46. Oktoberveiling 2020

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

2x Militaire oefensabels 2725
2x Militaire oefensabels

130 EUR

Dubbelloops geweer 2722
Dubbelloops geweer

200 EUR

Zilveren set op dienblad 31
Zilveren set op dienblad

475 EUR

Karaffenset op zilveren tablet 30
Karaffenset op zilveren tablet

100 EUR

Gouden vingerhoed 28
Gouden vingerhoed

150 EUR

6 Paarden, zilver 27
6 Paarden, zilver

40 EUR

2 Zilveren roomlepels 292
2 Zilveren roomlepels
Startprijs 90 EUR
Schaal met inhoud 290
Schaal met inhoud
Startprijs 40 EUR
Grote zilveren miniatuur, koets 21
Grote zilveren miniatuur, koets

200 EUR

Dubbelloops jachtgeweer 2721
Dubbelloops jachtgeweer

225 EUR

Antiek lederen koppelriem 2719
Antiek lederen koppelriem

40 EUR

2x Duitse bajonet 2716
2x Duitse bajonet

130 EUR

Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires 2714
Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires

150 EUR

Antiek penvuur revolver 2713
Antiek penvuur revolver
Startprijs 225 EUR
Afrikaans kapmes 2711
Afrikaans kapmes

45 EUR

Decoratief dubbelzwaard 2710
Decoratief dubbelzwaard

50 EUR

Dubbelloops pistool 2704
Dubbelloops pistool

250 EUR

Antiek sabel, (Frankrijk) 2702
Antiek sabel, (Frankrijk)

160 EUR

Zilveren brandewijnkom 20
Zilveren brandewijnkom

400 EUR

Zilveren kardinaals kruis 17
Zilveren kardinaals kruis

250 EUR

Zilveren schaal 10
Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR
Gouden beursje 8
Gouden beursje
Startprijs 1.500 EUR
Zilveren nootmuskaat rasp 7
Zilveren nootmuskaat rasp

300 EUR

Zilveren danser 6
Zilveren danser
Startprijs 600 EUR