Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Acht Hollandse terracotta Goedewaagen tabakspijpen in originele doos. Circa 1930. Afmeting: circa 40 cm. In goede staat.
Drie voorwerpen met wandtegels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Jugendstil tegels in lijst. Tafel van smeedijzer met vier tegels. En een kapstok met tegels, circa 1920. Afmeting: 48 - 80 cm.kapstok tege...
Glazen Tiffany-stijl hanglamp met floraal decor. Koper/parelmoer kleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Twee grote koperen/messing kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Barometer met thermometer, geheel met snijwerk. Onder andere met hert, jachthoorn en blad decor. Circa 1900. Afmeting: 47 x 24 cm. In goede staat.
Japanse bonsai imitatieboom. Gemaakt van onder meer glas, in porseleinen plantenbak. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 19 x 9 cm. In goede staat.
70-er Jaren hanglamp met bruin-witte kunststoffen kap. Afmeting: 22 x Ø 50 cm. In goede staat.
Antieke messing inktset. Jugendstil. Circa 1910. Zonder reservoirs. Afmeting: 10 x 26 x 13 cm. In goede staat.
80er Jaren staande lamp. Buigbaar. Met kunststof kap. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Fles brandy , Miguel Torres, fles Sealord tawny port, fles Santelmo ruby port.
Oosterse kunststof gegoten piedestal met olifanten en vrouwen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke speculaasplank van vurenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 27 x 2,3 cm. In goede staat.
Twee bronskleurige metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse koperen steelpannen. Afmeting: Ø 23 - Ø 30 cm. In goede staat.
Twintig stuks houten standaards voor borden. Tien collier standaards. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Antieke messing, rood beschilderde vogelkooi. Circa 1900. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Grote antiek glazen tafellamp met achter-glas-schilderij. Circa 1900. Griekse voorstelling. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
19e Eeuwse compositie metalen jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1870. Eén restauratie. Afmeting: 16 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgesneden figuur met kralenketting en koper-inleg. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke barometers. Eén antieke Schwarzwald barometer met reebok. En één oude, in Engelse stijl, mahoniehouten barometer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 - 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse lakwerk pennendoos met cavalerie voorstelling. Afmeting: 5,5 x 20 x 3,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse koperen kraantjeskan met kolenbak, klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil schaal met negroïde man in oesterschelp. Circa 1910. Afmeting: 16 x 13 x 4 cm. In goede staat.
Grote tinnen wandschotel met gravering Henry IV. Circa 1900. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin met bodemmerken. Drie borden + één schenkkan. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Antieke lamp, ca 1890, compositie materiaal en polychromie. Later geëlectrificeerd. 70x40cm. In goede staat
Antieke koperen kolenkit met handbeschildering. Figuren in interieur. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Zes delen smeedijzer voor de openhaard. 19e Eeuw. Onder andere met messing. Afmeting: 39 - 54 cm. In goede staat.
Vier koperen steelpannen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Twee bronzen buitenkranen in Empire-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. Circa 1915. Bestaande uit: Messing Art Nouveau kraantjeskan, gemerkt met adelaar. Kraantje is eraf, maar wel aanwezig, echter iets verbogen. En een Gouda platelen vaas. Decor prinse...
Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde tablets met floraal decor. Afmeting: Ø 50 - 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met melange glas. Afmeting: 15 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Blauwe verzamelmap met Duitse WO I veldpost met postzegels en stempels. Met krantenknipsel 1945, Chemnitz Ambtliche Bekanntmachungen der Stadt Chemnitz 6. Oktober 1945. Afmeting: 14 - 50 cm. In goede ...
Twee oude Oosterse uit been gesneden flacons. Eén maal salamander op vrucht. Eén maal vogels in bosschage. Afmeting: 6,5 - 9 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten beschilderd vat. Circa 1900. Met landschap/floraal/spreuk decor. 'Wie het kleyne niet eert is het grote niet weert'. Afmeting: H 38 x Ø 24 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse bierpullen/kan. 19e - 20e Eeuw. 1x steengoed bierpul met porseleinen plaquette, figuren voorstelling met spreuken, circa 1900. 1x tinnen WMF bierpul met afbeeldingen van schilderijen...
Negen delen Perzisch/Arabisch. Antiek. Brons, koper. Onder andere: Vazen, olielamp, dekseldoos met gravering. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad sigarenhouder met zilveren beslag. Zilver beschadigd + stukje los erbij. Afmeting: 14 x 9 cm. In redelijk staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal keramiek, floraal. Eén maal Jugendstil, messing, geëlektrificeerd. Afmeting: 46 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Geëlektrificeerd. Circa 1890. Eén maal Majolica, floraal. Eén maal historisme compositie metaal, één barst in lampenkap. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Messing historisme-stijl inktstel met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Vier delen handwerk. 19e - 20e Eeuw. Brocant, Petit Point, borduurwerk. Afmeting: 28 - 110 cm. In goede staat.
Albasten lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Vier grote antieke tinnen borden. 19e Eeuw. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 30 - 33 cm. In goede staat.
Zes delen antiek tin. Bestaande uit: vijf kannen + één konische beker met natuurstenen. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Kleine messing zakkroonluchter met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
Drie delen antiek houtsnijwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Notenhouten barometer, oudere wormbeval. Engelse eikenhouten barometer. En een houtgestoken klok, batterij functie. Afmeting: 20 - 50 cm. In ...
Antieke reddingsboei met lichtbaken van schip Persian Xerxes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 75 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek hout. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vurenhouten kinderbed, eiken houder met handvat, snijwerk kroon en een speculaasplank. Afmeting: 44 - 80 cm. In goede staat.
Lot oude/glazen petroleumlampen/blakers. Divers. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse engelenhoofden. 1x Terracotta. 1x Houtgesneden vuren. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken barometer met thermometer. Admiral Fitzroy's Indications, Scott Workington. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kist met hengsels. Sleutel mist. Afmeting: 9,5 x 40 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse klarinet. Noblet Paris. In originele instrumentenkist. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Twee oude hoedendozen waarvan één met hoge zwarte hoed. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.
19e Eeuws geëboniseerd houten heilig kruis met plated metalen corpus christi. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws Heilig kruis met koper-inleg en verguld compositie metalen Corpus Christie en Inri. Scheur in rug. Afmeting: 60 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen divers. Onder andere: Afrika, brons, keramiek en hout. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.
Antieke gotische brons vergulde wijwaterhouder met hengsel. Gaatje in bodem. Afmeting: 15 x 6 x 6 cm. In goede staat.
Twee plated messing Barok-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee antieke lampen. Eén maal Jugendstil olielamp met floraal decor. Eén maal Duitse porseleinen lampenvoet, later geëlektrificeerd. Circa 1930. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten weegschaal met messing en extra gewichten. Afmeting: 29 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse bewerkte bok hoornen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Twee bakelieten radio's. Eén maal Volksempfänger Duitsland WO II, VE 301, rugwand mist, bakeliet heel. Eén maal Philips radio, type B2 x 92A, goed. Afmeting: 31 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten lepeldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. A.D. Verschuur Hofleverancier Amsterdam. Afmeting: 5,5 x 22,5 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse tinnen kraankan. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote antieke 18e - 19e eeuwse steengoed oliekan. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting: H 41 x Ø 34 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Empire-stijl kaarskandelaren. Twee plated + twee messing. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Twee Hollandse muntmeester sets. 2003 + 2004. In houten cassettes. Koninklijke Nederlandse Munt. In uitstekende staat. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm.
Oude plated dwarsfluit in koffer. Gemerkt Century France. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 42 x 10 cm. In goede staat.
Twee messing vergulde miniatuurkistjes met kristalglas. Rondom 20e eeuw. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten wandtelefoon. Nr. 5324. Circa 1920. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...
Twee delen Duits antiek. 1x Jugendstil messing W.M.F. koekjestrommel, circa 1910. 1x Grote historisme tinnen jachtbokaal met jagers, wildzwijnkop, hazenkop, vossenkop en reebokkop decor. Afmeting: 20 ...
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.
Oude/antieke messing tafellamp met engel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote 30-er jaren Van Nelle koffie + thee voorraadblik. Ontwerp Jac. Jongert. Licht bedeukt. Afmeting: 38 x 33 x 42 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek. Bestaande uit: messing tafellamp met gesatineerd glazen kap, floraal, circa 1900. En een bronzen kandelaar met kristal. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse uit been gesneden snuffbottles. Divers. Wit , naakt, figuurvoorstelling. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken etagere tafel met messing bewerkte bladen en koperen dekselpot + twee vazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 85 x Ø 54 cm1 vaas met gat. In redelijke/goede staat.
Vijf Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.
Twee houten Roemeense flacons, zgn. Pelgrims-flessen, handbeschilderd. Ca. 1900 Afmeting H. 29-33 cm., In goede staat
Antieke viool. Ongerestaureerd. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarisch Hollands stripboek 'Het beest is dood'. 1e + 2e deel, 'Het beest is losgebroken + 'Het beest is verslagen'. Betreffende WO II. Karikaturistisch. Copyright 1946. Afmeting: 27 x 36 cm. In g...
Antieke Zuid Amerikaanse stoffen grafgift-pop. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Lot van drie antieke messing en ijzeren kaarskandelaren. Eén maal met putti, circa 1920. Eén maal Art Nouveau, distelvorm, circa 1915. Eén maal ijzeren slangvorm, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In ...
Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Franse eikenhouten gestoken wandklokken kast. In-compleet. Afmeting: 43 x 29 x 12 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse vergulde notenhouten engel met wandophanging. Afmeting: 17 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Afmeting: 45 x Ø 37 cm. + 47 x 45 x 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen cake vormen. Afmeting: 17 - Ø 20 cm. In goede staat.