Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdamse hangklok
Resultaat: 5.500 EUR

Prachtige antieke wortelnoten Amsterdammer wandklok. Gesigneerd. 18e Eeuw. Hendrik Schoonbeek Amsterdam. Met wekker en datum aanduiding, ankergang, halfuur-slag op bel. Houten poppen. Afmeting: 150 cm...

Zeldzame vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 1.350 EUR

Zeldzame vuurvergulde Charles Dix pendule met Oriëntaalse vrouw met parasol en paradijsvogel. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Prachtige vergulding. Afmeting: 48 cm. In go...

Grote vuurvergulde pendule, 1820
Startprijs 2.000 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Kinderen met bal, bloem en boek. Circa 1820. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 36 x 15 cm. In goede staat.

Mysterieuze pendule, 1900
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame Franse mysterieuze pendule op marmeren basement. Compositie metaal. Met Systeme Guilmet. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 73 cm. Uurwerk behoeft reiniging. Verder in goede staat.

Frans vuurverguld klokkenstel, 1860
Resultaat: 5.000 EUR

Kapitaal Frans verguld bronzen Sevres klokkenstel met porseleinen plaquettes. Handbeschilderd, Griekse vrouw met bazuin en putti's. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: ...

Franse Charles Dix porseleinen pendule
Startprijs 600 EUR

Antieke twee-delige Franse porseleinen Charles Dix figuren pendule met goud decor. Monogram J.P. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén haarlijn achterkant, verder goed. Afmeting: H 49,...

Mysterieuze pendule
Startprijs 1.000 EUR

Antieke Franse mysterieuze pendule. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Parijs. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

Franse portaalklok, 1820
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame gesigneerde Franse Cuba mahonie precisie portaalklok met centrale secondenwijzer, kwartier-slag, dubbelle bel, mesophanging. Ourry L. Tavernier. Circa 1820. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Antieke vuurvergulde pendule, 1820
Resultaat: 1.150 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Air du Troubadour. Klokkast behoeft reiniging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 x 35 x 13 cm. In goede staat.

Zeldzame boulle penduel Tête de Poupée
Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse boulle pendule. Tête de Poupée door Pierre Margotin Paris. Halfuur-slag, spillegang, touwtjesslinger. Afmeting: 27 cm. In zeer goede originele staat.

Franse portaal pendule, 1800
Resultaat: 750 EUR

Grote zware antieke Franse Louis Seize portaal pendule van zwart marmer. Circa 1800. Chopin a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Twee applicaties zijkanten missen. Afmeting: 46 c...

Franse vergulde pendule
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met vergulde bronzen armaturen en putti. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bel niet origineel. Afmeting: H 35 cm In goede staat.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 600 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met ridder + vaandel. Circa 1835. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Antieke Charles Dix klok, 1840
Resultaat: 650 EUR

Antieke Franse bronzen Charles Dix portaalklok met waterval automaat. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Automaat, draai naar glazen spiraal niet. Eén pootje niet origineel....

Vuurvergulde vaaspendule
Startprijs 700 EUR

Kleine vuurvergulde bronzen Empire vazen-pendule met floraal opzetstuk (origineel). Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Monumentale tafelklok
Startprijs 2.750 EUR

Monumentale Rococo gesneden tafelklok met Bracket-uurwerk + mechaniek en Amsterdamse wijzerplaat. W. van Veen Amsterdam. Huwelijk met aanpassingen. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 80 x 56 x 23 c...

Zeldzame Amerikaanse tafelklok
Resultaat: 2.000 EUR

Zeldzame grote mahoniehouten Amerikaanse tafelklok. Met patent accelerating lever spring eight day brass clocks. Biege & Fuller. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, 1840
Resultaat: 650 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Vrouw met boeken, ranken en putti. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 34 x 15 cm. In goede staat.

Franse molenpendule, 1890
Resultaat: 650 EUR

Antieke Franse vernikkelde molenpendule met halfuur-slag en molen automaat. wieken bewegen, Slinger mist. Circa 1890. Afmeting: 43 cm. Verder in goede staat.

Franse portaalklok
Startprijs 250 EUR

Antiek Frans Carrara marmeren portaal klokkenstel met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Cartier bureauklok
Startprijs 350 EUR

Cartier bureauklok, ovaal model, verguld mechansich klokje met een bruine rand, iets beschadigd. In originele doos. 7509 07971, veer vast,

Franse pendule
Startprijs 850 EUR

Zeldzame vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Zuid-Amerikaanse vrouw op voltaire met papegaai. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 31 x 18 cm. In g...

Art Nouveau klokkkenstel
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame Franse gesigneerde natuurstenen pendule stel met vernikkelde bronzen figuren. Door Georgij Dmitrievic Lavrov. Circa 1930. 1895 - 1991. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 36 x 4...

Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 2.400 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.

Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 1.650 EUR

Zeldzame bronzen vuurvergulde Franse Empire pendule. Vrouw bij fontein en amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 27 x 9 cm. In goede staat.

Antieke Franse boulle pendule
Resultaat: 650 EUR

19e Eeuwse Franse boulle pendule. Religieus. Met schildpad en koper-inleg, zijkanten restbeschildering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Antieke Engelse pubklok
Resultaat: 130 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Afmeting: 15 x Ø 37 cm. In goede staat.

Antiek miniatuur Pfeilkreuz staand klokje, 1890
Resultaat: 200 EUR

Antiek Duits notenhouten Pfeilkreuz historisme miniatuur staand klokje met verguld bronzen beslag. Circa 1890. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Franse kolompendule, 1820
Startprijs 700 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten kolompendule met precisieslinger en mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

4-Zijdige torenklok
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame vier-zijdige wereld torenklok met onderin enchapement uurwerk. Vier uurwerken. In te stellen op vier landen. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1880
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse zwart marmeren pendule met compositie metalen amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Cloisonné klok
Resultaat: 250 EUR

Grote cloisonne tafelklok met emaille plaquettes en figuren/landschap voorstelling. 20e Eeuw. Mechanisch, met centrale secondenwijzer. Afmeting: 30 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Jugendstil wekkerklok
Startprijs 130 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil wekkerklok met verguld messing beslag en figuren in zweepslag motief. Functie niet getest. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Friese stoelklok
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Mogelijk overschilderingen. Afmeting: 72 cm. Verder in goede staat.

Franse Charles Dix pendule
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse marmeren met bronzen Charles Dix pendule met ridder en kroon. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 40 x 30 x 11 cm. In goede staat.

Franse wekkerklok, 1890
Startprijs 230 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met automaat. Monnik trekt aan bel. Neo Gotisch. Circa 1890. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Franse Louis Seize pendule, 1780
Startprijs 500 EUR

18e Eeuws Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Eén deel marmer gerestaureerd. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke 2-gewichts snaarregulateur
Resultaat: 120 EUR

Antieke geëboniseerde Weense 2 gewichten regulateur, weekloper met halfuurslag. Tollen onder missen. In redelijke staat. 128 cm.

Franse comtoise
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en pronkslinger. Afmeting: 47 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Antieke Franse portaalklok
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Franse portaalklok met getorste zuilen en floraal intarsia. Circa 1870. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Wijzerplaat iets beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm...

Franse pendule
Startprijs 350 EUR

Grote 19e eeuwse Franse Empire-stijl pendule. Vrouw met harp. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Art Deco pendule
Resultaat: 160 EUR

Antieke Art Deco onyx pendule. Circa 1925. Met bronzen plated windhonden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 x 45 x 13 cm. In goede staat.

Marmeren klokkenstel
Resultaat: 90 EUR

Antiek Frans (zwart) marmeren klokkenstel met coupes + messing. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chip. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Duitse handbeschilderde Schwarzwalder klok (holzgespindelt). Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 39 x 28 x 22 cm. In goede staat.

Art Deco wandklok
Resultaat: 85 EUR

Franse notenhouten Art Deco Vedette Westminster regulateur met kwartier-slag op acht gongstaven. Circa 1925. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Porseleinen Imari klok, 1880
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen pendule met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Regulateur, 1880
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke Weense Gustav Becker drie-gewichten regulator met kwartier-slag. Circa 1880. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Antieke Ansonia pendule, 1900
Resultaat: 850 EUR

Antieke Ansonia mysterieuze pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Compositie metaal. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Lantaarnklok
Resultaat: 1.200 EUR

18e eeuwse Franse messing lantaarnklok met wekker en spillegang. Afmeting: H 40 x B 15 x L 17 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 136 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, bruidskrans en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 153 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule met floraal decor. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29,5 x 36 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Frans klok
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse zwart marmeren klok. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadiging ornament, pootjes. Afmeting: 45 - 46 cm. Verder in goede staat.

Duitse scheepsklok
Resultaat: 100 EUR

Duitse mechanische messing Herinle scheepsklok. Verzilverde wijzerplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x Ø 21 cm. In goede staat.

Louis Seize uurwerk
Resultaat: 425 EUR

Groot 18e eeuws Frans Louis Seize pendule uurwerk met kwartier-slag op twee bellen en datum aanduiding. Alle functies getest. Afmeting: Ø 16,5 x 10 cm. inbouwlengte. In goede staat.

Franse datumpendule, 1880
Resultaat: 350 EUR

Antieke houten geëboniseerde Franse datumpendule met doorlopende kalender, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Alle functies getest. Afmeting: 44 x 32 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen pendule
Resultaat: 225 EUR

Antieke Franse brons vergulde Charles Dix pendule. Vrouw met lyra. Achtdaags-uurwerk, Halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Franse glaspendule , 1900
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse vergulde messing glaspendule met kwikslinger. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Gemaakt voor Blackstar & Frost New York. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Engelse pubklok, 1900
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek uurwerk. London. Circa 1900. Afmeting: 15 x Ø 37 cm. In goede staat.

Antiek zonneklokje, 1900
Resultaat: 180 EUR

Antiek verguld houten zonneklokje met achtdaags stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 50 cm. In goede staat.

Amsterdamse School-stijl pendule, 1930
Resultaat: 90 EUR

Art Deco Amsterdamse School-stijl Hollandse pendule. Circa 1930. Wortelnoten met coromandelhout en eikenhout. Halfuur-slag op veerslinger. Afmeting: 26 x 38 x 15 cm. In goede staat.

Junghans tafelklok
Resultaat: 50 EUR

Duitse notenhouten Junghans tafelklok met wekker. Circa 1900. Drie rozetten missen. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.

Warmink klok + console
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten Warmink tafelklok met notenhouten wandconsole. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. Console: 23 cm. In goede staat.

Engelse Bracketklok
Startprijs 600 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehoute Bracketklok met dubbele snek. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Silent Strike functie. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. In goede originele staat. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

Weense regelateur
Startprijs 150 EUR

Antieke notenhouten Weense regulateur met bruidskrans. Circa 1870. Wijzerplaat beschadigd. Klokkast overgebeitst. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Vergulding overgeschilderd. Afmeting: 73 cm. Verder in goede staat.

Tafelklok met brons
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok met vergulde bronzen versieringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse houten tafelklok met Barok-front. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag op bel. Eigenbouw? Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Franse wandklok
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse handbeschilderde blikken wandklok. Weekloper, stil uurwerk, met touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 13 x 15 cm. In goede staat.

Franse klok
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse Franse klok met emaille wijzerplaat. Met kwartierslag op drie bellen. Groot uurwerk. 40x17x24cm. In goede staat.

Staartklok
Resultaat: 50 EUR

Kleine mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Amerikaanse gietijzeren klok
Resultaat: 250 EUR

Amerikaanse gietijzeren klok met bewegende ogen. Zitten er los in? 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Pfeilkreuz tafelklok, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz tafelklok met Korintische zuilen. Weekloper met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 44 x 34 x 20 cm. In goede staat.

Duitse staande klok
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Uurwerk met halfuur-slag op vijf gongstaven. Gemerkt Dufa. Circa 1930. Afmeting: H 200 cm. In goede staat.

Antieke staande klok, 1920
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met facet geslepen glas en halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Ongemerkt uurwerk. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.

Antieke tafelpendule, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse onyx pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag, veerslinger. Enkele chips. Afmeting: 52 cm. Bel en sleutel missen. Verder in goede staat.

Kleine staande klok, 1910
Resultaat: 100 EUR

Kleine antieke eikenhouten staande klok. Jugendstil. 1910. Met houtgestoken sierlijsten. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 136 cm. In goede staat.

Antieke Delftse Fayence staande klok, 1920
Resultaat: 170 EUR

Antieke Delftse Fayence kleine staande klok. Circa 1920. Met later mechanisch uurwerk. Gemerkt PS 554 16. Kleine randschade bij omranding uurwerk . Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.

Franse stations comtoise
Startprijs 550 EUR

19e Eeuwse Franse stations comtoise met centrale secondenwijzer, halfuur-slag, albasten wijzerplaat en emaille cartouches. Afmeting: 46 x 29 x 20 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 80 EUR

Oude mahoniehouten Friese staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Poppen missen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

Antieke regulateur
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. In goed staat.

Junghans tafelklok
Resultaat: 40 EUR

Duitse geëboniseerde Junghans Gründerzeit tafelklok met messing beslag. Circa 1900. Scharnier deur afgebroken. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur. Gemerkt B + W. Circa 1890. Kroon en tollen niet origineel. Afmeting: 100 cm. In redelijke staat.

Franse marmeren pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke zwart marmeren Franse pendule met onyx. Wijzerplaat gesigneerd G. Koelink, Enschede. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Franse marmeren pendule
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met florale graveringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Minimale chip. Afmeting: 33 x 49 x 13 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang + pronkslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 47 x 19 x 35 cm. In redelijke staat.

Antieke portaalklok
Resultaat: 250 EUR

Antieke 19e eeuwse geëboniseerde mahoniehouten portaalklok. Gesigneerd Bouillon. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Groot antiek pendulestel, 1860
Resultaat: 280 EUR

Zeer groot antiek zwart marmeren pendulestel met compositie metaal. Circa 1860. Nieuw goud gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 62 x 21cm. Totaal 64 cm. In goede staa...

Staande klok
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok, circa 1915. Met messing slinger, gewichten en wijzerplaat. Weekloper met halfuurslag. Afmeting: 198 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Haantjes comtoise
Startprijs 350 EUR

Originele 18e eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang en peerslinger. Lichte craquelé in wijzerplaat. Annotatie 1798. Afmeting: 38 x 24 x 15 cm. In goede staat.

Antieke palet klok, 1880
Resultaat: 425 EUR

Antieke Franse handbeschilderde porseleinen palet klok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Jugenstil klokkenstel
Resultaat: 140 EUR

Drie-delig Frans keramieken Jugendstil klokkenstel. Circa 1900. Achtdaags stil uurwerk. Glaasje kapot. Floraal decor, rood/goud glazuur. Afmeting: 31 - 49 cm. In goede staat.

Kleine Friese stoelklok
Startprijs 140 EUR

Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule. Nieuwere vergulding man met kruis. Met tekst 'de Fence de Chasse'. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 x 43 x 12 cm. In goede staat.