Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bonbonniere & lepel 270
Bonbonniere & lepel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee marmeren coupes 2252
Twee marmeren coupes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie kist met inhoud 2259
Mahonie kist met inhoud

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren geboortelepel, 1826 277
Zilveren geboortelepel, 1826

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Russisch orthodox Heilig figuur 5100
Russisch orthodox Heilig figuur

Resultaat:

60 EUR

2x Duitse pronkbokalen 5503
2x Duitse pronkbokalen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kristallen vrijmetselaar bokaal 5510
Kristallen vrijmetselaar bokaal

Resultaat:

150 EUR

Antieke theestoof, 1900 2295
Antieke theestoof, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Spaans diorama van zeilschip 2302
Spaans diorama van zeilschip

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3x Divers metaalwerk 2309
3x Divers metaalwerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kristalglazen zwaard 5546
Kristalglazen zwaard

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Kleine Chinese vazen 7348
2x Kleine Chinese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese Sung schotel 7355
Chinese Sung schotel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap 1133
Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese vazen 7362
Twee antieke Chinese vazen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Set geslepen kandelaren 5553
Set geslepen kandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek aquarel, Brand in huis van vermaak 1140
Antiek aquarel, Brand in huis van vermaak

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot kristal (13x) 5560
Lot kristal (13x)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
K.V. Mayr, Papegaai 1147
K.V. Mayr, Papegaai

Resultaat:

2.250 EUR

4x Chinees porselein 7391
4x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Chinese schotels Ø 39,5 cm. 7398
2 Chinese schotels Ø 39,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

3x Meissen soepborden 6029
3x Meissen soepborden
Startprijs 90 EUR
D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee 1183
D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antiek Oostenrijks servies 6036
Antiek Oostenrijks servies

Resultaat:

375 EUR