Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ongesigneerd? Man poetst bierpul voor het huis 1096
Ongesigneerd? Man poetst bierpul voor het huis

Resultaat:

160 EUR

Onduid. gesign., Vrouwelijk naakt 1097
Onduid. gesign., Vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR
Verkocht
N.M. Wijdoogen, Hollandse ijspret 1098
N.M. Wijdoogen, Hollandse ijspret

Resultaat:

560 EUR

Verkocht
M. de Jongere, Rotterdams havengezicht 1099
M. de Jongere, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Onduid. gesign.,  Hollands landschap met vrouw in roeiboot 1100
Onduid. gesign., Hollands landschap met vrouw in roeiboot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Amsterdamse bloemenmarkt 1101
Ongesigneerd, Amsterdamse bloemenmarkt

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Anton van der Vet, Stilleven met boeddha figuur 1102
Anton van der Vet, Stilleven met boeddha figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Anton van der Vet, Stilleven met fruit en gemberpot 1103
Anton van der Vet, Stilleven met fruit en gemberpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
T.K. Soper, Engels landschap 1104
T.K. Soper, Engels landschap

Resultaat:

450 EUR

W. Asten stadsgezicht in de winter. 1105
W. Asten stadsgezicht in de winter.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Fuccini, Jongen met speelgoed 1106
Fuccini, Jongen met speelgoed

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
David de la mar, Breien 1107
David de la mar, Breien

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuur in stadsachterhuis 1108
Ongesigneerd, Figuur in stadsachterhuis

Resultaat:

100 EUR

Jan Ouwersloot, Rivièra 1109
Jan Ouwersloot, Rivièra
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Jan Ouwersloot, Riviergezicht met wandelaar en hond 1110
Jan Ouwersloot, Riviergezicht met wandelaar en hond

Resultaat:

325 EUR

Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer 1111
Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Louis Nagelkerke, Balinese vrouw 1112
Louis Nagelkerke, Balinese vrouw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Freudenberg, Winter 1113
Freudenberg, Winter

Resultaat:

1.000 EUR

3x Oude Duitse filmaffiches 1114
3x Oude Duitse filmaffiches
Startprijs 150 EUR
Verkocht
H. Poeder, Duinlandschap 1115
H. Poeder, Duinlandschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie 1116
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie 1117
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie

Resultaat:

70 EUR

E. van Rensburg, Man met schildersezel 1118
E. van Rensburg, Man met schildersezel
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Joop Kropff, Vaas met bloemen 1119
Joop Kropff, Vaas met bloemen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Aris Knikker, Riviergezicht met wandelaars 1120
Aris Knikker, Riviergezicht met wandelaars

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Dirkjan Ribbeling, 2x Vrouwelijk naakt expressief 1121
2x Dirkjan Ribbeling, 2x Vrouwelijk naakt expressief

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Frans Pieter ter Meulen, Geit 1122
Frans Pieter ter Meulen, Geit

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chris Soer, Dorpsgezicht Elburg 1123
Chris Soer, Dorpsgezicht Elburg

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x G. Krol, Boer met sprokkenhout + Kipppen bij boerderj 1124
2x G. Krol, Boer met sprokkenhout + Kipppen bij boerderj

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
G. Krol, Boerderij in de winter 1125
G. Krol, Boerderij in de winter

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
T. Anconé, Marktgezicht Oldenzaal 1126
T. Anconé, Marktgezicht Oldenzaal

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1127
Ongesigneerd, Hollands havengezicht

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Jan Kelderman, Winters dorpgezicht 1128
Jan Kelderman, Winters dorpgezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
A.J. Temming, Hollands landschap met paarden 1129
A.J. Temming, Hollands landschap met paarden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
M. Corper, Engels landschap 1130
M. Corper, Engels landschap

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met hoenderhof 1131
Ongesigneerd, Landschap met hoenderhof

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Frans Baayens, Dinkel bij de Lutte 1132
Frans Baayens, Dinkel bij de Lutte

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap 1133
Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Landkaart Blaue, 1599 - 1638 1134
Landkaart Blaue, 1599 - 1638

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Pendant, Zomer + wintergezicht 1135
Pendant, Zomer + wintergezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jan Schonk, Kaketoe op tak 1136
Jan Schonk, Kaketoe op tak

Resultaat:

180 EUR

Keller? Twee jockeys in volle draf 1137
Keller? Twee jockeys in volle draf
Startprijs 100 EUR
Hans Quast, Vier-master op volle zee 1138
Hans Quast, Vier-master op volle zee
Startprijs 150 EUR
Carl Cohnen, Mediterraans dorp 1139
Carl Cohnen, Mediterraans dorp
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antiek aquarel, Brand in huis van vermaak 1140
Antiek aquarel, Brand in huis van vermaak

Resultaat:

80 EUR

Fedor van Kregten, Twentse kerk 1141
Fedor van Kregten, Twentse kerk
Startprijs 100 EUR
Monogram, Bloemstilleven 1142
Monogram, Bloemstilleven
Startprijs 40 EUR
Verkocht
19e Eeuwse dubbelzijdige ikoon 1143
19e Eeuwse dubbelzijdige ikoon

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Pieter de Regt, Hollands riviergezicht 1144
Pieter de Regt, Hollands riviergezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
A. Idserda, Boerderij met knotwilg 1145
A. Idserda, Boerderij met knotwilg

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Riek Schagen, Moderne compositie 1146
Riek Schagen, Moderne compositie

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
K.V. Mayr, Papegaai 1147
K.V. Mayr, Papegaai

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Evert Moll, Bloemstilleven 1148
Evert Moll, Bloemstilleven

Resultaat:

500 EUR

A. Arnegge, Duits landschap met herder en vee 1149
A. Arnegge, Duits landschap met herder en vee
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Onduid. gesig.. Havengezicht met boten en figuren 1150
Onduid. gesig.. Havengezicht met boten en figuren

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
H. van Wijngaarden, Vaas met chrysanten 1151
H. van Wijngaarden, Vaas met chrysanten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Meeuwis van Buuren, Zeegezicht 1152
Meeuwis van Buuren, Zeegezicht

Resultaat:

400 EUR

Anton Heyboer, Vier bruiden 1153
Anton Heyboer, Vier bruiden
Startprijs 600 EUR
Verkocht
German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee 1154
German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
2x D. van Heek, Twents landschap + Twentse boerderij 1155
2x D. van Heek, Twents landschap + Twentse boerderij

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Henk Dekker, Platbodem op strand 1156
Henk Dekker, Platbodem op strand

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Elias Stark, Besneeuwd landschap met ven 1157
Elias Stark, Besneeuwd landschap met ven

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Eugene Lücker, 2x Luik 1158
2x Eugene Lücker, 2x Luik

Resultaat:

160 EUR

Onduid. gesign., Egyptische voorstelling 1159
Onduid. gesign., Egyptische voorstelling
Startprijs 100 EUR
Verkocht
W. Hesse? naar Rembrandt, Ridder met gouden helm 1160
W. Hesse? naar Rembrandt, Ridder met gouden helm

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
J. Knip, Boerenhuis bij sloot 1161
J. Knip, Boerenhuis bij sloot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
P.A. Schipperus, Riviergezicht met vele zeilboten 1162
P.A. Schipperus, Riviergezicht met vele zeilboten

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
A.J. van Prooyen, 1163
A.J. van Prooyen,

Resultaat:

850 EUR

2x Robbert Fortgens, Bergdorp + Breaking point 1164
2x Robbert Fortgens, Bergdorp + Breaking point
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel 1165
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel

Resultaat:

47.500 EUR

Verkocht
Clément Quinton, 1166
Clément Quinton,

Resultaat:

850 EUR

Dirk Peter van Lokhorst, Landschap met knotwilgen en koeien bij drenkplaats 1167
Dirk Peter van Lokhorst, Landschap met knotwilgen en koeien bij drenkplaats
Startprijs 300 EUR
Frits Pieters, Havengezicht Dalmatië 1168
Frits Pieters, Havengezicht Dalmatië
Startprijs 200 EUR
W.J. Alberts, Boer met schapen op zandpad 1169
W.J. Alberts, Boer met schapen op zandpad
Startprijs 150 EUR
J. Klinkert, Vrouw met snotneus-blaker in venster 1170
J. Klinkert, Vrouw met snotneus-blaker in venster
Startprijs 100 EUR
Zamy Steynovitz, Romance in Venetië , 1171
Zamy Steynovitz, Romance in Venetië ,
Startprijs 150 EUR
Verkocht
M. Gidding, Melkende boer 1172
M. Gidding, Melkende boer

Resultaat:

120 EUR

Ton Anconé, Boeren bruiloft 1173
Ton Anconé, Boeren bruiloft
Startprijs 100 EUR
Frans Reijnders, Dorp bij Vianen 1174
Frans Reijnders, Dorp bij Vianen
Startprijs 200 EUR
Louis de Beul?, Stalinterieur met schapen 1175
Louis de Beul?, Stalinterieur met schapen
Startprijs 450 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, tin, dolk, brood etc. 1176
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, tin, dolk, brood etc.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en druiven 1177
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en druiven

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
J. van Rijsewijk, Hollandse schepen op kalme zee bij avond 1178
J. van Rijsewijk, Hollandse schepen op kalme zee bij avond

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
C.Cornelisz, stilleven met tinnen bord en citroen, 1179
C.Cornelisz, stilleven met tinnen bord en citroen,

Resultaat:

180 EUR

A.J. Groenewegen, Ploegende boer 1180
A.J. Groenewegen, Ploegende boer
Startprijs 350 EUR
Verkocht
David Schulman, Hollands wintergezicht 1181
David Schulman, Hollands wintergezicht

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
P. Florek, Stilleven met rozen 1182
P. Florek, Stilleven met rozen

Resultaat:

110 EUR

D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee 1183
D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Herenportret 1184
Ongesigneerd, Herenportret

Resultaat:

120 EUR

Onduid. gesig., Litho 1185
Onduid. gesig., Litho
Startprijs 380 EUR
H.J. Bürgers, Wandelaar bij informatiebord 1186
H.J. Bürgers, Wandelaar bij informatiebord
Startprijs 150 EUR
Verkocht
R. Degenhardt, Twee-master op volle zee 1187
R. Degenhardt, Twee-master op volle zee

Resultaat:

100 EUR

Onduid. gesig., Oosterse figuren voorstelling 1188
Onduid. gesig., Oosterse figuren voorstelling
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Meeuwis van Buuren, Duingezicht 1189
Meeuwis van Buuren, Duingezicht

Resultaat:

600 EUR

J.L. v.d. Meide, Riviergezicht 1190
J.L. v.d. Meide, Riviergezicht
Startprijs 600 EUR
A. Serveas, Vrouw 1191
A. Serveas, Vrouw
Startprijs 500 EUR