Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Facet geslepen spiegel, H 97 x B 70 cm.
Startprijs 50 EUR

Houten spiegel. Zwart/goud. Met facet geslepen spiegelglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 97 x B 70 cm. In goede staat.

Breistoel
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel op koperen wielen, met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 85 x 70 x 56 cm. In goede staat.

Antieke Biedermeier stoel, 1850
Startprijs 60 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1850. Afmeting: 94 x 58 x 56 cm. In goede staat.

Facet geslepen spiegel
Startprijs 60 EUR

Oude spiegel met goud/bruine lijst en facet geslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 78 cm. In goede staat.

Breistoel
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.

Voltaire, 1870
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse antieke mahoniehouten voltaire met snijwerk en zijde bekleding stof. Circa 1870. Afmeting: 100 x 74 x 60 cm. In goede staat.

Antieke pathefoon, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten His Masters Voice pathefoon. Grammofhone Company Hayes Middlesex. Circa 1920. Afmeting: 102 x 55 x 55 cm. In zeer goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Louis Seize-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas en ovale lithografie. Circa 1900. Enkele stukjes stucwerk missen bij strik. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse kolenbak, 1880
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse eikenhouten houtgestoken kolenbak. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 60 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Engelse Victoriaanse armleunstoel
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 93 x 55 x 56 cm. In goede staat.

Oude breistoel
Startprijs 80 EUR

Oude breistoel met goede velours stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 60 x 70 cm. In goede staat.

Wandtafel (mahonie)
Startprijs 80 EUR

Oude mahoniehouten gestoken wandtafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 113 x 46 cm. In goede staat.

Louis Philippe fauteuil, 1870
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse notenhouten Louis Philippe fauteuil. Circa 1870. Bijgekleurd. Afmeting: 110 x 72 x 52 cm. In redelijke staat.

Antieke wandvitrine, 1900
Startprijs 90 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten wandvitrinekast in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x 92 x 25 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl haardscherm
Startprijs 90 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Seize-stijl haardscherm met Egyptische figuren. Handwerk. Afmeting: 93 x 53 x 27 cm. In goede staat.

Eikenhouten piedestal, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke eikenhouten piedestal. Circa 1900. Afmeting: 122 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Oude fauteuil
Startprijs 100 EUR

Oude fauteuil met rozensnijwerk en goede velours stoffering. Afmeting: 108 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Bidstoel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten bidstoel met drie volle zuilen. Afmeting: 75 x 50 x 47 cm. In goede staat.

Armleunstoel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse eikenhout gestoken armleunstoel in Renaissance-stijl met goede stoffering. Afmeting: 115 x 76 x 65 cm. In goede staat.

Beschilderde grenen kist, 1854
Startprijs 100 EUR

Beschilderde kist. Grenen kist met halfrond deksel. 1854. In goede staat.

2x Engelse meubels
Startprijs 100 EUR

Twee Engelse meubels. 1x Bobbing hoekstoel, 1x Bobbing plantentafel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 70 - 92 cm. In goede staat.

Antieke mahonie eettafel, 1870
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1870. Afmeting: 73 x 119 x 84 cm. In goede staat.

Mahonie Louis Seize penantkastje
Startprijs 100 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkanst. Ongerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 89 x 88 x 45 cm. In matige staat.

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 100 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.