Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Gründerzeit bank, 1880 4192
Antieke Gründerzeit bank, 1880
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse Hollandse Louis Quinze commode 4193
18e Eeuwse Hollandse Louis Quinze commode
Startprijs 200 EUR
Duits boerensecretaire 4194
Duits boerensecretaire
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antiek eiken 1-deurs kastje, 1900 4195
Antiek eiken 1-deurs kastje, 1900

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Engelse wandhoekkast 4196
Engelse wandhoekkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke mahonie eettafel, 1870 4197
Antieke mahonie eettafel, 1870

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke schaarstoel 4198
Antieke schaarstoel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Eikenhouten piedestal, 1900 4199
Eikenhouten piedestal, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Franse vitrinekast 4200
Franse vitrinekast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Engelse muziekkast, 1900 4201
Antieke Engelse muziekkast, 1900

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Engelse ladencommode 4202
Engelse ladencommode

Resultaat:

120 EUR

Naaitafel 4203
Naaitafel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Empire commode 4204
Empire commode

Resultaat:

250 EUR

Nachtkastje (kersen) 4205
Nachtkastje (kersen)
Startprijs 160 EUR
Nachtkastje (kersen) 4206
Nachtkastje (kersen)
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Hollandse bonheur 4207
Hollandse bonheur

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Gebogen commode, 1900 4208
Gebogen commode, 1900

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
4-Laden commode, Louis Philippe 4209
4-Laden commode, Louis Philippe

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Vergulde houten piedestal 4210
2x Vergulde houten piedestal

Resultaat:

520 EUR

Wandtafel (mahonie) 4211
Wandtafel (mahonie)
Startprijs 80 EUR
Eiken commode, 1900 4212
Eiken commode, 1900
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Eiken Barok secretaire 4213
Eiken Barok secretaire

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4214
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

1.400 EUR

18e Eeuws secretaire 4215
18e Eeuws secretaire
Startprijs 500 EUR
Verkocht
1-deurs vitrinekast 4216
1-deurs vitrinekast

Resultaat:

500 EUR

Antieke Chinese tafelset 4217
Antieke Chinese tafelset
Startprijs 225 EUR
Verkocht
19e Eeuwse Barok commode 4218
19e Eeuwse Barok commode

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mahonie Louis Seize penantkastje 4219
Mahonie Louis Seize penantkastje

Resultaat:

60 EUR

Antiek damessecretaire, 1880 4220
Antiek damessecretaire, 1880
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Antieke kersenhouten secretaire 4221
Antieke kersenhouten secretaire

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast 4222
Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast

Resultaat:

1.000 EUR

Duitse commode, 1830 4223
Duitse commode, 1830
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Empire trumeau 4224
Empire trumeau

Resultaat:

425 EUR

Biedermeier voltaire 4225
Biedermeier voltaire
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Breistoel 4226
Breistoel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Facet geslepen spiegel 4227
Facet geslepen spiegel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Breistoel 4228
Breistoel

Resultaat:

50 EUR

Louis Seize vitrine opzetkast, 1780 4229
Louis Seize vitrine opzetkast, 1780
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Antieke toiletspiegel 4230
Antieke toiletspiegel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollands schrijfkabinet 4231
Hollands schrijfkabinet

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Luikse secretaire 4232
18e Eeuwse Luikse secretaire

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Servieskast met snijwerk 4233
Servieskast met snijwerk

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet 4234
Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet

Resultaat:

1.400 EUR

Franse vitrine van rozenhout 4235
Franse vitrine van rozenhout
Startprijs 800 EUR
Verkocht
2x Duitse Barok zuilen, 1700 4236
2x Duitse Barok zuilen, 1700

Resultaat:

1.200 EUR

Franse speeltafel van rozenhout 4237
Franse speeltafel van rozenhout
Startprijs 500 EUR
Verkocht
18e Eeuws Hollands kabinet 4238
18e Eeuws Hollands kabinet

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuws Louis Seize kabinet 4239
18e Eeuws Louis Seize kabinet

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Mahonie bureau 4240
Mahonie bureau

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Mahonie wandconsole tafel 4241
Mahonie wandconsole tafel

Resultaat:

200 EUR

Gebogen secretaire, 18e eeuw 4242
Gebogen secretaire, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Wandconsole 4243
Wandconsole

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engelse kolenbak, 1880 4244
Engelse kolenbak, 1880

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hollandse vitrinekast 4245
Hollandse vitrinekast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Eiken dekenkist 4246
Eiken dekenkist

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse stommeknecht, 1860 4247
Engelse stommeknecht, 1860

Resultaat:

150 EUR

Oude breistoel 4248
Oude breistoel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Oude fauteuil 4249
Oude fauteuil

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pronk vertico met spiegelopzet 4250
Pronk vertico met spiegelopzet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Armleunstoel 4251
Armleunstoel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Secretaire in Barok-stijl 4252
Secretaire in Barok-stijl

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke pathefoon, 1920 4253
Antieke pathefoon, 1920

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vitrine opzetkast 4254
Vitrine opzetkast

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, 1900 4255
Antieke spiegel, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Engelse hoekkast 4256
Antieke Engelse hoekkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse hoekkast 4257
Engelse hoekkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Biedermeier stoel, 1850 4258
Antieke Biedermeier stoel, 1850

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Louis Philippe fauteuil, 1870 4259
Louis Philippe fauteuil, 1870

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Dubbel gebogen Barok commode 4260
Dubbel gebogen Barok commode

Resultaat:

150 EUR