Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Verschuur, Herderin met koeien op zandpad
Startprijs 300 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin met koeien op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Toegeschr. aan J. Lussenburg, Verso zigeunerin
Startprijs 300 EUR

Toegeschreven aan Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Verso zigeunerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 300 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.

Lind, Dorpsgezicht Ravillo Italië
Startprijs 300 EUR

Lind. 1934. Duitse School. Dorpsgezicht Ravillo, Italië. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Dirk Peter van Lokhorst, Landschap met knotwilgen en koeien bij drenkplaats
Startprijs 300 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Landschap met knotwilgen en koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Monogram A.B., Liggende naakte dame
Startprijs 300 EUR

Monogram A.B. Tweede helft 20e eeuw. Liggende naakte dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 80 x B 107 cm. In goede staat.

L. de Jong, Schip bij avond
Startprijs 350 EUR

L. de Jong, 20e eeuw. Platbodem op zee bij nacht, Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

A.J. Groenewegen, Ploegende boer
Startprijs 350 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Boer op akker met ploeg en paardenspan. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 52 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, Landschap met vrouw aan de waterkant
Startprijs 350 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Landschap met vrouw aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 67 cm. In goede staat.

2x Miniatuur schilderijen
Startprijs 350 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse miniatuurschilderijen op metaal. Landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 6,5 x B 15 cm. In goede staat.

N. Simon, Romantisch paar in park
Startprijs 350 EUR

N. Simon. Circa 1900. Romantisch paar in park. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In matig/redelijke staat.

Chris van Dijk, Figuren met hoeden op het strand (Big Hats)
Startprijs 350 EUR

Chris van Dijk 1952 20e Eeuw. Figuren met hoeden op het strand. Big Hats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

R. Reibeling, Havengezicht met boten
Startprijs 350 EUR

Richard Reibeling. 1900 - 1970. Duitse School. Havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

Aarnout van Gilst, Stal met twee paarden
Startprijs 350 EUR

Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Stal met twee paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Wassily Kandinsky wandkleed
Startprijs 380 EUR

Handgeknoopt wandkleed. Ontwerp Wassily Kandinsky. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 126 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Litho
Startprijs 380 EUR

Georg Heidweiller, 2015. Amerikaanse school, U.S.A. voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 103 cm. In goede staat.

A.J. de Zwart, Landschap met boerderij
Startprijs 400 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

E. Ebers, Baai met figuren
Startprijs 400 EUR

E. Ebers, 1847. 1807 - 1884. Baai met figuren, rotsen en boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 30 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, Kustgezicht met boten en vissers
Startprijs 400 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Kustgezicht met boten en vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 65 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Delftse vaas met tulpen
Startprijs 450 EUR

Adrianus Johannes Zwart. 1903 - 1981. Delftse vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Meinte Walta , Zondvloed
Startprijs 450 EUR

Meinte Walta (1920-2002). Schilder uit Friesland. Titel: Zondvloed met verso Friese spreuken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.

Louis de Beul?, Stalinterieur met schapen
Startprijs 450 EUR

Louis de Beul? België. Circa 1900. Stalinterieur met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24,5 cm. In goede staat.

A. Marinus, Hollands strandgezicht met platbodems
Startprijs 480 EUR

A. Marinus. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Frans havengezicht
Startprijs 500 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Frans havengezicht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

C. Artz, Wintergezicht
Startprijs 500 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Haagse School. Wintergezicht met windmolen en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29 cm. In goede staat.

2x Robbert Fortgens, Bergdorp + Breaking point
Startprijs 500 EUR

Twee werken van Robbert Fortgens.(1) Bergdorp 1996. (2) Breaking point 1996. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Serveas, Vrouw
Startprijs 500 EUR

A. Serveas 1932, 1883-1966, Biddende vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.

C. van Perle, Landschap met knotwilgen bij avond
Startprijs 500 EUR

C. van Perle. 20e Eeuw. Landschap met knotwilgen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Louis Heymans, Gezicht op Overschie
Startprijs 600 EUR

Louis Heymans. 1890 - 1977. Gezicht op Overschie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 95 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaarden, Hollands havengezicht langs de IJssel
Startprijs 600 EUR

H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Vier bruiden
Startprijs 600 EUR

Anton Heyboer, 1924-2005. 4 Bruiden van Anton Heyboer. Plakaatverf op papier, Afmeting: H 80 x B 110 cm. In goede staat.

J.L. v.d. Meide, Riviergezicht
Startprijs 600 EUR

J. L. van der Meide, 1910-2002. Rivier gezicht met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Havengezicht
Startprijs 675 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.

Monogram J.K., Schipbreuk in storm
Startprijs 700 EUR

Monogram J.K. Hollandse School. 19e Eeuw. Schipbreuk in storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 26 cm. In goede staat.

Hessel de Boer, Winters dorpgezicht Blaricum
Startprijs 750 EUR

Hessel de Boer. 1921 - 2003. Winters dorpsgezicht Blaricum. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

Dirk Wiggers, Romaanse kerk op heuvel bij meer
Startprijs 800 EUR

Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Romaanse kerk op heuvel bij meer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 125 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Startprijs 850 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Arabisch tafereel
Startprijs 900 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Groot werk. 20e Eeuw. Arabierenkamp in de woestijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 145 cm. In goede staat.

Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot
Startprijs 1.100 EUR

Karl Heffner. 1849 - 1925. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Hendrik Savrij, Hollands landschap
Startprijs 1.200 EUR

Hendrik Savrij. 1823 - 1907. Hollands landschap met vee en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 39 cm. In goede staat.

H. Paradies, Waalhaven
Startprijs 1.250 EUR

H.C.A. Paradies, 1883-1966. Waalhaven Rotterdam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 63 cm. In goede staat.

H. Paradies, Haven Pernis
Startprijs 1.250 EUR

Herman P.A. Paradies, 1950, 1883-1966. Haven Pernis met vele schepen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 90 cm. In goede staat.

M.J. de Jongere, Hotel Amerika
Startprijs 1.500 EUR

M. de Jongere, 1912-1978. Rotterdams havengezicht met hotel Amerika. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht
Startprijs 1.500 EUR

Evert Moll, 1878-1955. Rotterdams havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

17e Eeuws paneel portret
Startprijs 1.800 EUR

Ongesigneerd 17e - 18e eeuw. Adelijke heer met tulband in schilderij. Afmeting: H 59 x B 52 cm. Olieverf op paneel. In redelijke staat.

J. van Velzen, Romantisch landschap
Startprijs 1.900 EUR

J. van Velzen. eind 20 Eeuw. Romantisch landschap. In de stijl van B.C. Koekkoek. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.

Jacob Gillig, Stilleven met vissen
Startprijs 2.000 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). Oude Haerlemmerpoort, poging om Amsterdam in te nemen 1577. 2). Templum Meridionale Zuiderkerk 1710 Amsterdam, door Petrus Schenk. Afmeting: 16 - 20 cm. Grav...

J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht
Resultaat: 30 EUR

J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Hollands poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.

H.Berg, Duits landschap met boerderij
Resultaat: 35 EUR

H. Berg. Toegeschreven aan Hans Berg. 1813 - 1874. Duitse School. Duits landschap met boerderij, waterput en figuren. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In redelijk/goed...

2x Antieke gravures
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal zes Bijbelse gravures, Luce Versen. Eén maal dubbele gravure ceremonie Marriage Amsterdam. B. Picart Fecit 1730. Gravures op papier. Afmeting: 12 - 36 c...

2x Antieke gravures
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal de twaalfjarige Jezus in tempel. Jacob de Bije, Antwerpen. Circa 1607. Eén gravure Doelens Maisson des Arbalestres. Handboogdoelen Amsterdam 1663. Gravu...

A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot
Resultaat: 40 EUR

A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

2x Handgeschilderde ikonen
Resultaat: 40 EUR

Twee handgeschilderde houten ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.

Aquarel naar Mesdag, Platbodems op zee
Resultaat: 40 EUR

Naar Mesdag. Circa 1900. Platbodems op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 8 cm. In goede staat.

2x J.A. Smit, 2x Tulpen zeefdurk
Resultaat: 40 EUR

2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. (1) Mokum Red 1999. (2) Bellona 1998. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.

E. Wissmann, Stilleven met bloemen en fruit
Resultaat: 45 EUR

E. Wissmann. Circa 1900. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten
Resultaat: 50 EUR

J. Vincken. Stadsgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Floraal stilleven
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Floraal stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap
Resultaat: 50 EUR

Christine Chaplin. 1842 - ? Wandelende figuren in landschap. Lithografie, monotype op papier. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollandse haven
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse haven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Piet Kleinschmit, Landschap met vakwerkhuis
Resultaat: 50 EUR

Piet Kleinschmit. Circa 1920. Landschap met vakwerkhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 58 cm. In goede staat.

A. Verhaaf, Zandpad met berkenbomen
Resultaat: 50 EUR

A. Verhaaf. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

J.C. Zeeman, Bloemstilleven
Resultaat: 50 EUR

J.C. Zeeman 1980. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Antiek affiche 1940 - 1945
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands affiche 1940 - 1945 Nederland in oorlogstijd. Stichting Heerengracht 597 Amsterdam. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.

2x Oosterse schilderijen, Indonesië + Chinees
Resultaat: 50 EUR

Twee Oosterse schilderijen. China + Indonesië. Chinees schilderij met paradijsvogels, gesigneerd. Afmeting: H 36 x B 21 cm. En een Indonesisch landschap met figuren, ongesigneerd? Afmeting: H 40 x B 2...

H.J. Wijngaard, Kustgezicht
Resultaat: 50 EUR

H.J. Wijngaard. Circa 1950. Kustgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

K. Rodeck, Berglandschap met rivier
Resultaat: 60 EUR

K. Rodeck. Circa 1880. Duitse School. Berglandschap met rivier en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Monogram J.B., Stilleven met bloemenvaas
Resultaat: 60 EUR

Monogram J.B. 1903. Stilleven met bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

G. Krol, Boerderij in de winter
Resultaat: 60 EUR

Gerard Krol, 1914. 1882 - 1950 Enschede. Boerderij in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

H. van Wijngaarden, Vaas met chrysanten
Resultaat: 60 EUR

H. van Wijngaarden. Circa 1920. Vaas met chrysanten. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.

J. Solt/Salt?, Vrouwen op markt
Resultaat: 60 EUR

J. Solt/Salt?. Circa 1910. Vrouwen op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.

Leufkens van Amstel
Resultaat: 60 EUR

Leufkens van Amstel, 1863-1956. Kasteel bij ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H50x B 60 cm. In goede staat.

J.Temmer, Schapen op de heide
Resultaat: 60 EUR

Landschap met boerderij en schapen.J.Temmer. Olieverf op paneel. 40x60cm. In matige staat

Ongesigneerd, Adam & Eva
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Adam en Eva bij appelboom met slang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In goede staat.

Monogram A.P. , Dame met hoed
Resultaat: 60 EUR

Monogram A.P. Tweede helft 20e eeuw. Dame met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 10,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Heren bij paard
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Heren bij paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

E. Proch, Landschap Worpswede
Resultaat: 70 EUR

Emil Proch. Duitse School. Circa 1900. Landschap Worpswede. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Fazant in bos
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Fazant in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

B. Rama, Bloemstilleven
Resultaat: 70 EUR

B. Rama. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met fruit en bloemenvaas
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit en bloemenvaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

B. v.d. Heyden, Landschap met boerderij en koeien
Resultaat: 70 EUR

B. v.d. Heyden. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Resultaat: 70 EUR

Dirkjan Ribbeling, 1963. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Resultaat: 70 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met bloemen en fruit
Resultaat: 70 EUR

Anton van der Vet, 1952. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.

G. Ernens, Drie-master op zee
Resultaat: 80 EUR

G. Ernens. Utrecht. 20e Eeuw. Drie-master op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Dorpsgezicht bij avond met windmolen
Resultaat: 80 EUR

Jos van Dijk. Dorpsgezicht bij avond met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Antieke gravure Münster
Resultaat: 80 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse gravure. Belegerij Münster 1659. Enkele vochtplekken. Gravure op papier. Afmeting: 32 - 69 cm. In redelijke staat.

A. Idserda, Boerderij met knotwilg
Resultaat: 80 EUR

A. Idserda. 1879 - 1952. Boerderij met knotwilg. Pastel op papier. Afmeting: H 32 x 28 cm. In goede staat.

2x Dirkjan Ribbeling, 2x Vrouwelijk naakt expressief
Resultaat: 80 EUR

Twee maal Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee maal vrouwelijk naakt. Expressief. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 41 - Ø 54 cm. In goede staat.

Chris Soer, Dorpsgezicht Elburg
Resultaat: 80 EUR

Chris Soer. 1882 - 1962. Dorpsgezicht Elburg met wandelende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 15 cm. In goede staat.

Riek Schagen, Moderne compositie
Resultaat: 80 EUR

Riek Schagen. 1913 - 2008. Moderne compositie. 50er-Jaren. Stift op papier. Afmeting: H 23 x B 15 cm. In goede staat.

J. Knip, Boerenhuis bij sloot
Resultaat: 80 EUR

J. Knip. Circa 1930. Boerenhuis bij sloot in de zomer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A.M.Blaauw- Wuytiers, Bloemstilleven
Resultaat: 80 EUR

Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Monogram, Duniel met vrouw
Resultaat: 80 EUR

Monogram rechtsonder. Duniel met vrouw. Tekening op papier. Afmeting: H 48 x B 32 cm. In goede staat.