Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Oude Chinese munten 7235
2x Oude Chinese munten

Resultaat:

130 EUR

Chinese vaas 7252
Chinese vaas
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein 7269
Lot Chinees porselein

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal 7286
Chinese celadon schaal

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Twee grote Chinees porseleinen tijgers 7316
Twee grote Chinees porseleinen tijgers

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 7320
2x Chinese vazen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote Chinese rolvaas 7333
Grote Chinese rolvaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
2 Delen Chinees porselein 7350
2 Delen Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese schaal met roze-rood glazuur 7367
Chinese schaal met roze-rood glazuur

Resultaat:

400 EUR

3x 18e Eeuwse Imari borden 7384
3x 18e Eeuwse Imari borden
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Japanse bronzen vazen 7401
2x Japanse bronzen vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen zelfportret Salvador Dali 5048.
Bronzen zelfportret Salvador Dali

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese rolvaas 7418
Chinese rolvaas

Resultaat:

650 EUR

2x Chinees porselein 7435
2x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode 7452
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode
Startprijs 80 EUR
Japanse Imari schotel Ø 34,2 cm. 7469
Japanse Imari schotel Ø 34,2 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 7486
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Chinese Imari trekpot 7503
Chinese Imari trekpot
Startprijs 70 EUR
Verkocht
6x Antiek Chinees Familie Rose porselein 7520
6x Antiek Chinees Familie Rose porselein

Resultaat:

160 EUR

2x 17e - 18e Eeuwse Kang Xi schotels Ø 10,7 cm. 7537
2x 17e - 18e Eeuwse Kang Xi schotels Ø 10,7 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinees terracotta paard 7550
Chinees terracotta paard
Startprijs 50 EUR
Chinees huisaltaar 7554
Chinees huisaltaar
Startprijs 80 EUR
Chinese waterdruppelaar 7567
Chinese waterdruppelaar
Startprijs 80 EUR
5x 19e Eeuwse Japanse borden Ø 21,5 cm. 7584
5x 19e Eeuwse Japanse borden Ø 21,5 cm.
Startprijs 150 EUR