Zilveren grote kom, 833/000, rond iets uitlopend model met omgeslagen rand voorzien van een floraal decor. ø19x8,5cm. totaal ca 290 gram. In goede staat
Wahlk Goldfilled vulpotlood, voorzien van 4 banden met florale bewerking. 13 cm. In goede staat
Zilveren jat, 84 zolotniks, voorzien van opengewerkt stuk versierd met filigrain bewerking met 2 stenen. Bekroond met een staande leeuw. 30 cm. ca 57 gram. Voorzien van pseudokeuren.
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model voorzien van diverse voorstellingen met figuren. jl.:J:1919, Schoonhoven. Met geborduurde tas en zilveren ketting. 16x20cm. In goede staat