Twee grote Chinees porseleinen vazen. Midden 20e eeuw. Met besneeuwde landschappen/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinese boeddha gesneden uit shoushan gesteente. Zittend op Foo-hond. Gesigneerd op rug. Afmeting: 9,5 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen. 19e Eeuw. Paradijsvogel/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijnen. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung trekpot. Met landschap decor. Eén minimale schilfer. Afmeting: 14 x 21 x Ø 12 cm. In goede staat.