Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hendrik Savrij, Hollands landschap 1000
Hendrik Savrij, Hollands landschap
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
2x J.J.C. Spohler, 1001
2x J.J.C. Spohler,

Resultaat:

3.750 EUR

Jacob Gillig, Stilleven met vissen 1002
Jacob Gillig, Stilleven met vissen
Startprijs 2.000 EUR
Louis Heymans, Gezicht op Overschie 1003
Louis Heymans, Gezicht op Overschie
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder 1004
Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jan-Evert Morel, Winter 1005
Jan-Evert Morel, Winter

Resultaat:

2.350 EUR

Verkocht
Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek 1006
Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Henk Dekker, 1007
Henk Dekker,

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, de Peel 1008
A.J. Zwart, de Peel

Resultaat:

500 EUR

A.J. Zwart, Delftse vaas met tulpen 1009
A.J. Zwart, Delftse vaas met tulpen
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Fedor van Kregten, Boeren schuren met boer en koeien 1010
Fedor van Kregten, Boeren schuren met boer en koeien

Resultaat:

500 EUR

C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi 1011
C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi
Startprijs 300 EUR
C. Verschuur, Herderin met koeien op zandpad 1012
C. Verschuur, Herderin met koeien op zandpad
Startprijs 300 EUR
H. Paradies, Waalhaven 1013
H. Paradies, Waalhaven
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Karl Wagner, Hollands havengezicht 1014
Karl Wagner, Hollands havengezicht

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Charles Dankmeijer, Boerderij met hooischuur 1015
Charles Dankmeijer, Boerderij met hooischuur

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gesigneerd Jacoba L.v. Eefen, Stilleven, mand met bloemen. 1016
Gesigneerd Jacoba L.v. Eefen, Stilleven, mand met bloemen.

Resultaat:

350 EUR

A.J. de Zwart, Landschap met boerderij 1017
A.J. de Zwart, Landschap met boerderij
Startprijs 400 EUR
Meinte Walta , Zondvloed 1018
Meinte Walta , Zondvloed
Startprijs 450 EUR
M.J. de Jongere, Hotel Amerika 1019
M.J. de Jongere, Hotel Amerika
Startprijs 1.500 EUR
W.A. Knip, Frans havengezicht 1020
W.A. Knip, Frans havengezicht
Startprijs 500 EUR
Evert Moll, Havengezicht 1021
Evert Moll, Havengezicht
Startprijs 1.500 EUR
17e Eeuws paneel portret 1022
17e Eeuws paneel portret
Startprijs 1.800 EUR
J. van Velzen, Romantisch landschap 1023
J. van Velzen, Romantisch landschap
Startprijs 1.900 EUR
Verkocht
Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam 1024
Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap 1025
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
W.J. Alberts, Skutsje op meer 1026
W.J. Alberts, Skutsje op meer

Resultaat:

450 EUR

Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot 1027
Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Jezusportret op koper 1028
Jezusportret op koper

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Voorstelling met Heiligen 1029
Ongesigneerd, Voorstelling met Heiligen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Oskar Koch, Hollandse havengezichten 1030
2x Oskar Koch, Hollandse havengezichten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis 1031
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
A. van Ravenswaay F., Stilleven met vogel 1032
A. van Ravenswaay F., Stilleven met vogel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Gezicht op Zierikzee 1033
Ongesigneerd, Gezicht op Zierikzee

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met waterval 1034
Ongesigneerd, Landschap met waterval

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Hambuchen, 1035
Hambuchen,

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
H.J. Wijngaard, Vrachtboot met rietsnijder 1036
H.J. Wijngaard, Vrachtboot met rietsnijder

Resultaat:

240 EUR

A.J. Zwart, Landschap met ven 1037
A.J. Zwart, Landschap met ven
Startprijs 200 EUR
H. Paradies, Haven Pernis 1038
H. Paradies, Haven Pernis
Startprijs 1.250 EUR
A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water 1039
A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water
Startprijs 250 EUR
W. Paerels, Vissersboten in baai 1040
W. Paerels, Vissersboten in baai
Startprijs 200 EUR
Toegeschr. aan J. Lussenburg, Verso zigeunerin 1041
Toegeschr. aan J. Lussenburg, Verso zigeunerin
Startprijs 300 EUR
W.A. Knip, Herderin met schapen 1042
W.A. Knip, Herderin met schapen
Startprijs 150 EUR
Onduid. gesig., Arabisch tafereel 1043
Onduid. gesig., Arabisch tafereel
Startprijs 900 EUR
Verkocht
H. v. Leeuwen van Ouderwater, Landschap met ploegende boeren 1044
H. v. Leeuwen van Ouderwater, Landschap met ploegende boeren

Resultaat:

400 EUR

C. Artz, Wintergezicht 1045
C. Artz, Wintergezicht
Startprijs 500 EUR
Verkocht
A. Buikema, Hollands poldergezicht 1046
A. Buikema, Hollands poldergezicht

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Anton Karssen, Bomschuiten op strand 1047
Anton Karssen, Bomschuiten op strand

Resultaat:

750 EUR

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan 1048
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Startprijs 850 EUR
Verkocht
2x Onduid.gesign., Visservrouw + man 1049
2x Onduid.gesign., Visservrouw + man

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Italiaanse miniatuur schilderijen 1050
2x Italiaanse miniatuur schilderijen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
A.J. van Prooijen, Landschap met paarden, hooiwagen en boerenvolk 1051
A.J. van Prooijen, Landschap met paarden, hooiwagen en boerenvolk

Resultaat:

250 EUR

Jan Mankes, Melkende boerin 1052
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 300 EUR
W.A. Knip, Havengezicht 1053
W.A. Knip, Havengezicht
Startprijs 675 EUR
Verkocht
J. Barboth, Meisje in klederdracht 1054
J. Barboth, Meisje in klederdracht

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Jongen met tandenstoker 1055
Cor Noltee, Jongen met tandenstoker

Resultaat:

350 EUR

P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat 1056
P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Niek van der Plas, Winters bosgezicht 1057
Niek van der Plas, Winters bosgezicht

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Karl Biese, Landschap met Hunebed 1058
Karl Biese, Landschap met Hunebed

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht 1059
Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht

Resultaat:

110 EUR

Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs 1060
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Onduid. gesign., Landschap 1061
Onduid. gesign., Landschap

Resultaat:

125 EUR

L. de Jong, Schip bij avond 1062
L. de Jong, Schip bij avond
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Gesigneerd, Impressionistisch heidegezicht 1063
Gesigneerd, Impressionistisch heidegezicht

Resultaat:

200 EUR

Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee 1064
Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad 1065
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad
Startprijs 250 EUR
Verkocht
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot 1066
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot

Resultaat:

40 EUR

Wassily Kandinsky wandkleed 1067
Wassily Kandinsky wandkleed
Startprijs 380 EUR
Verkocht
K. Rodeck, Berglandschap met rivier 1068
K. Rodeck, Berglandschap met rivier

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Louis Hartz, Schelpenvisser Katwijk 1069
Louis Hartz, Schelpenvisser Katwijk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Louis Hartz, Kerk op terp 1070
Louis Hartz, Kerk op terp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Louis Hartz, Zelfportret 1071
Louis Hartz, Zelfportret

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Louis Hartz, Parkgezicht 1072
Louis Hartz, Parkgezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap 1073
Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap

Resultaat:

350 EUR

M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen 1074
M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen
Startprijs 50 EUR
Pieter Scheen Lexicon 1075
Pieter Scheen Lexicon
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Onduid. gesign., Hollands havengezicht 1076
Onduid. gesign., Hollands havengezicht

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
S. v.d. Schans, IJspret 1077
S. v.d. Schans, IJspret

Resultaat:

350 EUR

H.J. van Wijngaarden, Hollands havengezicht langs de IJssel 1078
H.J. van Wijngaarden, Hollands havengezicht langs de IJssel
Startprijs 600 EUR
2x A. Glansdorp, 2x Potret 1079
2x A. Glansdorp, 2x Potret
Startprijs 200 EUR
Lind, Dorpsgezicht Ravillo Italië 1080
Lind, Dorpsgezicht Ravillo Italië
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Wim van Norden, Havengezicht Rotterdam 1081
Wim van Norden, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen 1082
Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Danseressen 1083
Onduidelijk, Danseressen

Resultaat:

250 EUR

E. Ebers, Baai met figuren 1084
E. Ebers, Baai met figuren
Startprijs 400 EUR
Verkocht
K.F. Berk, Hollands landschap met vee 1085
K.F. Berk, Hollands landschap met vee

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
J. Sperlich, Mopshünde 1086
J. Sperlich, Mopshünde

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
George Wilhelm Wagner, Schipbreuk bij rotsen 1087
George Wilhelm Wagner, Schipbreuk bij rotsen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Badgasten op strand 1088
Ongesigneerd, Badgasten op strand

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
G.A. Kadir, Vuurboom met figuren 1089
G.A. Kadir, Vuurboom met figuren

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen 1090
Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
A.C. Liers? Ezels en eenden 1091
A.C. Liers? Ezels en eenden

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Otto Coenders, Boerderij met kippen 1092
Otto Coenders, Boerderij met kippen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lichtenstein, Vrouwen 1093
Lichtenstein, Vrouwen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Keith Haring, 1094
Keith Haring,

Resultaat:

650 EUR

G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee 1095
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startprijs 50 EUR