zirconia's. 16x22mm, inclusief oog. ca 2,6 gram. Nieuw
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Pendant. Italiaanse School. Roma 1877. Gesigneerd M.C. Eis, M. Geis? Italiaanse landwerker + Italiaanse vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 41 x B 28 cm. In goede staat.
Engelse Holy Bible. Rev. Joh. Eadie. London. Circa 1880. Met veel illustraties. In leren band met vergulde messing sluitingen. Afmeting: 35 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Tin beklede houten Arts and Crafts theedoos met natuursteen. Afmeting: 13 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke Ot en Sien meetplanken met spreuken. Circa 1900. Afmeting: 88 - 90 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse houtgestoken figuren met kralenketting. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Vijf kleine Afrikaanse terracotta maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met boek. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met telefoon. Gesigneerd R. Rude. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie Boheemse kristallen karaffen. Floraal geslepen. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Duitse keramieken Goebel haan. W. Germany. Nr. 3205828. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Fayence oud Delft tabakspot met koperen deksel. Havana + floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. Gerestaureerd. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal/roofvogel decor. Met bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Drie schotels minimale chips. Afmeting: Ø 11 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.
Zilveren opengewerkte bonbonschaal, 800/000, versierd met acanthusbladeren en guirlandes. ø16 cm. ca 80 gram. In goede staat
Tjeerd Bottema. 1884 - 1940. Boer bij haarvuur. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Kristallen schenkkaraf versierd met slijpwerk, geplaatst op een ronde zilveren voet, met zilveren montuur op de hals met ketting verbonden aan de stop. 835/000. Voorzien van schenktuit en greep. ø14x3...
Zilveren tasbeugel, 833/000, met ketting. Halfronde opengewerkte beugel met muntjes. Breedte 10 cm. ca 64 gram. In goede staat
Zilveren schep, 800/000, met een gecontourneerd blad versierd met biedermeier graveerwerk met vogel en bevestigd aan een benen greep. Aan de achterzijde voorzien van een gravure: S.R B.R. P.R, R.R. M....
Eierset met zilver, 833/000. Houten ronde standaard met een kristallen zoutvaatje geplaatst op een zilveren getorste standaard met 6 kristallen eierdopjes voorzien van een bewerkte zilveren voet. 15x2...
Kristallen tazza op zilveren voet, 833/000. Ronde schaal met ruitslijpsel en bloem op de bodem, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden. 23x16cm. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:F:1...
Twee beurzen met zilver, 833/000. Kralentas met zilveren beugel, rond gezaagd model, MT.:L. van Gelderen, Schoonhoven, 1837-1873, voorzien van restauratie,en een meanderkolderbeursje met gecontourneer...
Een lot met 3 zilveren lepels, voorzien van een strooilepel met rechthoekig gezaagde bak met ster en zon decor en de tekst "souvenir", bevestigd aan een steel model puntfilet, MT.: R.Gilles, Den Bosch...
19e Eeuwse Hollandse bijbel. Nieuw Testament. Vertaling Maarthen Luther Ad. 1885. Met bruin-lederen band, gouden knipsluiting en graveerwerk. Afmeting: 15 x 10 x 4 cm. In goede staat.
Groot lot pleet met o.a. een koffiekan, diverse strooiers, kandelaren, lepels, vorkjes en diverse bestekdelen. In goede staat
835/000 Zilveren gelegenheidslepel (graveerbaar) met gevlochten steel met driemaster. Bak met afbeelding en tekst 'Woonhuis'. Jaarletter T = anno 1920. L 20 cm. Gewicht circa 39 gram. In goede staat.
Zilveren soeplepel, 835/000, met een ovale gecontourneerde bak en een gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. 33 cm. ca 158 gram. in goede staat
Antieke 835/000 zilveren Rembrandt lepel met fraai gedreven bak en steel met wapen. Keurkamer Schoonhoven. jl: V 1915. L 22,5 cm. Gewicht circa 83 gram. In goede staat.
835/000 Zilveren lepel met gevlochten steel, bekroond met driemaster en gedreven ronde bak met oud Hollandse volkse voorstelling van man met twee vrouwen onder paraplu. L 19,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-...
835/000 Zilveren Groningse lepel met gevlochten steel en bekroond met wapen 'Je Maintiendrai' (ik zal handhaven) met gedreven bak en bijzondere afbeelding met tekst 'de kiezentrekker'. L 18,5 cm. Mr. ...
Antieke 835/000 zilveren eierlepel met opengewerkte bak. Met getorste steel met spatelheft en parelrand. Mr. NV. Kon. Utrechtse Fabr. van Zilverwerk. C.J. Begeer-Utrecht. jl: G. 1891. Afmeting: 22 cm....
Zilveren natfruitschep, 835/000 met florale opengewerkte bak met vogels en tweezijdig bewerkte steel met bloem. L 16,5 cm. En een 835/000 zilveren suikerstrooilepel met florale opengewerkte bak en ste...
Tafelschaal met zilveren voet, 833/000, Matglazen schaal met goudkleurige geschulpte rand, deels afgesleten, geplaats op een ronde zilveren voet met floraal decor. MT.: Onduidelijk, jl.:r:1876. ø21x15...
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Broche gemaakt uit 2 rozetten met granaten. 1 steentje ontbreekt. 23x11mm. ca 1,9 gram In goede staat
Lot met 3 sieraden met zilver, 925/000, en barnsteen, een broche met gele barnsteen, geklemd in een montuur, een hanger/broche met een peervormige barnsteen met zilveren florale versiering en een han...
Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Hanger met een peervorm, aan de bovenkant bezet met een rond gefaceteerde amethist en onderaan de hanger zit een ovaal gefacetteerde amethist. Grootte hanger ...
Oorhangers, 333/000, met opaal. Brisures met bolletje en een hanger met floraal decor en een ovale opaal cabouchon. Lengte oorhanger 30 mm. ca 1,8 gram. In goede staat
Zilver vergulde choker, 925/000, met 3 kleuren goud, gevlochten model met een matte bewerking en bollenrand. Breedte 5,5mm, lengte 42 cm. voorzien van bakslot en veiligheid. ca 25 gram. In goede staat
Twee zilveren armbanden, één met ronde gematteerde schakels voorzien van een onyx, met bakslot, 925/000. Breedte 25 mm, lengte 17 cm. En een platte gevlochten armband met bakslot, breedte 14 mm. 19 cm...
Geelgouden ring, 585/000, met spinel. Ring met een smaragdvormig geslepen synthetisch blauw spinel. .10x8mm. ø 53. ca 1,6 gram. In goede staat
Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm
Zilver vergulde choker, 925/000, met granaat en markesiet. Een fijn jasseroncollier met een sierlijk opengewerkt element bezet met 2 granaatjes en 20 kleine markesietstenen. breedte 1,1-24mm. lengte 4...
Kruis, 333/000, gemaakt uit gevlochten ovalen met een matte bewerking en gemaakt in wit rood en geel. 38x25mm, inclusief oog. ca 2,4 gram. Nieuw
D. Monies. 1850 pinx. 1812 - 1894. Deense School. Terugkerende Franse infanteristen. Scheurtje. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In redelijke staat.