J.J.M. Dohmen. 1923 - . Gesigneerd Caveto. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
Frans Hoos. 1884 - 1966. Stadsgracht met brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 43 cm. In goede staat.
J. van Slotberg. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
2x Naïve School. Monogram H. v.d. B. 20e Eeuw. Figuren in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag. Slot mist, beschadigd. Afmeting: 13 x 11 x 19 cm. In redelijke staat.
Grote zware antieke gietijzeren wandplaquette. Maria met kindje Jezus. Circa 1900. Afmeting: 67 x 42 x 3 cm. In goede staat.
Koninklijk besluit 1829. Uittreksel. Willem Prins van Nassau. Betreffende Grenadiers et cetera. Nadruk 1e helft 20e eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 59 x B 41 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke tabakspotten. Divers. Drie maal keramiek, circa 1900. Twee maal Duits, één chip. Eén maal Royal Doulton. Eén maal lederen tabakshouder. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goed.
Antieke messing lampenvoet met Japans Satsuma porselein. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote antieke Zuid-Duitse tabakspijp met porseleinen kop. Wild decor. Circa 1900. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
Lot antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: zout + peper strooiers en kandelaren. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse handgeschreven oorkondes met lakzegels. Gesigneerd, Lord John Campbell, Schotland. Circa 1800. Afmeting: H 21 x B 24 cm.
60er-Jaren wandapplique 'Vliegbasis Soesterberg Principia Perficimus 1967'. Kunststof met geëmailleerd reliëf. Afmeting: H 39 x B 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en pronkslinger. Afmeting: 47 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Friese staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Poppen missen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang + pronkslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 47 x 19 x 35 cm. In redelijke staat.
Antieke majolica fayence tafelklok. Rococo-stijl. Circa 1910. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten wandrek met houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 102 x 39 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten gestoken wandtafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 113 x 46 cm. In goede staat.
Coromandelhouten gesneden figuur. Tijger met jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Dikwandige Leerdam glazen spijkervaas met witte inlay. Ontwerp A.D. Copier. Circa 1950. Afmeting: 9,3 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Schaubach, Duitsland. 1x Royal Worchester England. Afmeting: H 19 - 22 cm. In goede staat.
Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Vier delen Delfts aardewerk. Bestaande uit; Petrus Regout bloempot met landschap decor, circa 1890. En drie Delftse vazen, chips, circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vier-delig Hollands Petrus Regout Maastricht lampetstel met Oosters/Mandarin figuren decor. Circa 1900. Haarscheur kan. Haarlijn in lekbakje van zeepdoos. Afmeting: 16 - 35 cm. In redelijk/goed...
Duitse Fayence handbeschilderde bierpul met tinnen monturen. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek Frans porseleinen figuur. Man in klederdracht. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen duiven. 1x Western Germany. 1x Gemerkt L.P.G. handgemalt. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met floraal decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vierkante vaas met berglandschap decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x Queng Lung met landschap/pagode decor, haarlijn. 1x Queng Lung, floraal. Afmeting: Ø 14 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen trekpotten met floraal decor. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Grote balustervormige Chinees porseleinen vaas met vijverpartij/karper/tekst decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen bord met kostbaarheden decor en bodemmerk. 17e Eeuw. Zhang Zhou? Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan met rood glazuur en floraal decor. Familie Rose dekseldoos met zotjes decor. Pot met tekst/floraal/vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 9...
Japans/Chinees lakwerk kabinet met deurtje, slot, sleutels en drie lades. Floraal + goud beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek Japans porselein. Onder andere: Drie delen Imari, twee borden, dekselvaas en twee kommen. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japans porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: 3x goud Imari, 2x boeren Imari. Eén beschadigd. Afmeting: Ø 20 - Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees porseleinen bolvaas met paradijsvogel/perzik decor. Op console. Afmeting: 7 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tafellamp met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Acht Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Capucijner. Haarlijnen. Twee goed. Afmeting: 7 - 10 cm. In matig/redelijke staat.
Zilveren kandelaar, 925/000, laag model op ronde voet. MT.: Emil Hermann, Waldstetten. ø9x6cm. In goede staat
Parelmoeren lepeldoos, met parelmoermozaik, gevuld met 6 zilveren lepels, 800/000, met een jogja voorstelling. 13 cm. zilver totaal ca 65 gram. In goede staat
Lot met vier zilveren miniaturen, 835/000, met een kinderwagen, parapluverkoper, vrouw bij waston en een wagon met ton. Totaal ca 85 gram. ca 2,5x3x3cm. In goede staat
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met initialen en toetsgroef. Steelaanzet kraallof met filet en steel met Haags lof. L 22 cm. Mr. Severijn-Schiff-Nijmegen. Circa 1780. Gewicht circa 56 gram. In goede...
Stel antieke 835/000 zilveren sauslepels, stelen met parelrand. Inscriptie V.F.D. Lengte 16 cm. Mr. Fa. J.M. van Kempen en Zn. - Voorschoten. jl: X 1907. Gewicht circa 131 gram. In goede staat.
Tas met zilveren gecontourneerde beugel, 833/000, versierd met krullen, floraal decor en een voorstelling van figuren. MT.: Firma B.W.Eldick, Zutphen. jl.:H:1917. Voorzien van zilveren ketting en een ...
Armband van bloedkoralen met geelgouden slot, 585/000. Armband met 2 rijen bloedkoraal, ø 3,5-4mm, bevestigd aan een cilindervormige sluiting met getorste bewerking. 20 cm.
Lot met zeven zilveren broches/hangers, 833/000, 2 broches van bijbelsloten, 1 met Maya voorstelling, een zeeuwse knop en een klein rond broche met steen en een hanger met filigrain en een streekhange...
Geelgouden hanger, 585/000, peervormig met een diamant in peervorm met oud-slijpsel in zilveren rand. Grootte hanger 20x8mm. totaal ca 1,2 gram. In goede staat
Collier met parels en gitten. Collier met 3 rijen gemaakt uit parels en gefacetteerde gitten bevestigd aan een zilveren veeroog. ca 58 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000 met diamant. Ring met een V-vorm bezet met 9 briljant geslepen diamanten in een railzetting. totaal ca 0,09 ct. ø54, ca 2 gram. In goede staat
Collier van ovale platte kwartskralen, 18x25mm, bevestigd aan een groot zilveren veeroog, ø 16,5mm. 42 cm. en 3 losse stenen. In goede staat
Antieke messing petroleumlamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antiek Hollands huishoud wandkastje voor specerijen. Circa 1910. Met keramieken lades. Minimale beschadiging. Afmeting: 57 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Vier oude kaarskandelaren met kristalglazen etages. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Bestaande uit: Knijpfles, Chinese stapeldoos en twee Chinese kandelaren. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgesneden dekselvaas met figuur en aap. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken mahoniehouten Biedermeier voltaire met florale stoffering. Afmeting: 111 x 57 x 74 cm. In goede staat.
Art Deco koningsfazant op marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1925. Afmeting: 30 x 55 x 15 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén gelijmd. Eén goed. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen Meissen borden. Divers. 19e - 20e Eeuw. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Eén chip. Afmeting: Ø 22 - Ø 25 cm. In redelijke staat.
Twee Chinese Yixing trekpotten met emaille decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
Antiek Japanse Satsuma porseleinen Boedha met gouddecor. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees tin. Circa 1900. Bestaande uit: tablet, twee stapeldozen (beschadigd) en twee vaasjes. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese terracotta knobbelvaas met rode polychromie en twee lachende boeddha's. 18e Eeuw of ouder. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek Oosters/Chinees houtsnijwerk. Boeddhistisch/Chinees. Deels verguld. Afmeting: 25 - 61 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur molenbeker, 835/000, jl.:W:1906 ca 28 gram 9x6cm. In goede staat
Drie zilveren tasbeugels, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Eén voorzien van kralentas. 10-11,5cm. In goede staat
Aziatische zilveren luciferhouder in de vorm van een tafeltje, voorzien van 4 gebogen poten en een blad met florale bewerking en een verguld teken . 4x6x4cm. ca 72 gram. In goede staat
Porseleinen zwavelstokkenpotje met schildering van een jonkvrouw en een jonkheer, voorzien van een zilveren deksel en hengsel, geplaatst op 3 zilveren klauwpoten, 833/000. Rand deksel beschadigd. ø8x1...
Zilveren geboortelepel, 833/000, voorzien van een ovale bak met voorstelling met figuren, een dubbel getorste steel bekroond met 2 ooievaars. MT.: G.Schoorl, Amsterdam, 1875-1914. 20 cm. 51 gram. In g...
Zilveren geboortelepel, voorzien van een dubbel getorste steel bekroond met een jager met hond. 19 cm. ca 49 gram. In goede staat
Antieke 835/000 zilveren gelegenheidslepel met driekantige steel en mensenfiguur. Ronde bak met afbeelding 'Schoenenpoetser'. Mr. H. Hooykaas-Schoonhoven. jl: B. 1911. L 15,5 cm. Gewicht circa 52 gram...
Lot met vijf vleespennen, 3 zilveren vleespennen, 833/000, voorzien van een wapen met sterren, vogel en zwijn, enkele kronen incompleet, en 2 plated pennen, één met floraal decor en één in de vorm van...
Paar zilveren gespen en een paar kuitgespen, 833/000. Rechthoekige gespen met getrembleerde rand en gefacetteerde knopjes. Voorzien van 2 zilveren knopen. 50x31mm. En een paar gespen ovaal gevormd met...
Grote zilveren opdienlepel, 833/000, met een rechthoekige bak en een gecontourneerde steel versierd met graveerwerk. Voorzien van graveerwerk aan de achterzijde van de steel. Diakenen der Ned. Herv. G...
Twee bonbonnieres en een odeurflacon met zilver. Blauw glazenschaal, voorzien van geschilderde bloemen, met gekartelde rand geplaatst op een ronde zilveren voet, 833/000, met parelrand, ø15x9cm, enkel...
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een ruiter te paard voorzien van restauratie aan het hoofd. MT.: Onduidelijk, jl.: S:1877. 22 cm. ca 68 gram. In goede staat...
Twee zilveren schaaltjes, 925/000, driehoekig gecontourneerd met ribben, voorzien van 3 greepjes uit bloemen. De schaaltjes zijn geplaatst op 3 bewerkte gekrulde poten. 11x11x4,5cm. totaal ca 129 gram...
Vier antieke 925/000 zilveren dessertlepels met ei-vormige bak en steel met spatelheft. Genummerd 5, 6, 10 en 12 met spiegelmonogram. L 14,5 cm. Anno 1819. Gewicht circa 83 gram. In goede staat.
Twee antieke 925/000 zilveren dessertlepels, ei-vormige bak en steel met spatelheft en spiegelmonogram. L 14,5 cm. Londen. Anno 1845 en 1848. En nog twee antieke 925/000 zilveren dessertlepels met ei-...
Zilveren broche, 800/000, met portret. Ronde broche met sierlijke rand met voluten en een rode steen in een gouden zetkastje. In de broche zit een klein rond handgeschilderd miniatuur portretje van ee...
Drie paar zilveren manchetknopen met barnsteen en zirconia. grootte 20x20mm, 16x20mm en 12x18mm.Totaal ca 37,1 gram. 835/000 en 925/000. In goede staat
Geelgouden ring, 750/000, met zirconia en turkoois. Ring met een bewerkte bovenkant bezet met 6 zirconia's en in het midden voorzien van een ovaal cabouchon turkoois. Breedte ring 6 mmm. ø 54. 2,6 gr...
Set zilveren sieraden met een armband, 19 cm, oorclips 26x17mm, een ring ø53, en een hanger in de vorm van een tand, 27x10mm. Alles bezet onyx. diverse gehaltes. Totaal ca 40,5 gram. In goede staat
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met 5 zetkasten bezet met diamanten met een oudslijpsel. Breedte ring 2,2 mm. ø 59 ca 2,7 gram. Pootjes wat afgesleten. In redelijk goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Ring met in het midden een ronde zirconia in een vierpoot-chaton. Aan weerszijden van de middensteen zitten 3 zirconia's in vierpootchatons gezet bevestigd aan ...
Horloge, Alflex, met een strakke goudkleurige vierkante kast, voorzien van decentrale secondewijzer en een datumaanduiding. Met een zwart lederen band. kastgrootte 33x33cm. Wat gebruikssporen, verder ...
Zilveren tennisarmband, 925/000, bezet met robijnen. Armband volledig bezet met rond gefacetteerde robijntjes. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 4 mm. lengte 18cm. ca 11,4 gram. In goede sta...
Hanger, 333/000, met schelpcamee voorzien van een dubbel getorste rand. Grootte inclusief oog 49x31mm. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met parels. Peervormige hanger met in het midden 2 cultive parels, ø 3,5-4,5mm met aan weerskanten 2 markiesvormige gouden elementen. 15x34mm, inclusief hangeroog. ca 2,4 g...