Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Voor-oorlogse bakelieten haardroger.
Startprijs 30 EUR

Voor-oorlogse bakelieten haardroger in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.

2x Schemerlampen
Startprijs 30 EUR

Twee terracotta lampen met witte lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 x Ø 45 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs baby bad, 1930
Startprijs 30 EUR

Voor-oorlogs uitklapbaar babybad in origineel Bijenkorf karton. Green Bay Box Compagny. Circa 1930. Afmeting: 30 x 77 x 43 cm. In goede staat.

Plafondlamp met geslepen glas
Startprijs 35 EUR

Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.

2x Kruideniersscheppen, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee grote koperen/messing kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.

2x Koperwerk, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee delen 19e eeuws Hollands koperwerk. Bestaande uit: Waterspuit + doofpot. Afmeting: 35 - 93 cm. In goede staat.

3x Koperen steelpannen
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse koperen steelpannen. Afmeting: Ø 23 - Ø 30 cm. In goede staat.

Antieke baromether met thermometer, 1910
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil barometer met thermometer. Voorzien van floraal zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Lot diverse reclameblikken (9x)
Startprijs 40 EUR

Negen stuks diverse reclame voorraadblikken. 20e Eeuw. Onder andere: Verkade, Stuyvesant, Guyters, Droste. Afmeting: 5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke lakwerk pennendoos
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse lakwerk pennendoos met cavalerie voorstelling. Afmeting: 5,5 x 20 x 3,5 cm. In goede staat.

2x Silhouet werken
Startprijs 40 EUR

Twee antieke wildwest houtsnijwerk silhouetten in eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 12 x B 33 cm. In goede staat.

80er Jaren staande lamp
Startprijs 40 EUR

80er Jaren staande lamp. Buigbaar. Met kunststof kap. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.

2x Dekseldozen met intarsia
Startprijs 40 EUR

Twee mahoniehouten dekseldozen met landschap intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

Lot Goedewaagen tabakspijpen (8x)
Startprijs 40 EUR

Acht Hollandse terracotta Goedewaagen tabakspijpen in originele doos. Circa 1930. Afmeting: circa 40 cm. In goede staat.

Bronzen kroonluchter
Startprijs 40 EUR

Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.

Engelse banjo barometer
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Engelse palissanderhouten banjo barometer met verzilverde platen. Door J. Callaghon Carlisse. Bovenste glaasje mist. Draaiknop mist. Lijstje thermometer mist. Afmeting: L 95 x B 26 cm. In m...

5x Wandborden van koper
Startprijs 40 EUR

Vijf oude/antieke grote kopergeslagen wandsierschotels. Diverse afbeeldingen oa zeeschepen en interieurs. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 - 42 cm. In goede staat.

3x Oude Duitse bierpullen/kan
Startprijs 50 EUR

Drie oude Duitse bierpullen/kan. 19e - 20e Eeuw. 1x steengoed bierpul met porseleinen plaquette, figuren voorstelling met spreuken, circa 1900. 1x tinnen WMF bierpul met afbeeldingen van schilderijen...

Antieke tinnen kraankan , 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse tinnen kraankan. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

3x Object met tegels
Startprijs 50 EUR

Drie voorwerpen met wandtegels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Jugendstil tegels in lijst. Tafel van smeedijzer met vier tegels. En een kapstok met tegels, circa 1920. Afmeting: 48 - 80 cm. In goede st...

2x Antieke bakvormen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke koperen bakvormen. Eén maal met divers fruit decor. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.

Postzegelverzameling (6x)
Startprijs 50 EUR

6x Postzegelverzameling. Albums met inhoud + eerste dag enveloppen. Onder andere; Nederland, Israël, Air Mail enveloppen gestempeld en Nederlands postfris. 1977 - 1988. In redelijk/goede staat.

2x Oude/antieke barometer
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke barometers. Eén antieke Schwarzwald barometer met reebok. En één oude, in Engelse stijl, mahoniehouten barometer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 - 67 cm. In goede staat.