Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel 1165
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel

Resultaat:

47.500 EUR

Verkocht
2x Chinese bronzen tempelwachters 7008
2x Chinese bronzen tempelwachters

Resultaat:

35.000 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 11,6 cm. 7624
Chinese kom Ø 11,6 cm.

Resultaat:

12.000 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7508
Chinese vaas

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
Design lamp Gino Sarfatti 2005
Design lamp Gino Sarfatti

Resultaat:

7.000 EUR

Verkocht
Grote chinese pot 7070
Grote chinese pot

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Amsterdamse hangklok 3500
Amsterdamse hangklok

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Frans vuurverguld klokkenstel, 1860 3504
Frans vuurverguld klokkenstel, 1860

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Chinese celadon pijpvaas 7607
Chinese celadon pijpvaas

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas 7164
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm. 7262
Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
2x J.J.C. Spohler, 1001
2x J.J.C. Spohler,

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Gele vaas 7406
Gele vaas

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Chinese Sung olielamp 7464
Chinese Sung olielamp

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
2x Chinese kopjes 7668
2x Chinese kopjes

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant en robijn 513
Gouden ring met diamant en robijn

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Zeldzame boulle penduel Tête de Poupée 3509
Zeldzame boulle penduel Tête de Poupée

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7547
Chinese vaas

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Chinese chicken cup 7614
Chinese chicken cup

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Chinese schaal 7613
Chinese schaal

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
2 Grote Colenbrander Ram vazen 6007
2 Grote Colenbrander Ram vazen

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Wierookbrander 7156
Wierookbrander

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek 1006
Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Antiek vuursteenpistool 2700
Antiek vuursteenpistool

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
6x Zeldzame Chinese kopjes 7040
6x Zeldzame Chinese kopjes

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Jan-Evert Morel, Winter 1005
Jan-Evert Morel, Winter

Resultaat:

2.350 EUR

Verkocht
K.V. Mayr, Papegaai 1147
K.V. Mayr, Papegaai

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Moderne kunst paspop 2000
Moderne kunst paspop

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Mysterieuze pendule, 1900 3503
Mysterieuze pendule, 1900

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas 6131
Colenbrander Ram vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese blanc de Chine dekseldoos 7147
Chinese blanc de Chine dekseldoos

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Grote Chinese kom Ø 21 cm. 7176
Grote Chinese kom Ø 21 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese pelgrim/maan vaas 7388
Chinese pelgrim/maan vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese Sung vaas 7648
Chinese Sung vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zeldzame Amerikaanse tafelklok 3516
Zeldzame Amerikaanse tafelklok

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Kapitale 17e - 18e eeuwse Kang Xi kom Ø 20,7 cm. 7115
Kapitale 17e - 18e eeuwse Kang Xi kom Ø 20,7 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis 1031
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 24,5 cm. 7407
Chinees bord Ø 24,5 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal 7626
Chinese celadon schaal

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
2x Chinese borden 7669
2x Chinese borden

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Witgouden ring met saffier en diamant 574
Witgouden ring met saffier en diamant

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Mysterieuze klok 3624
Mysterieuze klok

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4048
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Gesigneerde mannenbuste 5028
Gesigneerde mannenbuste

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
2 Colenbrander Ram vazen 6132
2 Colenbrander Ram vazen

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 36,5 cm. 7306
Chinese Familie Verte schotel Ø 36,5 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 23 cm. 7343
Chinees bord Ø 23 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Chinese miniatuur vaas 7631
Chinese miniatuur vaas

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap 1025
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Sluitgewicht 2029
Sluitgewicht

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter 5514
Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
3 Colenbrander Ram borden 6008
3 Colenbrander Ram borden

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
18e Eeuwse gemberpot 7015
18e Eeuwse gemberpot

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 35 cm. 7116
Chinese vaas, H 35 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Blauw witte dekseldoos 7304
Blauw witte dekseldoos

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Blauw witte schotel. 7324
Blauw witte schotel.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 23 cm. 7640
Chinees bord Ø 23 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Hambuchen, 1035
Hambuchen,

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Franse portaalklok, 1820 3507
Franse portaalklok, 1820

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Stel bronzen figuren 5005
Stel bronzen figuren

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinees Kantonees klokkenstel, 1860 7024
Chinees Kantonees klokkenstel, 1860

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal, Ø 19,5 cm. 7125
Chinese celadon schaal, Ø 19,5 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij 7429
Chinees rolschilderij

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij 7430
Chinees rolschilderij

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4214
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet 4234
Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Mahonie bureau 4240
Mahonie bureau

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Marmeren beeld 5001
Marmeren beeld

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas 7098
Familie Rose vaas

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Gouden armband 612
Gouden armband

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee 1154
German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 23 cm. 7297
Chinees bord Ø 23 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
17e  Eeuwse Kang Xi vaas 7749
17e Eeuwse Kang Xi vaas

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Bronzen Mercurius figuur 5003
Bronzen Mercurius figuur

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Lantaarnklok 3548
Lantaarnklok

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
2x Duitse Barok zuilen, 1700 4236
2x Duitse Barok zuilen, 1700

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Engels kerstservies 6005
Engels kerstservies

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke Heubach plaquette 6015
Antieke Heubach plaquette

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
2 Colenbrander Ram schalen 6130
2 Colenbrander Ram schalen

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e Eeuwse Chinese trekpot 7006
Zeldzame 18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 43,3 cm. 7025
Grote Chinese vaas, H 43,3 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 36,8 cm. 7083
Chinese schotel Ø 36,8 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas op sokkel 7308
Grote Chinese vaas op sokkel

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinees draken bord. 7589
Chinees draken bord.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
2 Oude Chinese munten 7602
2 Oude Chinese munten

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke vuurvergulde pendule, 1820 3508
Antieke vuurvergulde pendule, 1820

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Gouden collier met diamant 503
Gouden collier met diamant

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren 1380
A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Duits draaiorgel 2003
Duits draaiorgel

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Marine chronometer in kist 2048
Marine chronometer in kist

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
3 Colenbrander Ram vazen 6019
3 Colenbrander Ram vazen

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese kraantjeskan 7058
Chinese kraantjeskan

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Huisaltaar 7686
Huisaltaar

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 45
Zilveren bestek

Resultaat:

1.020 EUR

Verkocht
Paar zilveren kandelaren 5
Paar zilveren kandelaren

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Gouden beursje 358
Gouden beursje

Resultaat:

1.000 EUR