Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse boerentafel 4080
18e Eeuwse boerentafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken dekenkist 4095
Eiken dekenkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke halspiegel, 1870 4104
Antieke halspiegel, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zuid-Duitse miniatuur kast 4109
Zuid-Duitse miniatuur kast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek figuur, Ridder te paard 5064
Antiek figuur, Ridder te paard

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote damestorso 5072
Grote damestorso

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Jongen op klompen 5073
Antiek bronzen figuur, Jongen op klompen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Paar boekensteunen 5078
Paar boekensteunen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Antieke Copier vazen, 1930 5524
2 Antieke Copier vazen, 1930

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Murano aap 5531
Murano aap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
7x Meissen borden 6034
7x Meissen borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5x Antieke Duitse Nympfenburg borden, 1900 6049
5x Antieke Duitse Nympfenburg borden, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x 17e Eeuwse wandtegels 6071
3x 17e Eeuwse wandtegels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee antieke terracotta figuren 6079
Twee antieke terracotta figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee antieke amphora bloembakken 6120
Twee antieke amphora bloembakken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5x Petrus Regout kastkommen 6175
5x Petrus Regout kastkommen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
9x Hummel figuren 6209
9x Hummel figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Yixing penselenvaas + trekpot 7084
Yixing penselenvaas + trekpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7142
Chinese vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek houtgestoken Chinees beeld 7208
Antiek houtgestoken Chinees beeld

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Kleine Chinese vazen 7348
2x Kleine Chinese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees terracotta figuur 7477
Chinees terracotta figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Delen jade 7522
3 Delen jade

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal 7574
Chinese celadon schaal

Resultaat:

100 EUR