Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Regulateur, 1880
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Duitse regulateur van notenhout. Circa 1880. Weekloper met halfuur-slag. Kroon gerestaureerd. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.

Engelse wandklok
Resultaat: 70 EUR

Antieke 19e eeuwse Engels eikenhouten wandklok met snek uurwerk. Stil uurwerk. Goldsmiths & Silversmiths, 112 Regent Street, London. Afmeting: 10 x Ø 27 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met lithografische figuren voorstelling. Halfuur-slag. Afmeting: 25 x 13 x 22 cm. In goede staat.

Twee scheepsklokken
Resultaat: 160 EUR

Twee maritieme messing scheepsklokken. Mechanisch. Marpro L.J. Harri Amsterdam. Barometer en scheepsklok met wekker. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.

Diverse uurwerken
Resultaat: 70 EUR

Vijf diverse antieke uurwerken. Pendule + regulateur. Functies niet getest. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijke staat.

3-Delig klokkenstel
Startprijs 90 EUR

Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.

3-Delig klokkenstel, 1890
Startprijs 90 EUR

Antiek drie-delig zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.

Lot klokken (10x)
Resultaat: 150 EUR

Lot van tien diverse bureau/wekkerklokken et cetera. Onder andere Duitsland, Engelse inbouwklok (voor auto/vliegtuig. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 225 EUR

Eikenhouten Engelse staande klok met intarsia. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. Afmeting: H 220 cm. In redelijk/goede staat.

Uurwerk staartklok
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws uurwerk van een Friese staartklok. Met maanstand + datum aanduiding. Met gewichten. Functie niet getest. Afmeting: 41 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Antiek pendule stel
Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans zwart marmeren pendule stel met messing. Circa 1880. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 28 - 42 cm. In goede staat.

Franse scheepsklok
Resultaat: 35 EUR

Franse mechanische maritieme scheepsklok. Naudet Paris. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Comtoise wandklok
Resultaat: 50 EUR

Comtoise wandklok. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Comtoise wandklok
Resultaat: 70 EUR

Comtoise wandklok. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Tafelklok
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1890
Resultaat: 120 EUR

Grote antieke Franse marmeren pendule met druivenplukster. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, veerslinger. Afmeting: 35 x 45 x 15 cm. In goede staat.

Koeien-oog klok
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse koeien-oog wandklok met parelmoer inleg. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Plated wandklok
Startprijs 100 EUR

Plated Barok-stijl wandklok met huwelijk pendule uurwerk. Niet origineel. Kan niet functioneren. Afmeting: 30 x 28 cm. In matige staat.

Engels staande klok
Resultaat: 200 EUR

Engelse massief eiken staande klok omstreeks 1800, met messing gegraveerde wijzerplaat gisigneerd Rich. Muson St Albans. 8 daags uurwerk met datum aanduiding.220x46x24cm in goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse romantische compositie metalen pendule op geëboniseerd houten basement. Circa 1870. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.

Snijwerk klok, 1890
Resultaat: 225 EUR

Antieke eikenhouten snijwerkklok met ranken en fruit decor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Groot Frans uurwerk
Startprijs 200 EUR

Groot 19e eeuws Frans pendule uurwerk. Alle functies getest. Wijzerplaat Ø 23 cm. Uurwerk Ø 14 cm. Halfuur-slag op bel. In goede staat.

Speelwerk Weense regulateur
Resultaat: 200 EUR

Zeldzaam antiek Weens speelwerk voor regulateur. Met aansluiting voor naar uurwerk. Circa 1880. Alle tanden heel van kam. Functie niet getest. Afmeting: 14 x 6 x 9 cm. In goede staat.

Pendule
Startprijs 120 EUR

Duitse notenhouten Biedermeier-stijl pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Engelse Bracketklok
Startprijs 520 EUR

19e Eeuwse Engelse eikenhouten bracketklok met snek en met uurslag, datumaanduiding, silent/chime, fast/slow functie. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Wortelnoten staande klok
Resultaat: 225 EUR

Kleine wortelnoten Hollandse staande klok van Warmink. Weekloper met halfuur-slag en maanstand. Naar Amsterdams voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 195 cm. In goede staat.

Art Deco klok
Startprijs 150 EUR

Grote antieke Franse marmeren klok met panter. Art Deco. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, slinger + bel missen, rest goed. Afmeting: 33 x 60 x 20 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde pendule, 1820
Startprijs 1.650 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met tekst onder de wijzerplaat en jongen met blaasinstrument en schelpen. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 47 ...

Mysterieuze klok
Resultaat: 1.800 EUR

Antieke Franse mysterieuze pendule. Circa 1900. Weekloper. Getiteld; Dans les Praireis par Guillemin. Compositie metaal. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize pendule, 1800
Startprijs 950 EUR

Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde bronzen ornamenten. Filow a Paris. Circa 1800. Afmeting: 44 x 30 x 11 cm. In goede staat.

Franse pendule
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse Franse pendule. Verrijdbare boeren wagen met figuren. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 x 42 x 13 cm. In goede staat.

Grote bronzen Empire-stijl pendule, 1870
Startprijs 2.250 EUR

Grote bronzen Empire-stijl pendule met Athene. Tweede periode. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gesigneerd Chonifsen a Paris. Punt lans mist. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

3-Delige antieke Carrara marmeren pendule
Startprijs 900 EUR

Antieke drie-delige witte Carrara marmeren Franse pendule met verguld brons. Circa 1870. Gesigneerd Delafontaine et de bronzes a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele lichte besc...

Antieke Franse Charles Dix pendule
Startprijs 650 EUR

Antieke Franse (oriëntaalse) bronzen Charles Dix pendule. Voor de Arabische markt. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 30 x 13 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1890
teruggetrokken

Duitse notenhouten historisme tafelklok met messing beslag. Nr. 47161. Lenzkirch? Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Porseleinen klok
Startprijs 60 EUR

Duitse porseleinen tafelklok met figuren, floraal decor en Mercedes uurwerk. 20e Eeuw. Beschadigingen aan benen, vingers etc. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.

Comtoise (Zonnetje)
Startprijs 300 EUR

Gereviseerde 18e eeuwse Franse zonnetjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger en sleutel. Afmeting: 38 x 24 x 16 cm. In zeer goede staat.

Antieke Engelse staande klok
Resultaat: 200 EUR

Prachtige antieke Engelse mahoniehouten staande klok. High Water at port Glasgow, John Barr. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding en maanstand. Wijzer mist. Afmeting: H 230 cm. I...

Antieke Franse reiswekker, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse mahoniehouten met messing reiswekker. Emaille wijzerplaat. Met halfuur-slag op gongspiraal. uurwerk dient nagekeken te worden. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In zeer redelijke staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 140 EUR

Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok, 1830
Resultaat: 170 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok. F. Harscher Waeclesfield. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding, maanstand. Mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 226...

Antieke Franse Brevete reiswekker, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse mahoniehouten Brevete reiswekker met stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok, 1800
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse eikenhouten staande klok. Hugh Stokelli, New Castle. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met datum/seconden aanduiding. Uurwerk + wijzerplaat behoeft reiniging. Afmeting: H 23...

Engelse bracket klok
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bracket klok met snek. Achtdaags stil uurwerk van messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel
Resultaat: 60 EUR

Zwaar zwart marmeren klokkenstel met brocotgang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Enkele chips marmer. Afmeting: 26 - 43 cm. In goede staat.

Engelse regulator
Resultaat: 60 EUR

Grote Engelse houtgestoken regulator met floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. 20e Eeuw. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Franse miniatuur staande klok
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse mahoniehouten miniatuur staande klok met enchappement uurwerk. Circa 1880. Met messing. Eén koplijstje mist. Afmeting: H 38 cm. Verder in goede staat.

Frans klokkenstel
Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke klokken
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke compositie metalen klokken. Circa 1900. Eén maal bureauklok met inktstel. Eén maal wekkerklok, Neo Rococo. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

2x Messing bureauklokken
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke messing bureauklokken. Circa 1900 - 1930. Eén maal messing met achterpendel, achtdaags-stil uurwerk, Frankrijk. Eén maal messing, Duits, Pfeilkreuz. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.

Amerikaanse tafelklok
Resultaat: 25 EUR

Antieke Amerikaanse houtgestoken Ansonia tafelklok. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1920
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 160 EUR

Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Schwarzwalder klok
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met achter-glas-schilderij en Augenwender. Mechanisme vernieuwd. Halfuur-slag. Deurtje mist. Afmeting: 39 x 32 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Startprijs 130 EUR

19e Eeuwse Franse, romantische pendule. Circa 1870. Louis Philippe. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Antieke majolica tafelklok
Startprijs 80 EUR

Antieke majolica fayence tafelklok. Rococo-stijl. Circa 1910. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok, 1800
Resultaat: 300 EUR

Antieke Engelse notenhouten staande klok. Gesigneerd Philip Trebor London. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk met datumaanduiding, secondenwijzer. Vergulde en verzilverde wijzerplaat. Datumaanduiding zit l...

Antieke tafelklok, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 100 EUR

Vroege 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten beelden. Afmeting: 146 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en volle zwarte zuilen. Geen beelden aanwezig. Afmeting: 130 cm. Verder in goede staat.

Weense regulateur
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.

Antieke Charles Dix pendule, 1840
Resultaat: 170 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Dame met harp. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok
Resultaat: 90 EUR

Antieke Engelse eikenhouten staande klok met origineel beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Eén-daags. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1880
Resultaat: 40 EUR

Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1880. Weekloper met halfuur-slag op gong. Papieren wijzerplaat beschadigd, verder goed. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse staande klok, 1800
Resultaat: 180 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met originele wijzerplaat. Datum en seconden aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1800. Wilkes & Son Birmingham. Afmeting: H 248 cm. In goede s...

Antieke Westminster staande klok, 1920
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten Westminster staande klok 3 gewichter met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok
Resultaat: 120 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten poppen. 19e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Antieke Duitse vrijslinger, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt B.W. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder wandklok met porseleinen zuilen. Bismarck. Circa 1870. Afmeting: 35 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920
Startprijs 2.600 EUR

Grote marmeren strijdwagen-pendule met twee kandelaren. Circa 1920. Bronzen opbouw + kandelaren. Achtdaags Frans enchappement uurwerk, met halfuur-slag op bel. Stukje messing basement kandelaar mist. ...

Gouda plateel klok, 1910
Resultaat: 80 EUR

Antieke gepolychromeerde Hollandse Gouda plateel klok. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Gelijmd achter + poot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat...

Antieke Augenwender klok
Resultaat: 325 EUR

Antieke Amerikaanse gietijzeren Augenwender klok met originele polychromie. Mechanisme in buik. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.