Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot diverse reclameblikken (9x)
Startprijs 20 EUR

Negen stuks diverse reclame voorraadblikken. 20e Eeuw. Onder andere: Verkade, Stuyvesant, Guyters, Droste. Afmeting: 5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse banjo barometer
Startprijs 25 EUR

19e Eeuwse Engelse palissanderhouten banjo barometer met verzilverde platen. Door J. Callaghon Carlisse. Bovenste glaasje mist. Draaiknop mist. Lijstje thermometer mist. Afmeting: L 95 x B 26 cm. In m...

Diverse poststukken
Startprijs 25 EUR

Doos met Duitse poststukken, voornamelijk Duitsland 40er - 50er jaren + bezettingszones + DDR. Afmeting: 24 x 14 x 8 cm. In goede staat.

6x Antiquarisch
Startprijs 25 EUR

6x Antiquarisch. Bestaande uit: Vier etsen knotwilgen + 2 stripbladen Judge Dredd 1983. Afmeting: 28 - 34 cm. In redelijk/goede staat. n

Plated klokrand
Startprijs 25 EUR

Duitse 19e eeuwse plated messing Barok klok-omranding. Floraal. Afmeting: 38 x 32 x Ø 13 cm. In goede staat.

Wandkandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.

3x Houten kurken
Startprijs 30 EUR

Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Draaispil met messing huis
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws Engelse messing draaispit met opdraai-mechanisme. Afmeting: 36 x Ø 12 cm. In goede staat.

2 Delen Jugendstil
Startprijs 40 EUR

Twee delen Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: notenhouten handspiegel + plated hengselschaal. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Antieke opaline olielamp
Startprijs 40 EUR

Antieke witte opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Olielamp
Startprijs 40 EUR

Antieke messing petroleumlamp met glazen reservoir. ca 1900. In goede staat.

2 Tafellampen
Startprijs 40 EUR

Twee chroom metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Rookset + ponsmachine, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek. Circa 1900. 1x Vijf-delige notenhouten rookset, oudere wormbeval. 1x Metalen gelithografeerde ponsmachine. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.

Plaquette, Maria
Startprijs 40 EUR

Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.

Sigarentrommel
Startprijs 40 EUR

Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.

Antieke zijden hoofdbedekking
Startprijs 40 EUR

Antieke zwarte zijden klederdracht hoofdbedekking met veren. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Hanglamp met pegels
Startprijs 40 EUR

Messing hanglamp in Venetiaanse-stijl met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.

Huwelijksoorkonde Koningin Emma
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse huwelijksoorkonde ondertekend door Hare Majesteit Koningin Emma. Geteekent buitengewoon gezant. Lakzegel beschadigd en gaatje in papier. Afmeting: H 31 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse lakwerk sieradenkist
Startprijs 50 EUR

Japanse lakwerk sieradenkist met speelwerk. Met decor van pauwen in landschap. Afmeting: 11 x30 x12 cm. In goede staat.

Paar Empire kandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse messing kaarskandelaren. Empire. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antieke plaquette, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.

Beddepan, poffertjespan + scheerbekken
Startprijs 50 EUR

Drie delen 19e eeuws koperwerk. Scheerbekken, poffertjespan en een beddepan. Afmeting: 29 - 90 cm. In goede staat.

4x Koperen ketels
Startprijs 50 EUR

Vier antieke koperen ketels. Onder andere een appelketel. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Antieke postweegschaal
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Duitse ijzeren postweegschaal uit Chemnitz. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

2x Oude Loewe Opta radio's
Startprijs 50 EUR

Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees rood-lakwerk hengsel emmer
Startprijs 50 EUR

Oude rode Chinees lakwerk houten emmer. 21e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Kalebas vaas
Startprijs 50 EUR

Antiek koloniaal kalebas vaasje met bewerkte zilveren B.W.G. omranding. Circa 1900. Afmeting: 8,5 x Ø 7 cm. In goede staat.

Koekjestrommel + ijsemmer
Startprijs 50 EUR

Antieke koekjestrommel + ijsemmer. Circa 1920. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

3 Boeddha figuren
Startprijs 50 EUR

Drie grote boeddha figuren van kunststof. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 - 66 cm. In goede staat.

Messing kaarskandelaar
Startprijs 50 EUR

Grote zes-lichts messing kaarskandelaar met guirlandes. 19e Eeuw. Paar naden los, licht bedeukt. Afmeting: 44 x 40 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Albasten tafellamp
Startprijs 60 EUR

Grote Italiaanse albasten tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 24 cm. In goede staat.

Antieke bureaulamp, 1900
Startprijs 60 EUR

Bijzondere antieke messing bureaulamp met contragewicht. Olielamp afneembaar, dan blijft kaarskandelaar. Circa 1900. Afmeting: 40 x 45 x Ø 17 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk kaartenkist
Startprijs 60 EUR

Oude Japanse lakwerk speelkaarten doos met vakverdeling. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 25 x 17 cm. In goede staat.

4x Houtgestoken ornamenten
Startprijs 60 EUR

Vier stuks 19e eeuwse houtgestoken ornamenten met polychromie. Afmeting: 20 - 33 cm. In goede staat.

Lips kluis
Startprijs 60 EUR

Lips cijfercombinatie kluis mechaniek. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 14 x 13 cm. In goede staat.

Afrikaans figuur, Vrouw
Startprijs 60 EUR

Antiek hardhouten Afrikaans figuur met rest polychromie. Scheur in been. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Holy Bible 1880
Startprijs 70 EUR

Engelse Holy Bible. Rev. Joh. Eadie. London. Circa 1880. Met veel illustraties. In leren band met vergulde messing sluitingen. Afmeting: 35 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Arts and Crafts theedoos
Startprijs 70 EUR

Tin beklede houten Arts and Crafts theedoos met natuursteen. Afmeting: 13 x 12 x 9 cm. In goede staat.

2x Antieke Ot en Sien meetplanken, 1900
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Ot en Sien meetplanken met spreuken. Circa 1900. Afmeting: 88 - 90 cm. In goede staat.

2x Afrikaanse figuren
Startprijs 70 EUR

Twee Afrikaanse houtgestoken figuren met kralenketting. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.

5x Afrikaanse maskers
Startprijs 70 EUR

Vijf kleine Afrikaanse terracotta maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Theekist, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag. Slot mist, beschadigd. Afmeting: 13 x 11 x 19 cm. In redelijke staat.

Gietijzeren plaquette
Startprijs 80 EUR

Grote zware antieke gietijzeren wandplaquette. Maria met kindje Jezus. Circa 1900. Afmeting: 67 x 42 x 3 cm. In goede staat.

Koninklijk besluit
Startprijs 80 EUR

Koninklijk besluit 1829. Uittreksel. Willem Prins van Nassau. Betreffende Grenadiers et cetera. Nadruk 1e helft 20e eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 59 x B 41 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke tabakspotten
Startprijs 80 EUR

Vier antieke tabakspotten. Divers. Drie maal keramiek, circa 1900. Twee maal Duits, één chip. Eén maal Royal Doulton. Eén maal lederen tabakshouder. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goed.

Japanse lamp
Startprijs 80 EUR

Antieke messing lampenvoet met Japans Satsuma porselein. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Duitse pijp
Startprijs 80 EUR

Grote antieke Zuid-Duitse tabakspijp met porseleinen kop. Wild decor. Circa 1900. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (5x)
Startprijs 80 EUR

Lot antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: zout + peper strooiers en kandelaren. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.

2 Antieke Engelse oorkondes
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Engelse handgeschreven oorkondes met lakzegels. Gesigneerd, Lord John Campbell, Schotland. Circa 1800. Afmeting: H 21 x B 24 cm.

Antieke petroleumlamp
Startprijs 90 EUR

Antieke messing petroleumlamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 28 cm. In goede staat.

Eierrek
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollands huishoud wandkastje voor specerijen. Circa 1910. Met keramieken lades. Minimale beschadiging. Afmeting: 57 x 45 x 15 cm. In goede staat.

4x Oude kaarskandelaren met etages
Startprijs 90 EUR

Vier oude kaarskandelaren met kristalglazen etages. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.

4x Antiek tin
Startprijs 90 EUR

Vier delen antiek tin. Bestaande uit: Knijpfles, Chinese stapeldoos en twee Chinese kandelaren. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

Afrikaans figuur
Startprijs 90 EUR

Afrikaans houtgesneden dekselvaas met figuur en aap. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Houten hoedendoos
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten hoedendoos met bronzen sluitwerk. Afmeting: 25 x 35 x 32 cm. In goede staat.

Blikken dekseldoos Nestle
Startprijs 100 EUR

Zeldzaam groot antiek gelithografeerde Nestlé Chocolade dekseldoos. Circa 1900. Nestléova Detska Moucka. Afmeting: H 37 x Ø 24 cm. In goede staat.

Twee penkanderlaren
Startprijs 100 EUR

Twee zware messing penkandelaren. Naar oud voorbeeld. Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp, 1920
Startprijs 100 EUR

Antieke messing hanglamp met gesatineerd glas. Duitsland. Circa 1920. Klassisistische vormgeving. Afmeting: 50 x Ø 45 cm. In goede staat.

Chinese schotel met karaktertekens Ø 19,5 cm.
Startprijs 120 EUR

Antieke gietijzeren schotel met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

Stel haardbokken
Startprijs 120 EUR

Groot stel 18e eeuwse smeedijzeren haardbokken met kaarsenhouder. Afmeting: 77 x 59 x 20 cm. In goede staat.

Antiek Majolica
Startprijs 130 EUR

Antieke Majolica hangbloempot met kaarskandelaren. Afmeting: H 23 x Ø 45 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1880
Startprijs 130 EUR

Antieke porseleinen petroleumlamp met goud/damesportret decor. Circa 1880. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Koffer met vrijmetselaar attributen
Startprijs 130 EUR

Koffer met Engelse vrijmetselaar attributen. Onder andere: boeken, buiktas, handschoenen et cetera. Afmeting: 8 x 46 x 20 cm. In goede staat.

Grote bronzen vijzel
Startprijs 130 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen Neo Renaissance vijzel met stamper. Afmeting: 21 x 25 cm. In goede staat.

2x Reclameborden van blik
Startprijs 130 EUR

Twee blikken reclameborden. 60er-Jaren. Kayo Chocolade + Leaf Spearmint. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 62 - 63 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek metaalwerk (5x)
Startprijs 150 EUR

Vijf delen metaalwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Antiek bronzen lavabo. Tripod bronzen steelpan. Grote koperen hengselpan. Koperen hengselpan. Strijkijzer. Afmeting: 19 - 48 cm. In goede staat.

Porseleinen toiletgarnituur
Startprijs 150 EUR

Dertien-delig 'Porcelain de Paris' porseleinen toiletgarnituur met floraal decor. 20e Eeuw. Ongebruikt. Afmeting: 6 - 31 cm. In goede staat.

Grammofoon in kast
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten grammofoon met spiegeldeur + platenhouder. Melodia. Circa 1910. Functie niet getest. Afmeting: 103 x 45 x 49 cm. In goede staat.

Oude tabaksdoos
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse blikken beschilderde tabaksdoos met Napoleon Bonaparte en verso monogram. Afmeting: 13 x 8 x 2,5 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met messing. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 x 25 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar
Startprijs 180 EUR

19e Eeuwse bronzen vergulde kaarskandelaar met putti. Circa 1850. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaren
Startprijs 200 EUR

Twee vuurvergulde bronzen Empire kandelaren met originele bobeches. Eén deukje bij onderrand en iets krom bij één kandelaar. Afmeting: 24 cm. In redelijke/staat.

Rolleicord camera
Startprijs 200 EUR

Duitse Rolleicord camera met flitser. Compleet met lederen schoudertas + originele gebruiksaanwijzing. Compour-Rapid, Franke & Heidecke Braunschweig. Afmeting: 14 x 8 x 10 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 200 EUR

Antieke gemonogrammeerde petroleumlamp met messing voet, massief glazen stam, persglazen reservoir, en gesatineerde lampenkap. Met dubbele messing brander. Decor van wildvoorstelling. Circa 1900. Afme...

Engelse weegschaal
Startprijs 200 EUR

Antieke Engelse bronzen weegschaal met stierenkop en complete gewichtenset. 19e Eeuw. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil hanglamp, 1915
Startprijs 240 EUR

Grote antieke Jugendstil plafond hanglamp met druiventrossen, hoorn des overvloeds, fruit, fratzen en albasten lampenkappen. Eén lampenkap gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 115 x Ø 90 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kist met beslag
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse koloniale kist met messing beslag en hengsels. Deksel ooit gerestaureerd. Eén scharnier behoeft restauratie. Afmeting: 9,5 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Koffer vol met vrijmetselaar artikelen
Startprijs 250 EUR

Koffer vol met vrijmetselaars artikelen. Engels. 20e Eeuw. Onder andere: 4x buiktas, vaandel, linten, tinnen brandewijnkom, Masonic Tarot kaartenset, boekje Constitutions Free Masons. In goede staat.

2 Opaline petroleumlampen
Startprijs 250 EUR

Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

LBV port 1988
Startprijs 250 EUR

Fles LBV port 1988, Vinho do Porto Quinta do Cachao ( porto Messias)

2 Gietijzeren wandschotels Ø 43 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse grote Duitse gietijzeren historisme wandschotels met bijbelse voorstellingen en engelen. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws tabaksdozen
Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuwse gegraveerde messing tabaksdozen met figuren/spreuken decor. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Grote antieke bronzen hanglamp, 1880
Startprijs 250 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp. Circa 1880. Historisme. Ooit gaslamp. Omgebouwd. Nu voor kaarsen en petroleum. Eén arm gelast. Afmeting: 112 x Ø 65 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse koperen tabaksdoos
Startprijs 260 EUR

18e Eeuwse Hollandse tabaksdoos met spreuken en Heilige figuren voorstelling. Afmeting: 4 x 17 x 7 cm. In goede staat.

Stel antieke petroleumlampen
Startprijs 275 EUR

Twee antieke handbeschilderde aardewerken petroleumlampen met floraal/goud decor en gesatineerde glazen kappen. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Hollandse bakbarometer
Startprijs 300 EUR

Hollandse wortelnoten bakbarometer in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Gesigneerd A. Peia Amsterdam. Afmeting: 119 cm. In goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos
Startprijs 300 EUR

Zeer grote antieke Zwitserse palissander speeldoos met tien melodieën, intarsia op deksel met jockeys. Diverse tanden van kam beschadigd. Afmeting: 18 x 61 x 29 cm. In redelijke staat.

2 Kandelaren met putti, 1870
Startprijs 350 EUR

Twee grote antieke compositie metalen vergulde kaarskandelaren met putti. Geëlektrificeerd. Circa 1870. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Startprijs 350 EUR

Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.

3x Vijzels
Startprijs 400 EUR

Drie antieke bronzen vijzels. Twee maal 18e eeuw. Eén gedateerd 1780, één mogelijk ouder. Afmeting: 8,5 - 14,5 cm. In goede staat.

17e/18e Eeuwse geldkist
Startprijs 400 EUR

17e/18e Eeuwse eikenhouten geldkist met groot slot en dubbele vergrendeling. IJzeren binnenbekleding + ijzeren beslag. Afmeting: 49 x 45 x 60 cm. In goede staat.

Staande lamp met jardiniere, 1900
Startprijs 400 EUR

Grote metalen gepolychromeerde staande lamp met jardiniere en dame. Circa 1900. Afmeting: H 166 x Ø 43 cm. In goede staat.

Antieke Murano kroonluchter
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Italiaanse Murano glazen kroonluchter. Circa 1920. Afmeting: 100 x Ø 65 cm. In goede staat.

2 Bronzen pronkvazen
Startprijs 600 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen pronkvazen met putti/druivenranken/faunkoppen decor. Eén vaas voet iets verbogen. Lichte bedeuking. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke dekseldoos
Startprijs 950 EUR

Antieke notenhouten dekseldoos met vijf porseleinen plaquettes. Vermoedelijk Sevres. 19e Eeuw. Handbeschilderd met goud decor. Afmeting: 15 x 20 x 18 cm. In goede staat.

Lot ansichtkaarten
Resultaat: 20 EUR

Lot oude/antieke ansichtkaarten. Divers. 20e Eeuw. Hoofdzakelijk koningshuis Nederland en Engeland. Onder andere Lady Di. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.