Zes stuks 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 10,1 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met kostbaarheden/goud decor. Twee borden haarlijn. Twee borden minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinese jade gesneden Quan Yin op houten sokkel. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kop en schotels. Floraal decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.