Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees hout gesneden figuur 5069
Chinees hout gesneden figuur
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Buste van Beethoven 5070
Buste van Beethoven

Resultaat:

70 EUR

Hardhouten figuur 5071
Hardhouten figuur
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke marmeren buste, 1870 5072
Antieke marmeren buste, 1870

Resultaat:

80 EUR

2x Metalen figuren 5073
2x Metalen figuren
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Indonesisch fabelfiguur 5074
Indonesisch fabelfiguur

Resultaat:

70 EUR

Buste (naar oud voorbeeld) 5075
Buste (naar oud voorbeeld)
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2x Heilig hart beelden 5076
2x Heilig hart beelden

Resultaat:

60 EUR

2x Antieke Maria beelden, 1900 5077
2x Antieke Maria beelden, 1900
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Danseres, 1920 5078
Danseres, 1920

Resultaat:

80 EUR

17e Eeuws Heilig figuur, Anna te Drieën 5079
17e Eeuws Heilig figuur, Anna te Drieën
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Reliëf van gesneden albast 5080
Reliëf van gesneden albast

Resultaat:

80 EUR

Bronzen borstbeeld met hand op schouder 5081
Bronzen borstbeeld met hand op schouder
Startprijs 1.300 EUR