Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese chicken cup 7546
Chinese chicken cup

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese geisha 7539
Chinese geisha

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
13x Chinese lepels 7532
13x Chinese lepels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
19e Eeuws bokaalglas 5508
19e Eeuws bokaalglas

Resultaat:

40 EUR

2x Antieke glazen vazen, 1900 5501
2x Antieke glazen vazen, 1900
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Indonesisch fabelfiguur 5074
Indonesisch fabelfiguur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Joop Kroppf, Hollands havengezicht 1035
Joop Kroppf, Hollands havengezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht 1028
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht

Resultaat:

150 EUR

2x Chinese vazen 7496
2x Chinese vazen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinese maanvaas met theeglazuur 7489
Chinese maanvaas met theeglazuur

Resultaat:

350 EUR

Bronzen plaquette met monogram 5038
Bronzen plaquette met monogram
Startprijs 60 EUR
Japanse cloisonné schaal 7482
Japanse cloisonné schaal
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Russisch orthodox Heilig figuur 5031
Russisch orthodox Heilig figuur

Resultaat:

100 EUR

Antiek bronzen figuur met spiegel, 1900 5024
Antiek bronzen figuur met spiegel, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese vaas 7446
Chinese vaas

Resultaat:

130 EUR

Oud/antiek Chinees terracotta figuur in klederdracht 7439
Oud/antiek Chinees terracotta figuur in klederdracht
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Perzisch tapijt, 301 x 198 cm. 4530
Perzisch tapijt, 301 x 198 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 27 cm. 7432
Chinees drakenbord Ø 27 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Perzische loper, 420 x 111cm. 4523
Perzische loper, 420 x 111cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Perzische loper, 400 x 107 cm. 4516
Perzische loper, 400 x 107 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Perzische loper, 288 x 85 cm. 4509
Perzische loper, 288 x 85 cm.

Resultaat:

70 EUR

Engelse staande klok 3695
Engelse staande klok
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antiek lederen koppelriem 2719
Antiek lederen koppelriem

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oude cavalerie trompetten 2712
3x Oude cavalerie trompetten

Resultaat:

120 EUR