Vijf maal Oost-Duitse militaire hoofdbedekking N.V.A. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Doos vol met oude Matador houten constructie speelgoed. Met gebruiksaanwijzing. Twee etages. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse schildpad poppen. Meisje 53/56, oog los in hoofd. Meisje 50/56. Afmeting: 54 - 55 cm. Beide in goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1880. Weekloper met halfuur-slag op gong. Papieren wijzerplaat beschadigd, verder goed. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.
Oude barometer + wekkerklok in de vorm van propellers. 30er Jaren. Functie niet getest. Afmeting: 67 - 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder wandklok met porseleinen zuilen. Bismarck. Circa 1870. Afmeting: 35 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Mora-stijl staande klok uit Denemarken. Halfuur-slag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
Houten spiegel. Zwart/goud. Met facet geslepen spiegelglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 97 x B 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel op koperen wielen, met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 85 x 70 x 56 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Bont/floraal. Afmeting: 188 x 106 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerde Duitse kristallen flacon. Anno 1831. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Boheems kristallen bokaalglas met goud/floraal en emaille decor. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws glaswerk. Eén maal mondgeblazen knijpfles + drie kristallen glazen. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Oude oranje-rood glazen vaas. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Lot kristallen oude/antieke delen. Onder andere; onderzetters, messenleggers, schalentjes, schalen en karaf. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Zeven kristallen Swarowski dieren figuren. Bij één muis mist oor, is er los bij. Verder alles goed. Afmeting: 3 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke grote glazen vazen met chinoiserie gouden voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen uil in Murano-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Moderne kunstglazen fruitschaal in Murano Mille Fiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Duits gelimiteerd bisquit porseleinen Villeroy en Boch Weihnachtsteller 1978. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts Bont polychrome fayence kaststel. Huwelijk. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse 4-pas tegeltableau's.Floraal. Eén maal mangaan kleur + één maal polychroom. Randschades. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.