47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

5x Antieke eetkamerstoelen, 1920 4190
5x Antieke eetkamerstoelen, 1920

200 EUR

6x 50er Jaren stoelen 4191
6x 50er Jaren stoelen
Startprijs 200 EUR
Antieke Gründerzeit bank, 1880 4192
Antieke Gründerzeit bank, 1880
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse Hollandse Louis Quinze commode 4193
18e Eeuwse Hollandse Louis Quinze commode
Startprijs 200 EUR
Duits boerensecretaire 4194
Duits boerensecretaire
Startprijs 200 EUR
Antiek eiken 1-deurs kastje, 1900 4195
Antiek eiken 1-deurs kastje, 1900

180 EUR

Engelse wandhoekkast 4196
Engelse wandhoekkast

250 EUR

Antieke mahonie eettafel, 1870 4197
Antieke mahonie eettafel, 1870

120 EUR

Antieke schaarstoel 4198
Antieke schaarstoel

140 EUR

Eikenhouten piedestal, 1900 4199
Eikenhouten piedestal, 1900

70 EUR

Franse vitrinekast 4200
Franse vitrinekast

400 EUR

Antieke Engelse muziekkast, 1900 4201
Antieke Engelse muziekkast, 1900

380 EUR

Engelse ladencommode 4202
Engelse ladencommode

120 EUR

Naaitafel 4203
Naaitafel
Startprijs 300 EUR
Empire commode 4204
Empire commode

250 EUR

Nachtkastje (kersen) 4205
Nachtkastje (kersen)
Startprijs 160 EUR
Nachtkastje (kersen) 4206
Nachtkastje (kersen)
Startprijs 160 EUR
Hollandse bonheur 4207
Hollandse bonheur

190 EUR

Gebogen commode, 1900 4208
Gebogen commode, 1900

180 EUR

4-Laden commode, Louis Philippe 4209
4-Laden commode, Louis Philippe

130 EUR

2x Vergulde houten piedestal 4210
2x Vergulde houten piedestal

520 EUR

Wandtafel (mahonie) 4211
Wandtafel (mahonie)
Startprijs 80 EUR
Eiken commode, 1900 4212
Eiken commode, 1900
Startprijs 200 EUR
Eiken Barok secretaire 4213
Eiken Barok secretaire

130 EUR