Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Verzameling kannen/bierpullen 6192
Verzameling kannen/bierpullen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote antieke pronk dekselvaas, 1900 6193
Grote antieke pronk dekselvaas, 1900

Resultaat:

325 EUR

2x 18e Eeuwse Fayence borden Ø 22,5 cm. 6194
2x 18e Eeuwse Fayence borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 90 EUR
3x Grote Antieke Meissen borden 6195
3x Grote Antieke Meissen borden
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2x Meissen borden 6196
2x Meissen borden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Meissen figuur 6197
Meissen figuur

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Porseleinen Karl Ens figuur, 1920 6198
Porseleinen Karl Ens figuur, 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Napels Bisquit porseleinen beeld 6199
Napels Bisquit porseleinen beeld

Resultaat:

190 EUR

2x Royal Copenhagen figuren 6200
2x Royal Copenhagen figuren
Startprijs 60 EUR
2x Delfts blauwe wandplaquettes 6201
2x Delfts blauwe wandplaquettes
Startprijs 60 EUR
18e Eeuwse Meissen schotel 6202
18e Eeuwse Meissen schotel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Antieke Höechst figuren 6203
2x Antieke Höechst figuren

Resultaat:

160 EUR

Geglazuurde roofvogel 6204
Geglazuurde roofvogel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x Grote Delftse borden 6205
3x Grote Delftse borden

Resultaat:

250 EUR

3x 18e Eeuwse Delftse borden Ø 22,5 cm. 6206
3x 18e Eeuwse Delftse borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 150 EUR
5x Antieke Delftse Fayence borden Ø 23 cm. 6207
5x Antieke Delftse Fayence borden Ø 23 cm.
Startprijs 150 EUR
Porseleinen plantenbak 6208
Porseleinen plantenbak
Startprijs 100 EUR
Verkocht
9x Hummel figuren 6209
9x Hummel figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Porseleinen plaquettes 6210
2x Porseleinen plaquettes

Resultaat:

250 EUR

3-Delig Delfts kaststel 'De Klaauw' 6211
3-Delig Delfts kaststel 'De Klaauw'
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Meissen taartschaal 6212
Meissen taartschaal

Resultaat:

150 EUR

Antiek keramieken figuur, Meisje met kruik 6213
Antiek keramieken figuur, Meisje met kruik
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Porseleinen Schierholz Plaue tafelschaal 6214
Porseleinen Schierholz Plaue tafelschaal

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Paar vergulde vazen, 1900 6215
Paar vergulde vazen, 1900

Resultaat:

200 EUR

Grote tabakspot 6216
Grote tabakspot
Startprijs 70 EUR
Verkocht
19e Eeuwse bokaalvaas 6217
19e Eeuwse bokaalvaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wedgwood soepterrine 6218
Wedgwood soepterrine

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Rosenthal figuur 6219
Rosenthal figuur

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antieke tegeltableau's 6220
2x Antieke tegeltableau's

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6221
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Antieke Staffordshire honden 6222
2x Antieke Staffordshire honden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
6x Petrus Regout kommen, 1890 6223
6x Petrus Regout kommen, 1890

Resultaat:

45 EUR

Antiek Höchst figuur, 1800 6224
Antiek Höchst figuur, 1800
Startprijs 20 EUR
3-Delig Majolica stel 6225
3-Delig Majolica stel
Startprijs 45 EUR
Verkocht
19e Eeuws Koffie/thee servies (Frankrijk) 6226
19e Eeuws Koffie/thee servies (Frankrijk)

Resultaat:

80 EUR