Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees beeld
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console. Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.

4x Chinese Queng Lung borden
Startprijs 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal/tuin decor. Eén bord haarlijn + lichte randschades. Afmeting: 22,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Bolvaas met floraal/vogel/goud decor, goed. En een schotel met landschap decor, haarlijn + chip. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen gemberpot met koperen montuur. Met bodemmerk. Scherf uit binnenrand. Afmeting: H 16 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon jardiniere
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen celadon jardiniere met groen craquele glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur
Startprijs 150 EUR

Groot Chinees terracotta figuur met restpolychromie. Armen gerestaureerd. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekseldoos, Ø 12 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met draak/karper decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 150 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren decor. Bodemmerk. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Twee Chinese rijstkommen + deksel
Startprijs 150 EUR

Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Landschap decor. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Indonesisch houtgestoken figuur
Startprijs 150 EUR

Indonesisch houtgestoken figurengroep met drie landarbeiders. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 40 x 25 cm. In goede staat.

Chinees karper-bord
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen groen celadon bord met karper decor. Bord gekarteld. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Tibetaanse hoofdbedekking
Startprijs 150 EUR

Tibetaanse hoofdbedekking met BWG zilver. Versieringen van ruiters te paard en bloemen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x Ø20 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Startprijs 150 EUR

Chinese bronzen Quan Yin met fluit staande op schildpad. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose/floraal/vogel decor.19e Eeuw deksel 19e eeuw bijpassend maar niet origineel. Afmeting: 16 x Ø 13 cm. In goede staat.

Grote Imari vaas
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen siervaas met ribbels. Floraal/vogel decor. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 14,6 cm.
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met Kang Xi/kostbaarheden decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees geglazuurde terracotta vaas met paradijsvogel/floraal decor. Chip bodemrand. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 22 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met figuren in landschap decor. 1x Schaal met vleermuis decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Chinees Sung kom Ø 15,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinese Sung porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 15,5 cm. In redelijke staat.

Chinese roodlak doos
Startprijs 150 EUR

Chinese roodlak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

3x Chinese vazen
Startprijs 170 EUR

3 diverse Chinese porseleinen vazen. 1x dekselvaas met geishas 19e eeuw met bodemmerk in goede stat, 1x blauwe draken vaas in goede staat, 1x Familie rose vaas met bodemmerk en geishas bovenrand gere...

3x Chinese figuren
Startprijs 170 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd met restvergulding. Kleine beschadigingen. Afmeting: 15 -28 cm. In goede staat.

Bronzen schemerlamp
Startprijs 180 EUR

Antieke Chinese of Japanse bronzen tafellamp met Foo-honden koppen/floraal/vogel decor. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startprijs 180 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met salamanders en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 180 EUR

Chinese terracotta vaas met vogel/ringen decor. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtgroen glazuur. Boom/bloesem decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen deksel voorraadpot met prunus decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Japanse porseleinen gendi
Startprijs 200 EUR

Japanse porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Startprijs 200 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met floraal/goud decor. Minimale chips. Eén bord haarscheur. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

6 Chinese koppen
Startprijs 200 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/insekten decor. Twee kopjes oor beschadigd. Vier kopjes minimale chips. Afmeting: 6 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese borden
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Familie Rose met tuin decor, goed. 1x Familie Rose met floraal/paradijsvogel decor, haarlijn. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, haarlijn. Chips + haa...

Kantonese vaas
Startprijs 200 EUR

Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen vaas met tekst + bodemmerk en kostbaarheden decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 61 cm. In redelijke staat.

Antieke Familie Rose dekselvaas
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met chicken decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese plaquette
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen reliëf plaquette in vitrinelijst. Circa 1900. Riviergezicht met pagodes en figuren decor. Eén chip rand. Afmeting: H 22 x B 13 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 200 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met vleermuis op deksel + merkteken onder deksel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startprijs 200 EUR

Witte Chinese porseleinen wierookbrander met bodemmerk en koppen. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.

Oude Peking glazen snuffbottle
Startprijs 200 EUR

Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met floraal/kikker decor. Met signatuur. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

4x Familie Rose koppen
Startprijs 200 EUR

Vier Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren en goud decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Rood-wit. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Peking glazen snuffbottle
Startprijs 200 EUR

Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met eekhoorn decor. Met signatuur. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x penselenvaas met blauw glazuur en bamboe decor, met bodemmerk. 1x blauw-rode vaas op tripod. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.

Antiek Chinees diep bord Ø 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen diep bord met hengsel en floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met grijs glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur
Startprijs 200 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen boeddha figuur. Polychromie. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Chinese houtgesneden krijger
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese houtgesneden krijger met restvergulding. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Antiek boeddha hoofd
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees natuurstenen boeddha hoofd. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Familie Rose schotel Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/vleermuizen decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein/aardewerk
Startprijs 200 EUR

Drie delen Chinees porselein/aardewerk. Bestaande uit: Bloemvormige celadon kom, bolvaasje en orenvaasje. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese figuren
Startprijs 225 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken figuren met polychromie. Bestaande uit: Gepolychromeerde tempelwachter. Boeddha in lotushouding met muntstuk in rug. Chinese god op rots met restpolychromie. Afmeting...

Chinese trekpot
Startprijs 240 EUR

Zeldzame Chinese Yixing trekpot met messing bewerkte deksel. Floraal/eekhoorn decor. Eén chip tuit. Afmeting: 9 x 14 x 6 cm. In goede staat.

Japans bronzen wandfiguur
Startprijs 240 EUR

Zware 19e eeuwse Japanse bronzen wandfiguur, paradijsvogels op rots. Afmeting: 38 x 26 x 14 cm. In goede staat.

2 Chinese kommen Ø 13,5 cm.
Startprijs 240 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met figuren/vleermuis decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

2 Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogel/goud/floraal decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/paradijsvogel/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.

Sang de Boeuf pot
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse of Chinese pijpvazen, 1900
Startprijs 250 EUR

Twee antieke porseleinen Japanse of Chinese pijpvazen met mat bruin glazuur en floraal decor. Op houtgestoken consoles. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese scepter
Startprijs 250 EUR

Oude Chinese hardhouten scepter met jade plaquette van kraanvogel decor. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

Klein groen vaasje
Startprijs 250 EUR

Klein Chinees miniatuur vaasje met groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Chinese Sung vaas
Startprijs 250 EUR

Chinese Sung porseleinen vaas met bruin glazuur en floraal/vis decor. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese kom Familie Rose kom Ø 15 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in tuin decor + zes tekens bodemmerk + tekst. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 250 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met fruit/floraal en vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 250 EUR

Chinese hoekige celadon vaas met ribbels en grijs craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf dekseldoos
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met cranberry-kleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Grote Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinees ivoren figuur + Cites certificaat
Startprijs 250 EUR

19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van Cites.

Chinees ivoren Okimono + Cites certificaat
Startprijs 250 EUR

Antieke Japanse/Chinese ivoren figuur. Oude man met kalebas. Circa 1920. Afmeting: 11 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van Cites.

4 kop en schotels chinees.
Startprijs 250 EUR

Lot Chinees porselein met 4 koppen en 3 schotels. 18e-19e eeuw. Een chip en/of haarlijn, 1 kopje goed. 6,3-12cm. In redelijke staat

Lot Chinees porselein (10x)
Startprijs 250 EUR

Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit; Drie kommen, waarvan twee met haarlijn. Drie schotels, chips + haarlijn. Drie kopjes, beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In matig/redelijke staat.

6x Antieke Chinese tempel figuren
Startprijs 250 EUR

Zes antieke Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Chinees keizerfiguur
Startprijs 250 EUR

Antiek gebeeldhouwd zandstenen Chinees keizerfiguur. 18e Eeuw? Afmeting: 25 x 16 x 16 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas Ø 57,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Afmeting: Ø 57,5 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 260 EUR

Grote Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met emaille floraal decor. Afmeting: 11 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Chinees kledingstuk van zijde
Startprijs 300 EUR

Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Eerste helft 20e eeuw. Gestikt, met karaktertekens. Afmeting: 160 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Koreaanse knobbelvaas
Startprijs 300 EUR

Antieke Koreaanse porseleinen knobbelvaas met kraanvogel decor. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 22,2 cm.
Startprijs 300 EUR

Rood glazuur Chinees porseleinen diepe schaal. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 22,2 cm. In goede staat.

Grote Kang Xi schotel Ø 30,5 cm
Startprijs 300 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met landschap/floraal decor in coulissen. Met bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Chinees rood bord Ø 20,6 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met rood/bruin verlopen glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.

Japanse kom
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Japanse porseleinen kom met mandarijn eenden/kraanvogel/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met bloesem decor. Met bodemmerk in vorm van een blad. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Japanse soja fles
Startprijs 300 EUR

Antieke Japanse porseleinen soja fles. Japansch Zoya. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos met jade ketting
Startprijs 300 EUR

Chinese koperen bewerkte dekseldoos met draken decor + jade kralenketting (108 kralen). Afmeting: 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kom met lange tekst en figuren in boot decor. Bodemmerk. Randschades. Afmeting: .....?....... In redelijk staat.

Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen vaas met draken decor en blauw glazuur. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

2 Japanse Meji cloisonné vazen
Startprijs 300 EUR

Twee grote Japanse Meji cloisonné vazen. Floraal decor. Omstreeks 1900. Afmeting: H 33 x 7 15 cm. Eén vaas heeft deukje, verder in goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met fruitboom/vleermuis decor. Bodemmerk . Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel Ø 28,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinese porseleinen celadon schotel met floraal/karakter tekens decor. Afmeting: H 5 x Ø 28,5 cm. In goede staat..

3 Delen Chinees celadon
Startprijs 300 EUR

Drie delen Chinees celadon porselein. 1x kom, 1x schaal, 1x bolvaas. Afmeting: 6,5 - 13,5 cm. In goede staat.

Chinese kalebas vaas
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kalebas vaas met vogel/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.