Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

J.P. Verschuur, Duits landschap 1313
J.P. Verschuur, Duits landschap
Startprijs 60 EUR
Chris van Dijk, Figuren met hoeden op het strand (Big Hats) 1314
Chris van Dijk, Figuren met hoeden op het strand (Big Hats)
Startprijs 350 EUR
Monogram J.K., Schipbreuk in storm 1315
Monogram J.K., Schipbreuk in storm
Startprijs 700 EUR
R. Reibeling, Havengezicht met boten 1316
R. Reibeling, Havengezicht met boten
Startprijs 350 EUR
J.H. Bokhorst, Landschap met koeien. 1317
J.H. Bokhorst, Landschap met koeien.
Startprijs 40 EUR
Monogram W.B., Boerderij te Enter 1318
Monogram W.B., Boerderij te Enter
Startprijs 40 EUR
Verkocht
F. Rademaker, Paard met veulen 1320
F. Rademaker, Paard met veulen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gesign. Ladd, Vaas met bloemen 1321
Gesign. Ladd, Vaas met bloemen

Resultaat:

100 EUR

Dirk Wiggers, Romaanse kerk op heuvel bij meer 1322
Dirk Wiggers, Romaanse kerk op heuvel bij meer
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man 1323
Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man

Resultaat:

1.000 EUR

Anton Heyboer, Meisje van licht zeden 1324
Anton Heyboer, Meisje van licht zeden
Startprijs 200 EUR
Antieke gravure, Den Briel met vele schepen 1325
Antieke gravure, Den Briel met vele schepen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
E. Proch, Landschap Worpswede 1326
E. Proch, Landschap Worpswede

Resultaat:

70 EUR

J.H. Delzenne, Dorpsgezicht Rhenen 1327
J.H. Delzenne, Dorpsgezicht Rhenen
Startprijs 60 EUR
A. van Bloppoel, Boerenschuur met kippen 1328
A. van Bloppoel, Boerenschuur met kippen
Startprijs 100 EUR
Jan van Bloppoel, Boerderij binnenhof 1329
Jan van Bloppoel, Boerderij binnenhof
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Heren bij paard 1330
Ongesigneerd, Heren bij paard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ramier? Riviergezicht met molen bij avond 1331
Ramier? Riviergezicht met molen bij avond

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hans Wacker Elsen, Vakwerk boerderij 1332
Hans Wacker Elsen, Vakwerk boerderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
van Gelderen, Interieur met handwerkende vrouw 1333
van Gelderen, Interieur met handwerkende vrouw

Resultaat:

150 EUR

Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret 1334
Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Italiaans Barok schilderij, Vrouwe met Heilig kruis 1335
Italiaans Barok schilderij, Vrouwe met Heilig kruis

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
B. Rama, Bloemstilleven 1336
B. Rama, Bloemstilleven

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met fruit en bloemenvaas 1337
Ongesigneerd, Stilleven met fruit en bloemenvaas

Resultaat:

70 EUR