Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Royal Copenhagen figuren
Startprijs 60 EUR

Twee delen Royal Copenhagen porselein. 20e Eeuw. 1x Kakadu + jongen in regenjas. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

2x Delfts blauwe wandplaquettes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Hollandse Delftse wandplaquettes. Circa 1920. Zuiderzee met boten + landschap met windmolens. Eén chip. Afmeting: H 26 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 46 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met karpers in waterpartij decor. Tekst + signatuur. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

2x Chinese Banko Ware trekpotten
Startprijs 60 EUR

Twee Chinese Banko Ware trekpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Drie delen Chinees porselein met bodemmerken. 1x Kom, gelijmd. 1x Bord met granaatappel/vleermuis decor, gelijmd. 1x Bord met floraal/libelle decor. Afmeting: Ø 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse schotels Ø 21 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geribbeld. Floraal/coulissen decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen Ø 10 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Sung + Swatou. Floraal/vis decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees terracotta
Startprijs 60 EUR

Vier delen antiek Chinees terracotta cargo aardewerk. Teksing Cargo. Bestaande uit: drie potten en één schaal. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen met chicken decor. Eén Familie Rose gemberpot met chicken decor. Eén dekseldoos met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 6,5 - 14 cm. In goed...

3x Japanse Imari kommen
Startprijs 60 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen kastkommen. Divers. Waarvan één met zes bodemtekens. Haarlijnen. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese of Japanse schaal Ø 36 cm.
Startprijs 60 EUR

Zeer grote Japanse of Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 36 cm. In goede staat.

twee oude Chinese rolschilderijen
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen. 20e Eeuw. 1x Panda's op zijde, handarbeid, geen schildering, afmeting: H 26 x B 25 cm. 1x Geschilderd landschap met figuren, Oost-Indische inkt op papier, vochtvlekk...

Chinese sculptuur van speksteen
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Chinese uit speksteen gesneden figuur staande op een draak. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese Geisha van mineralen
Startprijs 60 EUR

Chinese Geisha van mineralen, geplaatst op houten sokkel. Beschadigingen. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startprijs 60 EUR

Zes delen antiek Chinees miniatuur porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee kommen, drie borden en één schaal. Chips. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijke staat.

3x Japanse sierschotels Ø 30 - 31 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Japans porseleinen sierschotels met bodemmerken. Circa 1900. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.

Satsuma boedha blauw haar
Startprijs 60 EUR

Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

5 Boeddhistische figuren
Startprijs 60 EUR

Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met draak/paradijsvogel decor. Familie Rose. Deksel mogelijk niet origineel. Gerestaureerd. Afmeting: 15 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese Foo-hond
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinees porseleinen Foo-hond. Pootje mist, chips. Afmeting: 8 cm. In matige staat.

2x Antiek tin
Startprijs 60 EUR

Twee delen antiek tin. Bestaande uit: Eén Chinese schenkkan. En een kruik met bodemmerk. Afmeting: 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bronzen kom
Startprijs 60 EUR

Gesigneerde Chinese of Japanse bronzen wierookbrander. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese spiegels
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.

3-Delig kaststel Satsuma
Startprijs 60 EUR

Drie-delig antiek Japans Satsuma keramieken miniatuur kaststel met fijn geschilderde figuren decors. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 4,5 cm. In goede staat.

Lot met 9 zilveren ringen
Startprijs 65 EUR

Lot met negen zilveren ringen, diverse gehaltes, met zirconia's in diverse kleuren, emaille en parelmoer. totaal ca 61 gram. In goede staat

Zilveren zoutvaatje en 4 mesjes
Startprijs 70 EUR

Lot met een zilveren zoutvaatje en 4 mesjes met zilveren heft. Rond zoutvaatje, 835/000, versierd met cannelures, geplaatst op een ronde voet, voorzien van glazen binnenbakje en zilveren lepeltje, ø4,...

Zilveren thee- & suikerschep
Startprijs 70 EUR

Antieke 835/000 zilveren theeschep en een bijbehorende 835/000 zilveren suikerschep. Beiden met gegraveerde vleugelbak, deels getorste steel en opgedikt gegraveerd heft. Inscriptie J.R. Mr. Chr. J. Br...

Zilveren tasbeugel
Startprijs 70 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model voorzien van floraal decor met voorstellingen met figuren.MT.: onduidelijk, Schoonhoven jl.: 1920. Voorzien van jasseronketting. 19x22cm. In goed...

Zilveren mokka lepels & theeschep
Startprijs 70 EUR

Vier 835/000 zilveren mokka lepels met spitse eivormige bak en gegraveerde steel en opgedikt heft. En een 835/000 zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak, deels getorste steel en opgedikt gegrav...

Zilveren gesp en breipenhouder
Startprijs 70 EUR

Zilveren gesp en breipenhouder, 833/000, markiesvormige gesp versierd met diverse bewerkte randen, 8x6cm, gemaakt uit een tasbeugel en een breipenhouder met bewerkte banden met o.a. sterren en rasterd...

Lot zilver met bijbelsoten
Startprijs 70 EUR

Lot met sieraden met bijbelsloten, 833/000, 2 sloten vermaakt als broche en een bijbelslot vermaakt tot armband. MT armband, Firma van der Meij, Deventer, jl.:g:1891. Totaal ca 37,8 gram. In goede sta...

Zilveren huwelijkslepel, 1966
Startprijs 70 EUR

835/000 Zilveren huwelijkslepel met driekantige steel en kwabornamenten. Bekroond met William en Mary. Graveerbaar. Mr. Zaanlandse Zilversmederij. jl: G. 1966. L 17,5 cm. Gewicht circa 48 gram. In goe...

Zilveren herinneringslepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een peervormige bak. Een dubbel getorste steel bekroond met een zeilschip. MT.: Fa. Niekerk, Schoonhoven jl.: u:2004. 21 cm.ca 60 gram. Nieuw in goede staat

Twee zilveren zoutvaatjes
Startprijs 70 EUR

Twee antieke 925/000 zilveren zoutvaatjes op gebogen pootjes met blauw-glazen binnenbakjes Afmeting: 5,5 x 3,5 cm. / 5 x 3 cm. Birmingham. Anno 1904 en 1908. In goede staat.

Zilveren lepel en vaas
Startprijs 70 EUR

Zilveren lepel en vaasje, 833/000. Een sauslepel model prinses, 17,5cm en 65 gram, en een vaasje op ronde voet met een iets uitlopende hals, ø5x14cm. In goede staat

Zilveren suikertang & vleesvork
Startprijs 70 EUR

Antieke 835/000 zilveren Biedermeier suikertang. L 11,5 cm. Mr. W.T. Geis-Amsterdam. Anno 1864. En een antiek 835/000 zilveren vleesvork met gecontourneerde gegraveerde steel. L 12,5 cm. Mr. G. v.d. V...

Zilveren slatang
Startprijs 70 EUR

Zwarte slatang, schaarmodel. Met zilveren grepen. Afmeting: L 27 cm. In goede staat.

2 Zilveren doosjes
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren doosjes met één doosje in de vorm van een beursje met bewerking, 835/000, ,met ketting, 4x4cm en een Havdala specerijendoosje, 925/000, gemaakt uit filigrain met scharnierend deksel. 3x...

Zilveren aardappellepel, 1933
Startprijs 70 EUR

Zilveren aardappellepel, 833/000, met Haags lof. L 22 cm. Mr. H. Hooykaas-Schoonhoven. jl: Y 1933. Gewicht circa 72 gram. In goede staat.

Zilveren collier en hanger
Startprijs 70 EUR

Collier van zwarte kralen met een zilveren oogsluiting met daaraan een hanger, 9 cm, met paarse en zwarte steen en een tussenoog met zirconia's. 925/000. Merk: Giorgio Martello. Lengte collier 46 cm. ...

Zilveren oorknoppen met blauw topaas
Startprijs 70 EUR

Zilveren oorstekers, 925/000, met zirconia's en blauw topaas. Grote rozet oorknoppen met een ovaal gefacetteerde blauw topaas en een rand met zirconia's. De oorstekers heeft een clipsluiting. Grootte ...

Granaatcollier
Startprijs 70 EUR

Granaatcollier met zilveren sluiting, 835/000. Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø13,5mm, door draad aan elkaar verbonden en voorzien van een grote zilveren bolsluiting deels voorzien van grave...

Tricolour oorstekers
Startprijs 70 EUR

Oorstekers, 333/000, gemaakt uit gedraaide ovalen in drie kleuren, wit rood en geel met een deels matte bewerking. 9,5x15,5mm. totaal ca 2,4 gram. Nieuw.

Zilveren armband met koraal
Startprijs 70 EUR

Zilveren ramband, 835/000, met bloedkoraal. armband met 5 floraal gevormde schakels in het midden bezet met een ronde cabouchon bloedkoraal. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 20 mm. leng...

Armband en hanger met granaat
Startprijs 70 EUR

Double armband en hanger met granaat. Rozethanger met granaten, ø 27 mm, en een armband met schakels voorzien van 5 granaten. Breedte 9 mm, 19 cm. In goede staat

Zilver vergulde slavenband
Startprijs 70 EUR

Goud op zilveren slavenband, 835/000 585/000, bolmodel voorzien van een scharnier en bakslot. Breedte 6 mm. 6x53,5mm. Voorzien van gebruiksporen. ca 12,9 gram.

Gouden creolen
Startprijs 70 EUR

Geelgouden creolen, 585/000, b0lmodel met een gefacetteerde bewerking aan de voorkant. ø 2,4mm dik. ø 16 mm. ca 0,8 gram. nieuw

Gouden hanger met zirconia
Startprijs 70 EUR

Geelguden solitairhanger, 585/000, met zirconia. ø 8mm. ca 0,7 gram. In goede staat

Zilveren choker met agaat
Startprijs 70 EUR

Zilveren choker, 800/000, met hanger. Collier van een fantasieschakel en een ovael hanger met agaat en groene stenen. 63x27mm. 45 cm. ca 14,7 gram. In goede staat.

Gouden harthanger met zirconia
Startprijs 70 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia's. Gouden hanger in hartvorm bezet met 12 zirconia's. 16x22mm, inclusief oog. ca 2,6 gram. Nieuw

Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw
Startprijs 70 EUR

Pendant. Italiaanse School. Roma 1877. Gesigneerd M.C. Eis, M. Geis? Italiaanse landwerker + Italiaanse vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 41 x B 28 cm. In goede staat.

Holy Bible 1880
Startprijs 70 EUR

Engelse Holy Bible. Rev. Joh. Eadie. London. Circa 1880. Met veel illustraties. In leren band met vergulde messing sluitingen. Afmeting: 35 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Arts and Crafts theedoos
Startprijs 70 EUR

Tin beklede houten Arts and Crafts theedoos met natuursteen. Afmeting: 13 x 12 x 9 cm. In goede staat.

2x Antieke Ot en Sien meetplanken, 1900
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Ot en Sien meetplanken met spreuken. Circa 1900. Afmeting: 88 - 90 cm. In goede staat.

2x Afrikaanse figuren
Startprijs 70 EUR

Twee Afrikaanse houtgestoken figuren met kralenketting. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.

5x Afrikaanse maskers
Startprijs 70 EUR

Vijf kleine Afrikaanse terracotta maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met boek
Startprijs 70 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met boek. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met telefoon
Startprijs 70 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met telefoon. Gesigneerd R. Rude. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Drie Boheemse karaffen
Startprijs 70 EUR

Drie Boheemse kristallen karaffen. Floraal geslepen. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.

Antieke schenkkan, 1900
Startprijs 70 EUR

Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Goebel figuur, Haan
Startprijs 70 EUR

Grote Duitse keramieken Goebel haan. W. Germany. Nr. 3205828. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Grote tabakspot
Startprijs 70 EUR

Grote Hollandse Fayence oud Delft tabakspot met koperen deksel. Havana + floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 22 cm. In goede staat.

Antieke Japanse dekselpot
Startprijs 70 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. Gerestaureerd. In goede staat.

Drie Chinese Kang Xi schotels
Startprijs 70 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal/roofvogel decor. Met bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Drie schotels minimale chips. Afmeting: Ø 11 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oude Chinese rolschilderijen
Startprijs 70 EUR

Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonschaal
Startprijs 75 EUR

Zilveren opengewerkte bonbonschaal, 800/000, versierd met acanthusbladeren en guirlandes. ø16 cm. ca 80 gram. In goede staat

Tjeerd Bottema, Man bij haardvuur
Startprijs 75 EUR

Tjeerd Bottema. 1884 - 1940. Boer bij haarvuur. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Karaf met zilveren montuur
Startprijs 80 EUR

Kristallen schenkkaraf versierd met slijpwerk, geplaatst op een ronde zilveren voet, met zilveren montuur op de hals met ketting verbonden aan de stop. 835/000. Voorzien van schenktuit en greep. ø14x3...

Zilveren tasbeugel met ketting
Startprijs 80 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, met ketting. Halfronde opengewerkte beugel met muntjes. Breedte 10 cm. ca 64 gram. In goede staat

Zilveren gebaksschep, 1853
Startprijs 80 EUR

Zilveren schep, 800/000, met een gecontourneerd blad versierd met biedermeier graveerwerk met vogel en bevestigd aan een benen greep. Aan de achterzijde voorzien van een gravure: S.R B.R. P.R, R.R. M....

Eierset op zilveren voet
Startprijs 80 EUR

Eierset met zilver, 833/000. Houten ronde standaard met een kristallen zoutvaatje geplaatst op een zilveren getorste standaard met 6 kristallen eierdopjes voorzien van een bewerkte zilveren voet. 15x2...

Kristallen tazza op zilveren voet
Startprijs 80 EUR

Kristallen tazza op zilveren voet, 833/000. Ronde schaal met ruitslijpsel en bloem op de bodem, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden. 23x16cm. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:F:1...

2 Beursjes met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Twee beurzen met zilver, 833/000. Kralentas met zilveren beugel, rond gezaagd model, MT.:L. van Gelderen, Schoonhoven, 1837-1873, voorzien van restauratie,en een meanderkolderbeursje met gecontourneer...

3 Zilveren lepels
Startprijs 80 EUR

Een lot met 3 zilveren lepels, voorzien van een strooilepel met rechthoekig gezaagde bak met ster en zon decor en de tekst "souvenir", bevestigd aan een steel model puntfilet, MT.: R.Gilles, Den Bosch...

Bijbel met gouden slot
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse bijbel. Nieuw Testament. Vertaling Maarthen Luther Ad. 1885. Met bruin-lederen band, gouden knipsluiting en graveerwerk. Afmeting: 15 x 10 x 4 cm. In goede staat.

Groot lot pleet
Startprijs 80 EUR

Groot lot pleet met o.a. een koffiekan, diverse strooiers, kandelaren, lepels, vorkjes en diverse bestekdelen. In goede staat

Zilveren gelegenheidslepel, 1920
Startprijs 80 EUR

835/000 Zilveren gelegenheidslepel (graveerbaar) met gevlochten steel met driemaster. Bak met afbeelding en tekst 'Woonhuis'. Jaarletter T = anno 1920. L 20 cm. Gewicht circa 39 gram. In goede staat.

Zilveren soeplepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren soeplepel, 835/000, met een ovale gecontourneerde bak en een gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. 33 cm. ca 158 gram. in goede staat

Zilveren Rembrandt lepel, 1905
Startprijs 80 EUR

Antieke 835/000 zilveren Rembrandt lepel met fraai gedreven bak en steel met wapen. Keurkamer Schoonhoven. jl: V 1915. L 22,5 cm. Gewicht circa 83 gram. In goede staat.

Zilveren lepel, 1920
Startprijs 80 EUR

835/000 Zilveren lepel met gevlochten steel, bekroond met driemaster en gedreven ronde bak met oud Hollandse volkse voorstelling van man met twee vrouwen onder paraplu. L 19,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-...

Zilveren Groningse lepel, 1920
Startprijs 80 EUR

835/000 Zilveren Groningse lepel met gevlochten steel en bekroond met wapen 'Je Maintiendrai' (ik zal handhaven) met gedreven bak en bijzondere afbeelding met tekst 'de kiezentrekker'. L 18,5 cm. Mr. ...

Zilveren eierlepel
Startprijs 80 EUR

Antieke 835/000 zilveren eierlepel met opengewerkte bak. Met getorste steel met spatelheft en parelrand. Mr. NV. Kon. Utrechtse Fabr. van Zilverwerk. C.J. Begeer-Utrecht. jl: G. 1891. Afmeting: 22 cm....

Zilveren natfruitschep & strooilepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren natfruitschep, 835/000 met florale opengewerkte bak met vogels en tweezijdig bewerkte steel met bloem. L 16,5 cm. En een 835/000 zilveren suikerstrooilepel met florale opengewerkte bak en ste...

Tafelschaal/zilveren voet
Startprijs 80 EUR

Tafelschaal met zilveren voet, 833/000, Matglazen schaal met goudkleurige geschulpte rand, deels afgesleten, geplaats op een ronde zilveren voet met floraal decor. MT.: Onduidelijk, jl.:r:1876. ø21x15...

Gouden granaat broche
Startprijs 80 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Broche gemaakt uit 2 rozetten met granaten. 1 steentje ontbreekt. 23x11mm. ca 1,9 gram In goede staat

3 Sieraden met zilver barnsteen
Startprijs 80 EUR

Lot met 3 sieraden met zilver, 925/000, en barnsteen, een broche met gele barnsteen, geklemd in een montuur, een hanger/broche met een peervormige barnsteen met zilveren florale versiering en een han...

Gouden hanger amethist
Startprijs 80 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Hanger met een peervorm, aan de bovenkant bezet met een rond gefaceteerde amethist en onderaan de hanger zit een ovaal gefacetteerde amethist. Grootte hanger ...

Oorhangers met opaal
Startprijs 80 EUR

Oorhangers, 333/000, met opaal. Brisures met bolletje en een hanger met floraal decor en een ovale opaal cabouchon. Lengte oorhanger 30 mm. ca 1,8 gram. In goede staat

Zilver vergulde choker, tricolour
Startprijs 80 EUR

Zilver vergulde choker, 925/000, met 3 kleuren goud, gevlochten model met een matte bewerking en bollenrand. Breedte 5,5mm, lengte 42 cm. voorzien van bakslot en veiligheid. ca 25 gram. In goede staat

2 Zilveren armbanden
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren armbanden, één met ronde gematteerde schakels voorzien van een onyx, met bakslot, 925/000. Breedte 25 mm, lengte 17 cm. En een platte gevlochten armband met bakslot, breedte 14 mm. 19 cm...

Gouden ring met blauwe steen
Startprijs 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met spinel. Ring met een smaragdvormig geslepen synthetisch blauw spinel. .10x8mm. ø 53. ca 1,6 gram. In goede staat

Hematiet collier met goud
Startprijs 80 EUR

Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm

Zilver vergulde choker met markesiet
Startprijs 80 EUR

Zilver vergulde choker, 925/000, met granaat en markesiet. Een fijn jasseroncollier met een sierlijk opengewerkt element bezet met 2 granaatjes en 20 kleine markesietstenen. breedte 1,1-24mm. lengte 4...

Tricolour kruis
Startprijs 80 EUR

Kruis, 333/000, gemaakt uit gevlochten ovalen met een matte bewerking en gemaakt in wit rood en geel. 38x25mm, inclusief oog. ca 2,4 gram. Nieuw

D. Monies, Terugkerende Franse infanteristen
Startprijs 80 EUR

D. Monies. 1850 pinx. 1812 - 1894. Deense School. Terugkerende Franse infanteristen. Scheurtje. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In redelijke staat.