Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid.gesign., Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Molen aan de vaart
Resultaat: 50 EUR

J. van Dijk. Circa 1950. Hollands riviergezicht met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

H. Bogman, Vrouwen op plein
Startprijs 275 EUR

Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht met platbodems en figuren
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Strandgezicht met platbodems en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

R. Reibeling, Havengezicht met boten
Startprijs 350 EUR

Richard Reibeling. 1900 - 1970. Duitse School. Havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

Jern. de Bruyne, Naakte vrouw met zwaan
Resultaat: 80 EUR

Jern. de Bruyne. Circa 1900. Naakte vrouw met zwaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.

H. Schouten, Paarden bij drenkplaats
Resultaat: 500 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgisch School. Paarden bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man
Startprijs 300 EUR

Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.

2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.

2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.

Lot etsen (6x),
Startprijs 40 EUR

Zes antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk
Resultaat: 80 EUR

Gerry van de Linden - van Diesen. 1948. Stilleven met bloemen en aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Startprijs 1.250 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...

Monogram W.B., Pratende dames
Resultaat: 40 EUR

Monogram W.B. 1948. Hollandse School. Pratende dames. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.

Hoshyar Rasheed, Abstract
Resultaat: 60 EUR

Hoshyar Rasheed (Irak). Titel: Trujillo. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Hoshyar Rasheed, Het rode liedje
Resultaat: 100 EUR

Hoshyar Rasheed (Irak). 2001. Titel: Het rode liedje. Abstract figuratieve compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

J. van Kregten, Landschap met koeien
Resultaat: 80 EUR

Jaap van Kregten. Enschede. 1878 - 1967. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

H. Rijkelijkhuijzen, Hollands bosgezicht
Resultaat: 150 EUR

Herman Rijkelijkhuijzen. 1813 - 1883. Hollands bosgezicht met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.

4x Twentse werken, Divers
Startprijs 100 EUR

Vier Twentse werken. (1) Wapen van familie van Heeckeren Twickel, aquarel. (2) Trouw oorkonde 1924, Blijdenstein en Scholten Enschede, calligrafie. (3) Aquarel, floraal met spreuk, circa 1906, monogra...

G.H. Göbell, Landschap met boerderij
Resultaat: 250 EUR

G.H. Göbell, 1830. 1786 - 1833. Landschap met boerderij en figuur met hond. Sepia op papier. Op achterzijde staat vermeld gezicht op Rijssen. Afmeting: H 23 x B 28 cm. In goede staat.

Monogram, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR

Monogram, rechtsonder. Circa 1900. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 49 cm. In goede staat.

Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap
Startprijs 80 EUR

Christine Chaplin. 1842 - ? Wandelende figuren in landschap. Lithografie, monotype op papier. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.

3x C.J. v.d. Vosse, Divers
Startprijs 50 EUR

Drie aquarellen van Cornelis Johanus v.d. Vosse. 1922 - . 50er Jaren. Hollandse School. 1x Landschap + 2x Riviergezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, 2x Landschap
Resultaat: 140 EUR

2x Ongesigneerd. Landschappen. Circa 1920. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.