Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x A. Glansdorp, 2x Potret 1079
2x A. Glansdorp, 2x Potret
Startprijs 200 EUR
Onduid. gesign., Vrouwelijk naakt 1097
Onduid. gesign., Vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR
A. Arnegge, Duits landschap met herder en vee 1149
A. Arnegge, Duits landschap met herder en vee
Startprijs 200 EUR
Frits Pieters, Havengezicht Dalmatië 1168
Frits Pieters, Havengezicht Dalmatië
Startprijs 200 EUR
Frans Reijnders, Dorp bij Vianen 1174
Frans Reijnders, Dorp bij Vianen
Startprijs 200 EUR
Piet Rackwitzs, Huis met figuur aan de kust 1238
Piet Rackwitzs, Huis met figuur aan de kust
Startprijs 200 EUR
T.H. Topalski, Joodse man met hoed 1306
T.H. Topalski, Joodse man met hoed
Startprijs 200 EUR
T.H. Topalski, Joodse man met keppeltje 1309
T.H. Topalski, Joodse man met keppeltje
Startprijs 200 EUR
Anton Heyboer, Meisje van licht zeden 1324
Anton Heyboer, Meisje van licht zeden
Startprijs 200 EUR
K. ten Hagen, Hollands riviergezicht 1369
K. ten Hagen, Hollands riviergezicht
Startprijs 200 EUR
A. van Gelderen, Voederen van een paard 1373
A. van Gelderen, Voederen van een paard
Startprijs 200 EUR
A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water 1039
A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee 1064
Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad 1065
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad
Startprijs 250 EUR
W. Asten stadsgezicht in de winter. 1105
W. Asten stadsgezicht in de winter.
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Rivièra 1109
Jan Ouwersloot, Rivièra
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer 1111
Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
Startprijs 250 EUR
H. Bogman, Vrouwen op plein 1303
H. Bogman, Vrouwen op plein
Startprijs 250 EUR
J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen 1340
J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 250 EUR
Tony Warrens, Geisha 1342
Tony Warrens, Geisha
Startprijs 250 EUR
Jean Leon, Dame met hoed 1344
Jean Leon, Dame met hoed
Startprijs 250 EUR
P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat 1056
P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat
Startprijs 280 EUR
German Grobe, Vissersboot in de branding 1339
German Grobe, Vissersboot in de branding
Startprijs 280 EUR
C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi 1011
C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi
Startprijs 300 EUR