47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

Bronzen boekensteun, Napoleon 5050
Bronzen boekensteun, Napoleon

140 EUR

Zilveren dienblad 70
Zilveren dienblad
Startprijs 240 EUR
Lot edelstalen sieraden 802
Lot edelstalen sieraden
Startprijs 40 EUR
Chinese kom 7298
Chinese kom
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse zilveren lepel 334
18e Eeuwse zilveren lepel

70 EUR

Hollandse bakbarometer 2166
Hollandse bakbarometer

275 EUR

4x Oude kaarskandelaren met etages 2159
4x Oude kaarskandelaren met etages
Startprijs 90 EUR
Zware zilveren suikertang, 1873 327
Zware zilveren suikertang, 1873

70 EUR

Bronzen teckel 5014
Bronzen teckel
Startprijs 450 EUR
Zilveren jam/honing lepel, 1918 320
Zilveren jam/honing lepel, 1918

60 EUR

Bronzen beeld 5007
Bronzen beeld

425 EUR

Beddepan, poffertjespan + scheerbekken 2152
Beddepan, poffertjespan + scheerbekken
Startprijs 50 EUR
Zilveren slatang 313
Zilveren slatang
Startprijs 70 EUR
Bronzen figuur, E. Picault 5000
Bronzen figuur, E. Picault
Startprijs 2.250 EUR
Zilveren miniatuur kabinet 34
Zilveren miniatuur kabinet

100 EUR

5x Antieke ringen 766
5x Antieke ringen
Startprijs 40 EUR
Chinese schaal op zilveren voet 27
Chinese schaal op zilveren voet
Startprijs 1.000 EUR
Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm. 7262
Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.

4.000 EUR

Porto Barros 1975 2145
Porto Barros 1975

50 EUR

Zilveren miniatuur molenbeker 20
Zilveren miniatuur molenbeker
Startprijs 100 EUR
Zilver vergulde ring met kleurstenen 759
Zilver vergulde ring met kleurstenen

60 EUR

Lot zilver (brillen) 284
Lot zilver (brillen)

140 EUR

Penvuur revolver 2719
Penvuur revolver

120 EUR

Vijf Oost-Duitse medailles 2712
Vijf Oost-Duitse medailles

25 EUR