46. Oktoberveiling 2020

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

Onduid.gesign., Vaas met bloemen 1362
Onduid.gesign., Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
Jos van Dijk,  Molen aan de vaart 1363
Jos van Dijk, Molen aan de vaart

50 EUR

H. Bogman, Vrouwen op plein 1364
H. Bogman, Vrouwen op plein
Startprijs 275 EUR
Ongesigneerd, Strandgezicht met platbodems en figuren 1365
Ongesigneerd, Strandgezicht met platbodems en figuren

50 EUR

R. Reibeling, Havengezicht met boten 1366
R. Reibeling, Havengezicht met boten
Startprijs 350 EUR
Jern. de Bruyne, Naakte vrouw met zwaan 1367
Jern. de Bruyne, Naakte vrouw met zwaan

80 EUR

H. Schouten, Paarden bij drenkplaats 1368
H. Schouten, Paarden bij drenkplaats

500 EUR

Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man 1369
Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man
Startprijs 300 EUR
2x Ton van Os, Abstract 1370
2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR
2x Ton van Os, Abstract 1371
2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR
Lot etsen (6x), 1372
Lot etsen (6x),
Startprijs 40 EUR
G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk 1373
G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk

80 EUR

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis 1374
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Startprijs 1.250 EUR
Monogram W.B., Pratende dames 1375
Monogram W.B., Pratende dames

40 EUR

Hoshyar Rasheed, Abstract 1376
Hoshyar Rasheed, Abstract

60 EUR

Hoshyar Rasheed,  Het rode liedje 1377
Hoshyar Rasheed, Het rode liedje

100 EUR

J. van Kregten, Landschap met koeien 1378
J. van Kregten, Landschap met koeien

80 EUR

H. Rijkelijkhuijzen, Hollands bosgezicht 1379
H. Rijkelijkhuijzen, Hollands bosgezicht

150 EUR

4x Twentse werken, Divers 1380
4x Twentse werken, Divers
Startprijs 100 EUR
G.H. Göbell, Landschap met boerderij 1381
G.H. Göbell, Landschap met boerderij

250 EUR

Monogram, Bloemstilleven 1382
Monogram, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR
Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap 1383
Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap
Startprijs 80 EUR
3x C.J. v.d. Vosse, Divers 1384
3x C.J. v.d. Vosse, Divers
Startprijs 50 EUR
2x Ongesigneerd, 2x Landschap 1385
2x Ongesigneerd, 2x Landschap

140 EUR