Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

H. Schallenberg, Vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

H. Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.

2 Chinese zilveren Tuck Chang kelken
Startprijs 1.000 EUR

Twee bijzondere Chinese zilveren kelken, 800/000, kelken voorzien van gegraveerde draken en geplaatst op een ronde voet met bamboestokken. Gestempeld: Tuckchang. Shanghai. ø6x15cm. Totaal ca 334 gram....

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 240 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, klein gelobd model met grepen versierd met putti. jl.:T: 1929. 17x12x7cm. ca 128 gram. In goede staat

Zilveren eierdopset
Resultaat: 250 EUR

Bijzonder zilveren eierdopset, 925/000, met een ovaal presenteerblaadje met greep en versierd met floraal decor. Voorzien van 4 eierdopjes met een rand voorzien van voluten en 4 lepeltjes. MT.: A.H.Th...

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 100 EUR

Set met twee zilveren strooiers, 800/000, op ronde voet met zeshoekige bus versierd met floraal graveerwerk en een bolle strooidop. Hoogte 17,5mm. Totaal ca 134 gram. Beiden iets scheef, en één bij de...

2 Zilveren doosjes
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren doosjes met één doosje in de vorm van een beursje met bewerking, 835/000, ,met ketting, 4x4cm en een Havdala specerijendoosje, 925/000, gemaakt uit filigrain met scharnierend deksel. 3x...

Reishorloge in zilveren houder
Resultaat: 100 EUR

Reishorloge in een houder met zilver, 925/000. Geelmetalen reishorloge, T.W. Russell Woking in een lederen houder met zilveren voorkant voorzien van een monogram, afgesleten. Glas van het horloge zit ...

2x Imari porselein
Startprijs 50 EUR

Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws Chinees octagonaal bord, 22 x 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha in boot/kasteel/goud decor. Octagonaal. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse gredenza
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse Renaissance gredenza met houtgesneden beelden, ranken, fratzen en phoenixen. Rugwand niet origineel. Slot later. Notenhout met vurenhout. Afmeting: 127 x 183 x 54 ...

Grote zilveren miniatuur, koets
Resultaat: 200 EUR

Grote zilveren miniatuur, 835/000, grote koninklijke koets met een span met 4 paarden, 1 ruiter op het paard en een figuur op de bok. 19x5x6cm. ca 203 gram. MT.: J.Weeda, Haarlem, (firma Argentor) jl....

Familie Rose bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 190 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 21,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Alle borden chips en één bord haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren reiswekker
Startprijs 500 EUR

Zilveren reiswekker, 925/000, in een rechthoekig bewerkte kast voorzien van krullen, rasterpatroon en bloembewerking. Met een uurwerk van Howell & James LTd, to the Queen, London.S.W. Geplaatst op kle...

Zilveren morellenlepel
Startprijs 90 EUR

Zilveren morellenlepel, 833/000, met een getorste steel en een gecontourneerd heft met parelrand. MT.: A.A. Graves Kooiman, Schoonhoven, jl.: h:1892. 30 cm, ca 60 gram. In goede staat

Zilveren servies, 3 delig
Startprijs 200 EUR

Klein zilveren mokkaservies, 800/000, met een mokkakan, melkkan en een suikerpot versierd met een bewerkte rand. De deksels zijn voorzien van een knop in de vorm van een pijnappel. MT.: Wilhelm Binder...

Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR

Zilveren schaal, 830/000, ovaal gecontourneerd model met ribben, op de rand versierd met voluten. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. 31x21x4,5cm. ca 398 gram. Klein deukje in de schaal verder in goede staa...

Zilveren eend
Resultaat: 675 EUR

Zilveren eend, 915/000, op voet. Ovale voet met daarop een eend die wegvliegt uit het riet. De eend is deels voorzien van vergulding en heeft is bewerkt met een beschermlaag. 16x23x21cm. ca 224 gram. ...

Pen vuur revolver
Startprijs 160 EUR

Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.

Dubbelloops geweer
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen, damasten loop + knikbare loop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires
Resultaat: 150 EUR

Prachtige houten boog met zes pijlen, lederen bescherming, contragewicht + accessoires. In koffer. Gemerkt Deer Archery. Boog is drie-delig te assembleren. Afmeting: 84 x 28 x 14 cm. In zeer goede sta...

Antiek penvuur revolver
Startprijs 225 EUR

Prachtig antiek bewerkte penvuur revolver. Met houtgesneden kolf, floraal decor en chroom. Afmeting: 18 cm. In goede staat.