Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese Lange Lijs vaas 7598
Chinese Lange Lijs vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Japanse bronzen voorwerpen 7591
2x Japanse bronzen voorwerpen

Resultaat:

70 EUR

Chine de Commande bord Ø 22,7 cm. 7555
Chine de Commande bord Ø 22,7 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7548
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

250 EUR

Chinees porseleinen tafellamp 7541
Chinees porseleinen tafellamp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese knobbelvaas 7505
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 7498
Chinese gemberpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
9x Chinees Imarim porselein 7491
9x Chinees Imarim porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse kolenbak, 1880 4244
Engelse kolenbak, 1880

Resultaat:

70 EUR

Franse speeltafel van rozenhout 4237
Franse speeltafel van rozenhout
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Antieke toiletspiegel 4230
Antieke toiletspiegel

Resultaat:

100 EUR

3 Chinese plaquettes 7255
3 Chinese plaquettes
Startprijs 1.000 EUR
Duits boerensecretaire 4194
Duits boerensecretaire
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese drakenkom Ø 20 cm. 7248
Chinese drakenkom Ø 20 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zakkroonluchter 2116
Zakkroonluchter

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hollandse penantkast, 1860 4187
Hollandse penantkast, 1860

Resultaat:

250 EUR

18e Eeuwse Duitse wandspinde 4180
18e Eeuwse Duitse wandspinde
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Sigaren humidor 2109
Sigaren humidor

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Miniatuur schilderijen 2102
4x Miniatuur schilderijen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6x Chinese gemberpotten 7455
6x Chinese gemberpotten

Resultaat:

120 EUR

Tibetaanse hoofdbedekking 7448
Tibetaanse hoofdbedekking
Startprijs 150 EUR
Antieke Chinese vaas 7212
Antieke Chinese vaas
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Penvuur revolver 2719
Penvuur revolver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vijf Oost-Duitse medailles 2712
Vijf Oost-Duitse medailles

Resultaat:

25 EUR