Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Kang Xi schotels Ø 28,5 cm. 7000
2 Kang Xi schotels Ø 28,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2 Kang Xi schotels Ø 28,5 cm. 7001
2 Kang Xi schotels Ø 28,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Grote Familie Rose schotel Ø 38,5 cm. 7002
Grote Familie Rose schotel Ø 38,5 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
3 Chinese Kang Xi schotels Ø 11 cm. 7003
3 Chinese Kang Xi schotels Ø 11 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
6x Capucijne kop + schotels 7004
6x Capucijne kop + schotels

Resultaat:

500 EUR

2x Chinese Familie Verte vazen 7005
2x Chinese Familie Verte vazen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Zeldzame 18e Eeuwse Chinese trekpot 7006
Zeldzame 18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

1.200 EUR

Chinese Queng Lung vaas 7007
Chinese Queng Lung vaas
Startprijs 800 EUR
Verkocht
2x Chinese bronzen tempelwachters 7008
2x Chinese bronzen tempelwachters

Resultaat:

35.000 EUR

Chinese trekpot 7009
Chinese trekpot
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Chinese theepot + onderschotel 7010
Chinese theepot + onderschotel

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
2 Chinese dekselvazen met zilver 7011
2 Chinese dekselvazen met zilver

Resultaat:

450 EUR

Chinees lakwerk tablet met inktpot 7012
Chinees lakwerk tablet met inktpot
Startprijs 450 EUR
Chinese celadon schaal Ø 39,5 cm. 7013
Chinese celadon schaal Ø 39,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Grote Chinese vaas 7014
Grote Chinese vaas
teruggetrokken
Verkocht
18e Eeuwse gemberpot 7015
18e Eeuwse gemberpot

Resultaat:

1.700 EUR

5x Chinese kommen Ø 11,5 cm. 7016
5x Chinese kommen Ø 11,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Zeldzaam Familie Rose bord Ø 22,2 cm. 7017
Zeldzaam Familie Rose bord Ø 22,2 cm.

Resultaat:

250 EUR

2 Familie Rose borden Ø 23,5 cm. 7018
2 Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
3 Familie Rose borden Ø 22,7 cm. 7019
3 Familie Rose borden Ø 22,7 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese blauwe schotel Ø 37,3 cm. 7020
Chinese blauwe schotel Ø 37,3 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
6 Chinese kop en schotels 7021
6 Chinese kop en schotels

Resultaat:

500 EUR

Chinese dekselpot 7022
Chinese dekselpot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
3 Delig Chinees kaststel 7023
3 Delig Chinees kaststel

Resultaat:

325 EUR