Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke plaquette, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.

Beddepan, poffertjespan + scheerbekken
Startprijs 50 EUR

Drie delen 19e eeuws koperwerk. Scheerbekken, poffertjespan en een beddepan. Afmeting: 29 - 90 cm. In goede staat.

4x Koperen ketels
Startprijs 50 EUR

Vier antieke koperen ketels. Onder andere een appelketel. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Antieke postweegschaal
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Duitse ijzeren postweegschaal uit Chemnitz. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

2x Oude Loewe Opta radio's
Startprijs 50 EUR

Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees rood-lakwerk hengsel emmer
Startprijs 50 EUR

Oude rode Chinees lakwerk houten emmer. 21e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Kalebas vaas
Startprijs 50 EUR

Antiek koloniaal kalebas vaasje met bewerkte zilveren B.W.G. omranding. Circa 1900. Afmeting: 8,5 x Ø 7 cm. In goede staat.

Koekjestrommel + ijsemmer
Startprijs 50 EUR

Antieke koekjestrommel + ijsemmer. Circa 1920. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

3 Boeddha figuren
Startprijs 50 EUR

Drie grote boeddha figuren van kunststof. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 - 66 cm. In goede staat.

Messing kaarskandelaar
Startprijs 50 EUR

Grote zes-lichts messing kaarskandelaar met guirlandes. 19e Eeuw. Paar naden los, licht bedeukt. Afmeting: 44 x 40 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

2 Antieke poppen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke poppen met vilt. 30-er Jaren. 1x Baron van Munchhausen, papier maché kop. 1x Hartgummi negroïde pop. Afmeting: 42 - 43 cm. In goede staat.

Poppenwagen met porseleinen handvat.
Startprijs 50 EUR

Oude poppenwagen met pitriet en porseleinen handvat 2e helft 20e eeuws, 70x76x40 in goede staat

Duits spel 'Stop Stop'
Startprijs 50 EUR

Zeldzaam Duits 20er - 30er jaren bordspel Stop Stop. D.R.G.M. No. 148552 + WO 183476. Afmeting: 4 x 23 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot TV-kinderspeelgoed (View-Master)
Startprijs 50 EUR

15x Oude 60er-jaren Duitse kunststof View Masters. Onder andere: TV vorm et cetera. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

4x Speelgoed
Startprijs 50 EUR

Vier delen divers speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. 1x Great Flying Boat, China in doos (blik). 1x DDR VEB blikken stoomwals in doos. 1x Puzzel Schlachtefest Sala. 1x Kunststof monster waterpistool, H...

Hutkoffer
Startprijs 50 EUR

Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse borstbeelden
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta borstbeelden. Dantes + Laurentius. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

2x Metalen figuren
Startprijs 50 EUR

Twee metalen figuren. Eén maal bronzen plated Germania op houten sokkel, circa 1880. En een plated metalen kegelprijs op marmeren basement., circa 1930. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.

Kunstglazen schaal
Startprijs 50 EUR

Kunstglazen schaal met gelobte omranding, geheel met glasfusie. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x Ø 39 cm. In goede staat.

2 Kristallen windlichten
Startprijs 50 EUR

Twee kristallen windlichten op losse voet. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 13 cm. In goede staat.

Kristallen schaal op voet
Startprijs 50 EUR

Grote kristallen tafelschaal/Taartschaal 21e eeuw 26x33 Ø in goede staat

5x Engels bisquit porselein
Startprijs 50 EUR

Vijf delen Engels bisquit porselein. Wedgwood Engeland. 20e Eeuw. Bestaande uit: vier schalen + dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

2x Delftse borden
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met tuin/chinoiserie decor. Randschades. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

4x Fayence schotels
Startprijs 50 EUR

Vier Hollandse Fayence schotels. Onder andere; Makkum, Tichelaar, Regout Maastricht. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Tsjechisch figuur, Twee ezels
Startprijs 50 EUR

Antiek Tsjechisch porseleinen figuur. Circa 1900. Stempel. Ampfora of Royal Dux? Afmeting: 16 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Goebel figuur
Startprijs 50 EUR

Duitse Goebel porseleinen figuur. Violist. 1935 - 1949. Eén minimale chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek keramieken figuur, 1930
Startprijs 50 EUR

Antiek Duits keramieken figuur. Dame met hazewindhonden. Circa 1930. Afmeting: 28 x 24 x 8 cm. In goede staat.

Delfts blauw kaststel, 1900
Startprijs 50 EUR

Drie-delig Delfts Bont polychrome fayence kaststel. Huwelijk. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.

2 Chinees porseleinen zotjes
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen zittende zotjes. Polychrome. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Lakwerk kop en schotels
Startprijs 50 EUR

Zes antieke Japanse goud lakwerk kop en schotels met bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

2x Chinese Banko Ware trekpotten
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese Banko Ware trekpotten met goud + emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

2x Chinese Banko Ware trekpotten
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese Banko Ware trekpotten met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In goede staat.

Chinese Banko Ware trekpot
Startprijs 50 EUR

Grote Chinese Banko Ware trekpot met emaille decor met kraanvogels. Afmeting: 11 x 14 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Banko Ware trekpot
Startprijs 50 EUR

Grote Chinese Banko Ware trekpot in vogel-vorm, met emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 19 x 8 cm. In goede staat.

6x Chinese figuren
Startprijs 50 EUR

Zes stuks natuurstenen Chinese Boeddhistische figuren. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 13 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose schotels Ø 12,7 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met landschap/floraal/vogel decor. Eén schotel haarlijnen + chip. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 12,7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot porselein (4x)
Startprijs 50 EUR

Vier delen divers porselein. 19e - 20e Eeuw. 1x Imari dekselkom. 1x Europees vaasje. 2x Potten, China. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Startprijs 50 EUR

Grote handbeschilderde Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom landschap decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

2x Chinees porseleinen zotjes
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose zotjes. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met hoogwaardigheidsbekleder decor. Afmeting: 14 x 15 x 7 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen vaas. Familie Rose. Octagonaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Oosters porselein
Startprijs 50 EUR

6x Antiek Japans porselein, handbeschilderd. 2x sauskom,1x theepot 1x suikerpot, 1x melkkan en 1x tassa. 1 sauskom beschadigd. cond R/G. 13-26 cm.

2x Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...

3x Oosterse pijpen
Startprijs 50 EUR

Drie oude/antieke metalen Oosterse tabakspijpen. Afmeting: 15 - 38 cm. In goede staat.

Chinees huisaltaar
Startprijs 50 EUR

Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-groen craquelé glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

5x Antiek Chinees Imari
Startprijs 50 EUR

Vijf delen antiek Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Drie chocolade koppen, waarvan twee met haarlijn, en één met chip. Andere twee kommen gelijmd. Afmeting: 7,5 - 16,5 cm. In matige staat.

Karaf op zilveren voet
Startprijs 60 EUR

Kristallen schenkkaraf met sterrenslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. Voorzien van stop. ø12x41cm. In goede staat

Karaf op zilveren voet
Startprijs 60 EUR

Kristallen karaf op ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. De karaf is voorzien van een schenktuit en greep. met stop. 14x11x38cm. In goede staat

2 Zilveren lepels
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren lepels, 833/000, een roomlepel met ronde bak, getorste steel en ene bokkepoot, MT,: Gelderblom en Zn. Schoonhoven, jl.:R:2001. En een sauslepel met ronde bak en een gecontourneerde steel...

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 60 EUR

Antieke zilveren strooilepel met een peervormige opengewerkte bak met krullen en sterren en een gekrulde steel met gegraveerde vogelkop. MT.: vermoedelijk B.Smits, Schoonhoven, jl.: T:1769. 16 cm. ca ...

2 Delen kristal met zilverwerk
Startprijs 60 EUR

Twee kristallen flacons met zilver. 800/000. Kristallen mosterdpot met bewerking en zilveren deksel met getorste rand. 6x8x14cm en een kristallen flacon met bewerking voorzien van zilveren strooidop v...

3 Zilveren bestekdelen
Startprijs 60 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met een petitfourschep, kardinaalsmodel, Fa. Niekerk, Schoonhoven, jl.:l:1971, 20 cm, een roomlepel met een bewerkte bak voorzien van een voorstelling met figuren e...

Voorsnijcouvert met zilver
Startprijs 60 EUR

Voorsnijcouvert, vork en mes, voorzien van zilveren, BWG, gecontourneerde heften met voluten. 32 cm. In goede staat

2 Zilveren vorken
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren vorken, 833/000. met 3 tanden en een gecontourneerde steel versierd met gegraveerde randbewerking. MT.: J.J.Torlau, Amsterdam, Totaal ca 60 gram. 18 cm. In goede staat

Lepelvaas met zilveren en plated lepels en vorken
Startprijs 60 EUR

Delfs lepelvaasje met zilveren rand gevuld met 5 zilveren lepels en 5 plated lepels met apostelen, 5 plated lepels en 5 plated vorkjes met een getorste steel. In goede staat

Zilveren borstel
Startprijs 60 EUR

Zilveren borstel, 835/000, met haar. Ovale borstel met zilver voorzien van een voorstelling van een man en vrouw op een bankje. jl.:E:1914. Iets gedeukt verder in goede staat. 16x9cm.

3 Delen zilver (divers)
Startprijs 60 EUR

Drie delen zilver. Zilveren taartschep, afmeting: 7 x 12,5 cm. met florale greep, gedreven afbeelding van diverse mensen en opengewerkte florale punt. Mr. Fa. J. Schijfsma-Sneek. jl: N 1948. En een 83...

Zilveren morellenlepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren morellenlepel, 833/000, met ronde bak en schenktuit. Voorzien van een steel in waaiervorm. MT.: J.A.A.Gerritsen, Zeist. jl.: N:1923. 27 cm. ca 68 gram. In goede staat

Zilveren bonbonschaal & vaasje
Startprijs 60 EUR

Zilveren bonbonmandje en een vaasje, 833/000. Zilveren schuitvormig bonbonmandje met gezaagd decor met o.a. spijlen. Voorzien van een parelrand. MT.: H.Schriek, Schoonhoven, jl.:H:1942. ca 83 gram. Br...

Gouden fantasie-ring
Startprijs 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met witgouden bewerking. Ring met oplopend witgouden stuk. ø57, ca 2,1 gram. Voorzien van reparatie aan de scheen. Iets uit model, verder in goede staat

Lot barnstenen sieraden
Startprijs 60 EUR

Lot barnstenen sieraden met met een collier, 3 armbanden en een hanger. Totaal 98,6 gram. In goede staat

2 Zilveren zodiacs
Startprijs 60 EUR

Twee grote zilveren zodiacs, 835/000, een boogschutter en maagd. 45x25mm, inclusief oog. Totaal ca 46,3 gram. nieuw

Set zilveren sieraden met parel en amethist
Startprijs 60 EUR

Set zilveren sieraden, 925/000, met parel en amethist. 3 Y-colliers met amethist, witte en zwarte parels, met bijpassende oorstekers. 42-45cm. totaal ca 23 gram. Nieuw

Collier van filigrainbloemen
Startprijs 60 EUR

Zilveren collier, 800/000, gemaakt uit filigrainbloemen. breedte 12 mm. lengte 46 cm. ca 19,8 gram. In goede staat

2 Gouden hangers met zirconia
Startprijs 60 EUR

Twee geelgouden hangers, 585/000, met zirconia. 10-19mm. totaal ca 1,4 gram. Nieuw

17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda
Startprijs 60 EUR

17e Eeuwse gravure. Belegering van Breda Sevenbergen. Gravure op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.

Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Startprijs 60 EUR

Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.

Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso Backhuysen. Mogelijk A.H. Bakhuyzen. Panoramisch wintergezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 6 x 9 B cm. In goede staat.

Frans Mandos, Bloemen in tuin
Startprijs 60 EUR

Frans Mandos, 1946. 1910 - 1977. Bloemen in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 56 cm. In goede staat.

J.P. Verschuur, Duits landschap
Startprijs 60 EUR

J.P. Verschuur, 1866. 1830 - 1891. Duits landschap met rivier, vee en herders. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke gravure, Den Briel met vele schepen
Startprijs 60 EUR

Antieke gravure. 17e - 18e Eeuw. Den Briel met vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.

J.H. Delzenne, Dorpsgezicht Rhenen
Startprijs 60 EUR

Johan Hendriks Delzenne. 1882 - 1937. Circa 1900. Dorpsgezicht Rhenen. Aquarel op papier. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.

Albasten tafellamp
Startprijs 60 EUR

Grote Italiaanse albasten tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 24 cm. In goede staat.

Antieke bureaulamp, 1900
Startprijs 60 EUR

Bijzondere antieke messing bureaulamp met contragewicht. Olielamp afneembaar, dan blijft kaarskandelaar. Circa 1900. Afmeting: 40 x 45 x Ø 17 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk kaartenkist
Startprijs 60 EUR

Oude Japanse lakwerk speelkaarten doos met vakverdeling. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 25 x 17 cm. In goede staat.

4x Houtgestoken ornamenten
Startprijs 60 EUR

Vier stuks 19e eeuwse houtgestoken ornamenten met polychromie. Afmeting: 20 - 33 cm. In goede staat.

Lips kluis
Startprijs 60 EUR

Lips cijfercombinatie kluis mechaniek. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 14 x 13 cm. In goede staat.

Afrikaans figuur, Vrouw
Startprijs 60 EUR

Antiek hardhouten Afrikaans figuur met rest polychromie. Scheur in been. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse houten tafelklok met Barok-front. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag op bel. Eigenbouw? Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met lithografische figuren voorstelling. Halfuur-slag. Afmeting: 25 x 13 x 22 cm. In goede staat.

Porseleinen klok
Startprijs 60 EUR

Duitse porseleinen tafelklok met figuren, floraal decor en Mercedes uurwerk. 20e Eeuw. Beschadigingen aan benen, vingers etc. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.

Bronzen figuur, Paard
Startprijs 60 EUR

Bronzen paard op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.

Antieke asbak, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen Pierrot op zwart marmeren asbak. Circa 1920. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

4x Kristallen karaffen
Startprijs 60 EUR

Vier (kristal)glazen karaffen met daarbij één stop. Stop beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

4x Glazen miniatuur vazen
Startprijs 60 EUR

Vier design glazen miniatuur vazen. Twee gemerkt, M.P. 81. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - Ø 8 cm. In goede staat.

2 Bonbonpot met zilverwerk
Startprijs 60 EUR

Twee kristallen bonbonschaaltjes met deksel en zilveren knop. Klein schaaltje met waaierslijpsel en deksel met ster en een zilveren oog als knop, 835/000,ø12x13cm en een schaal rijkelijk versierd met ...

Leerdam glazen schaal
Startprijs 60 EUR

Hollandse Leerdam dikwandige glazen schaal met eikenblad decor. Gesatineerd. Afmeting: 7 x Ø 35 cm. In goede staat.

Set glazen kalebassen
Startprijs 60 EUR

Twee mondgeblazen glazen kalebassen. Murano-stijl, glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Lot glazen (19x)
Startprijs 60 EUR

19x Diverse glazen. Onder andere: geëtst paardrijden, sekt glazen, wijnglazen, cognac glazen. Merk: Ritzenhoff, Michael Schaley. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

Kinderservies van Petrus Regout
Startprijs 60 EUR

Antiek 19e eeuws Petrus Regout Maastricht kinderservies met mahoniehouten dienblad. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 7 - 33 cm. In redelijke staat.

Platelen Eskaf vaas
Startprijs 60 EUR

Hollandse keramieken Steenwiijk Eskaf vaas met lichtbruin glazuur. Model 1365. Chips bodemrand. Afmeting: 19,5 x Ø 17 cm. In redelijke staat.

2x Goebel figuren, Gans/parkiet
Startprijs 60 EUR

Twee porseleinen Goebel figuren. Duitsland. Gans + parkiet. Tweede helft 20e eeuw. 1968 + 1977. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

Porseleinen figuur, Stierenvechter
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits Thuringen porseleinen figuur. Toreador. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.