Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
14x Imari borden 7480
14x Imari borden

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
5x Chinese miniatuur vazen 7552
5x Chinese miniatuur vazen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Chinese chicken cups 7294
2x Chinese chicken cups

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2 Delen Chinees porselein 7519
2 Delen Chinees porselein

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Jade collier & hanger 7680
Jade collier & hanger

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lot Familie Rose 7177
Lot Familie Rose

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4x Antieke Chinese voor-ouder portretten 7730
4x Antieke Chinese voor-ouder portretten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese blauwe vaas 7534
Chinese blauwe vaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Familie Rose bord Ø 21,1 cm. 7076
Familie Rose bord Ø 21,1 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas 7566
Chinese pijpvaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
19e Eeuws Chinees Familie Rose bord, 21,7 x 21,7 cm. 7282
19e Eeuws Chinees Familie Rose bord, 21,7 x 21,7 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie 18e Eeuwse Chinese vazen 7595
Drie 18e Eeuwse Chinese vazen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Japanse benen beeldengroep 7474
Japanse benen beeldengroep

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7030
Chinese vaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte stapeldoos 7085
Chinese Familie Verte stapeldoos

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese schaal 7181
Chinese schaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 7199
Chinese gemberpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 7249
2 Chinese vazen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Cargo kop + schotel 7290
Chinese Cargo kop + schotel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
5 Japanse borden 7291
5 Japanse borden

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Sung schotel 7355
Chinese Sung schotel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Sung kom 7384
Chinese Sung kom

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 7400
Chinese gemberpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Chinese Fam. Rose kopjes 7401
2 Chinese Fam. Rose kopjes

Resultaat:

200 EUR