Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Design lamp Gino Sarfatti 2005
Design lamp Gino Sarfatti

Resultaat:

7.000 EUR

Verkocht
Moderne kunst paspop 2000
Moderne kunst paspop

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Sluitgewicht 2029
Sluitgewicht

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Duits draaiorgel 2003
Duits draaiorgel

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Marine chronometer in kist 2048
Marine chronometer in kist

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Lot tin 2083
Lot tin

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Koloniaal reiskabinet 2002
Koloniaal reiskabinet

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Antieke globe 2007
Antieke globe

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Speeldoos 2031
Speeldoos

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke bureauset, 1920 2087
Antieke bureauset, 1920

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Map met 62 munt penningen 2193
Map met 62 munt penningen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Houten draaiorgel + speelrollen 2004
Houten draaiorgel + speelrollen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Men koets 2006
Men koets

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
4x Antieke cassolettes, 1880 2043
4x Antieke cassolettes, 1880

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Empire lamp 2008
Empire lamp

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Bronzen kandelaren 2019
2x Bronzen kandelaren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot van 12 bijbels 2141
Lot van 12 bijbels

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Figuurlijke lamp 2024
Figuurlijke lamp

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee antieke zonnewijzers 2057
Twee antieke zonnewijzers

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Boheemse hanglamp 2285
Boheemse hanglamp

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Oude grammofoon met trechter 2036
Oude grammofoon met trechter

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Plaquettes 2058
2x Plaquettes

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antieke kandelaar 2068
Antieke kandelaar

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee vergulde kandelaren met putti's 2010
Twee vergulde kandelaren met putti's

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke polyphon speeldoos, 1900 2011
Antieke polyphon speeldoos, 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Vergulde schemerlamp 2034
Vergulde schemerlamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Tod's tas 2106
Tod's tas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
3x 17e - 18e Eeuwse bijbels 2143
3x 17e - 18e Eeuwse bijbels

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zeldzame antieke schrijfkist 2298
Zeldzame antieke schrijfkist

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Stel petroleumlampen 2096
Stel petroleumlampen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Dwarsfluit + etui 2201
Dwarsfluit + etui

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2 Cassolettes met kandelaar 2001
2 Cassolettes met kandelaar

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Spekstenen figuur + rapport 2022
Spekstenen figuur + rapport

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke lederen buiktas 2223
Antieke lederen buiktas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Sieraden kist 2288
Sieraden kist

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Stel Franse kandelaren 2289
Stel Franse kandelaren

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Aristocrat Kingsway gokkast 2018
Aristocrat Kingsway gokkast

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Empire wandlampen 2067
2x Empire wandlampen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Hollandse bakbarometer 2166
Hollandse bakbarometer

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Barometer 2167
Barometer

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Franse plafonniere, 1920 degue gesigneerd 2301
Franse plafonniere, 1920 degue gesigneerd

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Koperen samovaar, 1820 2015
Koperen samovaar, 1820

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Likeurkelder met glazen en karaffen 2027
Likeurkelder met glazen en karaffen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Koffer met vrijmetselaar voorwerpen 2042
Koffer met vrijmetselaar voorwerpen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
6 Hangende lampenbollen 2113
6 Hangende lampenbollen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Groot Perzisch tafelblad 2132
Groot Perzisch tafelblad

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Duits glas-in-lood venster 2040
Duits glas-in-lood venster

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee wandblakers 2103
Twee wandblakers

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Engelse schrijfkist 2178
Engelse schrijfkist

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Duitse pijpen (13x) 2241
Lot Duitse pijpen (13x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek tafelstuk, 1910 2293
Antiek tafelstuk, 1910

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Oosterse kist 2300
Oosterse kist

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
19e Eeuws sier snijwerkstuk 2013
19e Eeuws sier snijwerkstuk

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vier Hoedendozen 2016
Vier Hoedendozen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke kruideniers weegschaal 2254
Antieke kruideniers weegschaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mahonie kist met inhoud 2259
Mahonie kist met inhoud

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Tinnen snavelkannen 2277
2x Tinnen snavelkannen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Bronzen kerkkandelaren 2292
2x Bronzen kerkkandelaren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Toverlantaarn 2038
Toverlantaarn

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Grote kerkkandelaar 2064
Grote kerkkandelaar

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Set plated kandelaren 2072
Set plated kandelaren

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Likeurkelder met intarsia 2176
Likeurkelder met intarsia

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Kistje met messing 2265
Kistje met messing

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Friese kerfsnede kist, 1800 2186
Friese kerfsnede kist, 1800

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
4x Russische lakdoosjes 2318
4x Russische lakdoosjes

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee antieke vijzels 2157
Twee antieke vijzels

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke vaas, 1880 2053
Antieke vaas, 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Jugendstil bureauset, 1900 2149
Jugendstil bureauset, 1900

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Handbeschilderd dienblad 2243
Handbeschilderd dienblad

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kristallen vaas met vergulding 2009
Kristallen vaas met vergulding

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee vergulde kaarsenkandelaars 2069
Twee vergulde kaarsenkandelaars

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Plated kandelaren 2070
2x Plated kandelaren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie schildpad houders 2150
Drie schildpad houders

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Postzegelverzameling 2188
Postzegelverzameling

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse tabaksdoos 2231
18e Eeuwse tabaksdoos

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Theestoof 2258
Theestoof

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke model ophaal (Magere) brug 2284
Antieke model ophaal (Magere) brug

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Palissander theekist + inhoud 2290
Palissander theekist + inhoud

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Koperen lantaarns 2306
2x Koperen lantaarns

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wagenschot (kapstok) 2331
Wagenschot (kapstok)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek vergulde bronzen lakstempel 2020
Antiek vergulde bronzen lakstempel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee neo-gotische kandelaren 2065
Twee neo-gotische kandelaren

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke tinnen bierpul 1856 2076
Antieke tinnen bierpul 1856

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Vier tinnen klepkannen 2085
Vier tinnen klepkannen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Menselijke hand onder stolp 2105
Menselijke hand onder stolp

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Vier smeedijzeren wildkronen 2107
Vier smeedijzeren wildkronen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Kroonluchter 2119
Kroonluchter

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Grote vergulde pronkvaas 2146
Grote vergulde pronkvaas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke schrijfkist 2181
Antieke schrijfkist

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Fossielen vissen 2222
2x Fossielen vissen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee houten vaatjes 2269
Twee houten vaatjes

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
8x Koek/speculaas planken 2279
8x Koek/speculaas planken

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Spaans diorama van zeilschip 2302
Spaans diorama van zeilschip

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Palissander theekist + flacons 2330
Palissander theekist + flacons

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Oud glas-in-lood venster, H 92 x B 56 cm. 2026
Oud glas-in-lood venster, H 92 x B 56 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Jugendstil karaf 2052
Jugendstil karaf

Resultaat:

130 EUR