Twee grote plated 5-armige kaarskandelaren, geheel staand op Korintische zuil. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 59 x Ø 38 cm. In goede staat.
Twee zware messing penkandelaren. Naar oud voorbeeld. Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Lot van drie antieke messing en ijzeren kaarskandelaren. Eén maal met putti, circa 1920. Eén maal Art Nouveau, distelvorm, circa 1915. Eén maal ijzeren slangvorm, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In ...
Twee vroeg 19e eeuwse messing kaarskandelaren. Empire. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse tinnen stamtafel bierpul. Met datering 1856 + diverse namen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote tinnen wandschotel met gravering Henry IV. Circa 1900. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
7x Divers oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, snavelkan, kelk en zoutstrooier. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolychromeerd houten lepelrek met daarbij twaalf tinnen lepels. Afmeting: 65 x 23 cm. In goede staat.
Vier grote antieke tinnen borden. 19e Eeuw. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 30 - 33 cm. In goede staat.
Zes delen antiek tin. Bestaande uit: vijf kannen + één konische beker met natuurstenen. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Interessante verzameling antiek tin, ook vroeg tin. Onder andere; eikeltjeskan, maten, klepkannen, mosterdpotten et cetera. Diverse stempels. Afmeting: 6 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met twaalf tinnen lepels. Afmeting: 45 x 26 x 3 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen klepkannen met duimrust. Twee met bodemmerk. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin met bodemmerken. Drie borden + één schenkkan. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Antieke bureauset met bronzen reebok + inktpotten en marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 35 x 22 cm. In zeer goede staat.
Duitse Rolleicord camera met flitser. Compleet met lederen schoudertas + originele gebruiksaanwijzing. Compour-Rapid, Franke & Heidecke Braunschweig. Afmeting: 14 x 8 x 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse miniatuur schilderijen met vergulde messing lijsten. Dames portretten. Eén gesigneerd F.L. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde aardewerken petroleumlampen met floraal/goud decor en gesatineerde glazen kappen. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen kap en goud decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen petroleumlamp met goud/damesportret decor. Circa 1880. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke gemonogrammeerde petroleumlamp met messing voet, massief glazen stam, persglazen reservoir, en gesatineerde lampenkap. Met dubbele messing brander. Decor van wildvoorstelling. Circa 1900. Afme...