Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4x 18e Eeuwse Chinese borden Ø 23 - Ø 27 cm. 7461
4x 18e Eeuwse Chinese borden Ø 23 - Ø 27 cm.

Resultaat:

120 EUR

Chinese celadon vaas 7462
Chinese celadon vaas
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese pijpvaas 7463
Chinese pijpvaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Sung olielamp 7464
Chinese Sung olielamp

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Chinese Pelgrim/maan vaas 7465
Chinese Pelgrim/maan vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese pelgrim/maan vaas 7466
Chinese pelgrim/maan vaas

Resultaat:

500 EUR

Chinese celadon vaas 7467
Chinese celadon vaas
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese celadon vaas 7468
Chinese celadon vaas

Resultaat:

200 EUR

2x Familie Rose borden 7469
2x Familie Rose borden
Startprijs 500 EUR
Verkocht
4 Chinese kopjes 7470
4 Chinese kopjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese cup uit hoorn gesneden 7471
Chinese cup uit hoorn gesneden

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote Japanse sierschotel Ø 47 cm. 7472
Grote Japanse sierschotel Ø 47 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kapitale Chinese dekselvaas 7473
Kapitale Chinese dekselvaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Japanse benen beeldengroep 7474
Japanse benen beeldengroep

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Japanse benen beeldengroep 7475
Japanse benen beeldengroep

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7476
Lot Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinees terracotta figuur 7477
Chinees terracotta figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke Satsuma vazen 7478
2x Antieke Satsuma vazen

Resultaat:

110 EUR

Grote Imari vaas 7479
Grote Imari vaas
Startprijs 150 EUR
Verkocht
14x Imari borden 7480
14x Imari borden

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese pattipan 7481
Chinese pattipan

Resultaat:

110 EUR

Lot Japans porselein (5x) 7482
Lot Japans porselein (5x)
Startprijs 80 EUR
Grote Chinese of Japanse schaal Ø 36 cm. 7483
Grote Chinese of Japanse schaal Ø 36 cm.
Startprijs 60 EUR
5x Japanse borden Ø 20 - Ø 21 cm. 7484
5x Japanse borden Ø 20 - Ø 21 cm.
Startprijs 80 EUR