Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesisch landschap met zee, rijstvelden en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Schiemann, Landschap Lazorotte
Startprijs 25 EUR

Schiemann, 1984. Duitse School. Landschap Lanzarotte. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Abstract landschap
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1990. Abstract landschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 81 x B 101 cm. In goede staat.

Monogram, Bloemstilleven
Startprijs 40 EUR

Monogram, rechtsonder. Circa 1900. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 49 cm. In goede staat.

J. Le Blanc, Boerderij met figuren
Startprijs 40 EUR

J. Le Blanc. Alexander Terhell, 1863 - 1949. Boerderij met figuren en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.

J.H. Bokhorst, Landschap met koeien.
Startprijs 40 EUR

Gesigneerd J.H. Bokhorst. 19e Eeuw. Landschap met koeien. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.

Monogram W.B., Boerderij te Enter
Startprijs 40 EUR

Monogram W.B. 1933. Boerderij te Enter, verso. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.

M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen
Startprijs 50 EUR

M. Mulfsing? München. Tiroler gebouw in bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat. lijst beschadigd

G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startprijs 50 EUR

G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.

J. Kielstra, Drentse boerderij
Startprijs 50 EUR

J. Kielstra 1953. Drentse boerderij in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.

L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 50 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda
Startprijs 60 EUR

17e Eeuwse gravure. Belegering van Breda Sevenbergen. Gravure op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.

Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Startprijs 60 EUR

Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.

Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso Backhuysen. Mogelijk A.H. Bakhuyzen. Panoramisch wintergezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 6 x 9 B cm. In goede staat.

Frans Mandos, Bloemen in tuin
Startprijs 60 EUR

Frans Mandos, 1946. 1910 - 1977. Bloemen in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 56 cm. In goede staat.

J.P. Verschuur, Duits landschap
Startprijs 60 EUR

J.P. Verschuur, 1866. 1830 - 1891. Duits landschap met rivier, vee en herders. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke gravure, Den Briel met vele schepen
Startprijs 60 EUR

Antieke gravure. 17e - 18e Eeuw. Den Briel met vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.

J.H. Delzenne, Dorpsgezicht Rhenen
Startprijs 60 EUR

Johan Hendriks Delzenne. 1882 - 1937. Circa 1900. Dorpsgezicht Rhenen. Aquarel op papier. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw
Startprijs 70 EUR

Pendant. Italiaanse School. Roma 1877. Gesigneerd M.C. Eis, M. Geis? Italiaanse landwerker + Italiaanse vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 41 x B 28 cm. In goede staat.

Tjeerd Bottema, Man bij haardvuur
Startprijs 75 EUR

Tjeerd Bottema. 1884 - 1940. Boer bij haarvuur. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

D. Monies, Terugkerende Franse infanteristen
Startprijs 80 EUR

D. Monies. 1850 pinx. 1812 - 1894. Deense School. Terugkerende Franse infanteristen. Scheurtje. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In redelijke staat.

J.J.M. Dohmen, Abstracte compostie
Startprijs 80 EUR

J.J.M. Dohmen. 1923 - . Gesigneerd Caveto. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.

F. Hoos, Stadsgracht met brug
Startprijs 80 EUR

Frans Hoos. 1884 - 1966. Stadsgracht met brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 43 cm. In goede staat.

J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot
Startprijs 80 EUR

J. van Slotberg. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Monogram H.v.d. B., Figuren in landschap
Startprijs 80 EUR

2x Naïve School. Monogram H. v.d. B. 20e Eeuw. Figuren in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Keller? Twee jockeys in volle draf
Startprijs 100 EUR

Signatuur Keller? Twee jockeys in volle draf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 35 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Twentse kerk
Startprijs 100 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Twentse kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesign., Egyptische voorstelling
Startprijs 100 EUR

Onduideljk. Groot Egyptisch schilderij op papyrus geschilderd. Egyptische figuren voorstelling. Olieverf op papyrus. Afmeting: H 66 x B 94 cm. In goede staat.

J. Klinkert, Vrouw met snotneus-blaker in venster
Startprijs 100 EUR

J. Klinkert, 1856. 24/10. Vrouw met snotneus-blaker in venster. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boeren bruiloft
Startprijs 100 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Boeren bruiloft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee
Startprijs 100 EUR

D. Vogel. 20e Eeuw. Zeegezicht met schepen op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Oosterse figuren voorstelling
Startprijs 100 EUR

Perzisch schilderij. Circa 1900. Oosterse figuren voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met figuren
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met figuren. Geschilderd op blik. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.

A. Scheringa, Portret geleerde
Startprijs 100 EUR

A. Scheringa. Circa 1900. Portret geleerde. Olieverf op linnen. Afmeting: H 92 x B 66 cm. In redelijke staat.

Nitsch, Stilleven met appels
Startprijs 100 EUR

Nitsch, 1955. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.

H. Beogoff, Figuren bij waterbron
Startprijs 100 EUR

H. Beogoff. 20e Eeuw. Figuren bij waterbron. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Johan Prins, Gezicht op Hellendoorn
Startprijs 100 EUR

Johan Prins. Gezicht op Hellendoorn 1942. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F. Storm, Landschap La Roque Zuid Frankrijk
Startprijs 100 EUR

F. Storm. Landschap La Roque, Zuid Frankrijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Indonesisch landschap
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk. Indonesische School. Indonesisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 126 cm. In goede staat.

B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien
Startprijs 100 EUR

B. Ligtenberg. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Prent van de gouden koets
Startprijs 100 EUR

Oude prent. Betreft koetsen van Nederlands koningshuis. Onder andere de gouden koets et cetera. Bruidsstoet kroonprinses Amsterdam 10 maart 1966. Prent op papier. Afmeting: H 30 x B 85 cm. In goede st...

B. Keus?, Hollands riviergezicht
Startprijs 100 EUR

B. Keus? Hollands riviergezicht met kerk en zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 32 cm. In goede staat.

A. Varnet, Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw
Startprijs 100 EUR

A. Varnet. Circa 1900. Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

2x Antiek aquarel, Stilleven + Pastorale met vee
Startprijs 100 EUR

Twee maal antiek aquarel. Onduidelijk. 1x Jan Certan, stilleven. 1x Pastorale met vee, 19e eeuw, beschadigd. Afmeting: H 34 x B 54 cm. / H 35 x B 49 cm. Aquarel op papier. In redelijk/goede staat.

A. van Bloppoel, Boerenschuur met kippen
Startprijs 100 EUR

Anthony van Bloppoel. 1879 - 1971. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Jan van Bloppoel, Boerderij binnenhof
Startprijs 100 EUR

Jan van Bloppoel. 1920 - 1972. Boerderij binnenhof. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

G. Corneille, Duif bij zon (Unique)
Startprijs 100 EUR

Guillaume Corneille, 1997. 1922 - 2010. Nr. 54/250. Titel: Unique. Duif bij zon. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.

Klaas Visser, Boeren interieur met handwerkende vrouw
Startprijs 100 EUR

Klaas Visser, Enschede. Schilderleraar. Boeren interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

L. Scheen, Poes met lint
Startprijs 120 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Poes met lint. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

F. van Loensburg, Ploegende boer
Startprijs 120 EUR

F. van Loensburg. Circa 1920. Landschap met ploegende boer en paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret
Startprijs 125 EUR

Veronica Avirvarei. 21e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Naar Andy Warhol, Bloemen
Startprijs 140 EUR

Naar Andy Warhol. Bloemen. Print op linnen. Afmeting: H 35 x B 35 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Herderin met schapen
Startprijs 150 EUR

W.A. Knip, 1916. 1883 - 1967. Herderin met schapen. Pastel op papier. Afmeting: H 15 x B 29 cm. In goede staat.

Pieter Scheen Lexicon
Startprijs 150 EUR

Hollandse twee-delige Pieter Scheen Nederlandse Beeldende Kunstenaars Lexicon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 19 x 26 cm. In goede staat.

3x Oude Duitse filmaffiches
Startprijs 150 EUR

Drie oude Duitse filmaffiches. Tweede helft 20e eeuw. 1x Die Rechnung eiskalt serviert, Constatin Film. 1x Ich Dr. Fu Man Chu, Constatin Film. 1x Der unheimliche Mönch, Edgar Wallace, Constatin Film. ...

Hans Quast, Vier-master op volle zee
Startprijs 150 EUR

Hans Quast. 18794 - . Circa 1930. Vier-master op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.

Carl Cohnen, Mediterraans dorp
Startprijs 150 EUR

Carl Cohnen, 1958. 1887 - 1976. Duitse School. Mediterraans dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

W.J. Alberts, Boer met schapen op zandpad
Startprijs 150 EUR

W.J. Alberts. Circa 1930. Boer met schapen op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Zamy Steynovitz, Romance in Venetië ,
Startprijs 150 EUR

Zamy Steynovitz, 1951-2000 Polen. Titel: Romance in Venetië. Lithografie op papier. Afmeting: H 53 x B 73 cm. In goede staat.

H.J. Bürgers, Wandelaar bij informatiebord
Startprijs 150 EUR

H.J. Bürgers. 1834 - 1899. 19e Eeuw. Duitse School. Wandelaar bij informatiebord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Bosgezicht
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Bosgezicht met boerderij, geit en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 45 cm. In goede staat.

2x J.H. Kaemmerer, Boeren taferelen
Startprijs 150 EUR

2x J.H. Kaemmerer. Pendant. 1894 - 1970. Boeren taferelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 7 x B 12 cm. In goede staat.

Edwin Toovey, Zeilboten voor Britse kust
Startprijs 150 EUR

Edwin Toovey, 1879. 1826 - 1906. Engelse School. Zeilboten voor Britse kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 57 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht
Startprijs 170 EUR

Ongesigneerd. Miniatuur. 20e Eeuw. Hollands romantisch stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5 x B 10 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht
Startprijs 170 EUR

Ongesigneerd. Miniatuur. 20e Eeuw. Hollands romantisch stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 10,5 cm. In goede staat.

E. van Rensburg, Man met schildersezel
Startprijs 180 EUR

Eugene van Rensburg. (Verso) mogelijk. Man met schildersezel en toeschouwers bij Romeins gebouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.

J. Petit? Hollands havengezicht bij avond
Startprijs 180 EUR

J. Petit? Hollands havengezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan J.E.J. Massé, Landschap met stenderkasten, boerin en vee
Startprijs 180 EUR

Toegeschreven aan J.E.J. Massé. 1856 - 1950. Landschap met stenderkasten, boerin en vee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Osmani Devlet Armasi, Osmaans kunstwerk
Startprijs 180 EUR

Osmani Devlet Armasi. Osmaans kunstwerk op huid. Handbeschilderd met symbolen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 58 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Landschap met ven
Startprijs 200 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

W. Paerels, Vissersboten in baai
Startprijs 200 EUR

Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.

2x A. Glansdorp, 2x Potret
Startprijs 200 EUR

Pendant Aart Glansdorp. 1903 - 1989. Bestaande uit: Zelfportret + portret van zijn vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 32 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.

A. Arnegge, Duits landschap met herder en vee
Startprijs 200 EUR

A. Arnegge. 19e Eeuw. Duitse School. Duits landschap met herder en zijn vee. Aquarel op papier. Afmeting: H 65 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.

Frits Pieters, Havengezicht Dalmatië
Startprijs 200 EUR

Frits Pieters. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Dalmatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Frans Reijnders, Dorp bij Vianen
Startprijs 200 EUR

Frans Reijnders. Circa 1920. Dorp bij Vianen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Piet Rackwitzs, Huis met figuur aan de kust
Startprijs 200 EUR

Piet Rackwitzs. 1892 - 1968. Huis met figuur aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

T.H. Topalski, Joodse man met hoed
Startprijs 200 EUR

T.H. Topalski. Joodse man met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

T.H. Topalski, Joodse man met keppeltje
Startprijs 200 EUR

T.H. Topalski. Joodse man met keppeltje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Meisje van licht zeden
Startprijs 200 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Meisje van lichte zeden. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

K. ten Hagen, Hollands riviergezicht
Startprijs 200 EUR

K. ten Hagen. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

A. van Gelderen, Voederen van een paard
Startprijs 200 EUR

Albert van Gelderen. Eerste helft 20e eeuw. Voederen van een paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In goede staat.

A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water
Startprijs 250 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenhuis aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap met waterput en vee. Verso titel achter de boerderij 1944. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Zomers heidegezicht met wandelpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.

W. Asten stadsgezicht in de winter.
Startprijs 250 EUR

W. Asten verso. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren in de winter. (Bedoekt) Olieverf op linnen. H 70 x B 88 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Rivièra
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Rivièra 1961. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 53 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Heidegezicht in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

H. Bogman, Vrouwen op plein
Startprijs 250 EUR

Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 250 EUR

J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Tony Warrens, Geisha
Startprijs 250 EUR

Tony Warrens. 1960 - . Geisha. Signatuur verso. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Jean Leon, Dame met hoed
Startprijs 250 EUR

Jean Leon. Belgische School. 21e Eeuw. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat
Startprijs 280 EUR

P.A. Schipperus. Circa 1900. Figuren in dorpsstraat. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 18 cm. In redelijke staat.

German Grobe, Vissersboot in de branding
Startprijs 280 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Duitse School. Vissersboot in de branding en man met anker op strand. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi
Startprijs 300 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.